Ciekawostki..

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Kropka 2310
Posty:92
Rejestracja:12 czerwca 2008, 23:21
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

31 stycznia 2009, 12:06

A to moja młodsza wersja, studiująca na IV roku (minione Święta BN) z koteczką mco.
Awatar użytkownika
dyjka
Posty:63
Rejestracja:10 stycznia 2009, 10:39

31 stycznia 2009, 18:08

od niedawna się udzielam co prawda ale też się ujawnię :)



podgląd niedostępny

Ja swoją drogą też sobie zupełnie inaczej Was wyobrazałam :o
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

31 stycznia 2009, 19:42

Dziewczyny, z prawdziwą przyjemnścią obejrzałam Wasze fotki - Aniu, Izo Kropko, wspaniale się prezentujecie :D A już zdjęcie Esme z Garou - bomba!!! A latorośl Kropki w futrzanym kołnierzu - rewelacja!!! Dyjko, myślałam, że to Twoja młodsza siostra - obie macie jednakowe piękne ciemne oczy. W ogóle wszystkie jesteście świetne babki, bo i wnętrza macie piękne, a jedno z drugim często idzie w parze.
A to ja - jedno zdjęcie zrobiłam sobie w pracy komórką z wyciągniętej ręki :wink:, a drugie z Fiodorkiem było robione parę dni temu u mnie w domu. Dawne zdjęcia były dość stare (już dawno tak nie wyglądam), ale te są świeżutkie :wink:

podgląd niedostępny
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

31 stycznia 2009, 19:47

Beatko, ale fajnie wyglądasz :)
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

31 stycznia 2009, 20:57

ale fajne fotki:)
i Iza i Ata sa:)

no prosze jak sie temat rozwinal:)

Fiodor jest naprawde duzym Kotem:)
i oczywiscie przecudnej urody
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

31 stycznia 2009, 22:08

Miło mi zobaczyć kolejne ujawniające się kociary Kropkę i Dyjkę :lol: , no i oczywiście wcześniejsze znajome w aktualnej odsłonie :D .

Młodzież piękna, tylko gdzieś mi zniknął ten uroczy młodzian.
Też myślałam o tym by pokazać swoją dzieciarnię (tak na krótko bo o zgodę nie pytałam)

Beatko widzę, że Ty też lubisz czerwony kolor . :wink:
Kropka 2310
Posty:92
Rejestracja:12 czerwca 2008, 23:21
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

01 lutego 2009, 08:24

Cóż, sympatyczne to. Ja oprócz córy mam jeszcze dwóch fajnych synów, również kochających koty (starszy już samodzielny i mieszka osobno), a koty ich. Oj, rośnie nam młodzież nieobojętna na los tych zwierzaków. W minione wakacje bliski kolega starszego (nb absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej) wyciągnął z jeziora, w którym się kąpał, kilkutygodniowego kocurka (z katarem itd.!!!). Wyleczył go, przeforsował opór mamy i teraz kocha nad życie. Jak coś się dzieje, to konsultuje to ze mną. No, ale odbiegłam od tematu....
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

01 lutego 2009, 12:11

Amika pisze:Młodzież piękna, tylko gdzieś mi zniknął ten uroczy młodzian.
Znalazł się :D pomyliłam wątki :oops:
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

01 lutego 2009, 12:14

Ale sympatycznie się zrobiło :P już nie jest tak bezosobowo. W wolnej chwili muszę przestudiować cały ten wątek. Ata, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam, tzn. myslałam, ze jesteś jakąś młodziutką dziewczyną, coś jak dyjka. Co nie znaczy oczywiście, że źle wyglądasz, bo to mogło nie daj boże tak zabrzmieć :roll: A Fiodorek słodki wielkoludek, faktycznie. Na rękach dopiero widać :P
Kropka 2310
Posty:92
Rejestracja:12 czerwca 2008, 23:21
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

