jak dodać fotki?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gosia2
Posty:2
Rejestracja:19 września 2007, 10:10
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

25 września 2007, 11:07

jak mam dodać fotki swoich kotków? Przepraszam za pytanie ale jestem analfabetką komputerową;)
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

25 września 2007, 11:39

Można to robić na tej stronce korzystając ze zdjęć z własnego komputera http://imageshack.us/

Dokładną instrukcję znajdziesz tu (poczytaj tylko pierwsze strony):
xxxxxxxxxxxxxxxxx
Masz tam podane i inne programy (serwery), ale ja korzystam z tego, bo nie muszę się rejestrować, a poza tym fotosik czesto szwankuje (to te wstretne czerwone krzyżyki zamiast zdjęć)
A tak w skrócie:
wybierasz zdjęcie z komputera, potem wybierasz rozmiar (odhaczasz go fajeczką), klikasz "Host it". I cierpliwie czekasz (czasem dosyć długo )

Jak chcesz wkleić miniaturkę do powiększania przekopiuj górny adres z numerem 1.
Jeśli chcesz wkleić zdjęcie większe (do oglądania bez konieczności powiększania) przekopiuj dolny adres z numerem 1.
Duże zdjęcia oryginalne (te do oglądania bez powiększania) bezpiecznie jest robić w wymiarach 640x480, bo nie rozjeżdża się stronka i administrator nie interweniuje.

Przekopiowane linki z tego serwera nie muszą mieć dodawanych tych [img]na%20początku%20i[/img] na końcu.

Można też korzystać z wcześniej założonych własnych albumów np. na pupile.com, lub na mojpupil.pl. Tylko tam można zamieszczać zdjęcia o określonych parametrach, a w imageshacku tych ograniczeń wielkościowych nie ma i moim skromnym zdaniem, jest łatwiejszy dla początkujących.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 28 gości