01 lutego 2009, 12:28

A ja sobie tak Was (mniej więcej wiekowo) wyobrażałam, z wyjątkiem Dyjki :) , nie wiem, czemu. Brakuje mi tu jeszcze mojej ulubionej studentki, niezłomnej, walecznej Ani1985 od Kiciuni. Aniu, do dzieła!Pokaż się. Fiodorek na tych zdjęciach w avatarze i podpisie nie wygląda na takiego "słusznego" kociego faceta, a tu niespodzianka. Pozdrawiam Was wszystkie/kich (aha - Borysku...i Ciebie brakuje) :wink:
Awatar użytkownika
dyjka
Posty:63
Rejestracja:10 stycznia 2009, 10:39

01 lutego 2009, 15:19

To ja w tym gronie chyba najmłodsza jestem jak widać :D ale przynajmniej wiem jaka przyszłośc mnie czeka skoro już mam "kota" na punkcie kotów :D a niedługo już dokocę rodziców i nie mogę sie już doczekać aż im przywiozę maluszka do ich domku 8) :lol:
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

01 lutego 2009, 15:44

Kropka ja jestem na fotkach kilka stron do tylu.
strona 9ta doklanie:)

nowe postaram sie wkleic ale najpierw ktos musi mi je zrobic, bo jak sama sobie cykam aparatem to jakas zdeformowana wychodze:)

ta niezlomna to zamienilabym na mecząca forumowiczke- zdaje sobie z tego sprawe:) ale co tam, jeszcze sie ucze jak leczyc zwierze i kiedy trzeba podnosic alarm a kiedy nie:)

i wiecie co- wcale nie mam takiego chorowitego zwierzatka , 3 przeziebienia na 2 lata plus struwity prawie zwalczone. gdybym nie robila tyle szumu i trafiala na dobrych lekarzy, to obiektywnie moze nie jest tak tragicznie:)
Kropka 2310
Posty:92
Rejestracja:12 czerwca 2008, 23:21
Lokalizacja:Szczecin
Kontakt:

01 lutego 2009, 16:35

No tak, gdybym nie "szła na skróty", to bym dotarła do Twojej (i Boryska) foteczki. Znalazłam - powtórzę po przedmówcach/cy, że "kociarstwo" chyba sprzężone jest z urodą - piękni ludzie (dusze jeszcze piękniejsze) i ich koty. Cóż, z Esme "pilnujemy" północno-zachodniego przyczółka kociego :wink:
Aniu, jesteś przewspaniała, bo masz odwagę przepisywać tutaj swoje myśli, rozterki, emocje (też bym chciała mieć taką synową - ale młodszy syn, choć wolny, to za młody, a starszy-poszukuje, ale w mieście, do którego wyjechał kilka tygodni temu - i nie są to Kielce 8) ). Ale się nawypisywałam, a niech tam...
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

01 lutego 2009, 16:52

rany ile komplementow.
co do odwagi, moze trudno uwierzyc ale strasznie mi wstyd czesto bo mysle co Ci Inni ( Forumowicze) juz sobie musza myslec, ze zamiast glupia babo do lekarza to ty na forum ( czyli ja).
ale oczywiscie spotkalam sie tylko z wielka uprzejmoscia ze strony kazdego a takze z wyrozumialoscia.
hahah co do synowej- nie sadze:) juz chyba po blizszym poznaniu przestaje byc atrakcyjna:) panikara, histeryczka i dziwak:) ale w przypadku kota wiem ze wysledze kazdy niepokojacy znak. teraz pisze na luzie, bo odstawilam anmtybiotyk a kicia wariuje mi nad glowa, ale jesczze 5 dni temu mialam stracha:)

dzieki jednak za mile slowa, kazde bardzo doceniam.

pozdrawiam cieplutko:)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

02 lutego 2009, 08:29

Kurcze; człowiek na kilka dni wyjedzie z domku, a tutaj takie "gadulstwo" na forum i jedno wielkie odświeżanie wątków :wink: :wink:

Teraz chyba troszki moja kolej się pokazać: Zdjęcie podpisuję jako Kasia z Bliźniakami :wink:

podgląd niedostępny
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości