JOHN DOG Batony Podajłapę Wołowina z ziołami - przysmak dla psa - 140g

JOHN DOG Podaj łapę to przysmak stworzony z miłości do psów. 89% mięsa wołowego w składzie zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe i dużą porcję białka w każdym kęsie. Dzięki temu przysmak jest pożywny i zdrowy dla zwierzęcia. Recepturę przekąski uzupełniają zioła takie jak oregano, bazylia i tymianek.

Batony “Podaj łapę” w procesie produkcji są delikatnie suszone ciepłym powietrzem, dzięki czemu pachną wspaniale i zyskują idealną teksturę. Brak zbóż, soi i sztucznych dodatków sprawia, że smakołyki są zdrowe i naturalnie smaczne. Dzięki wysokiej zawartości wołowiny dostarczą odpowiednią dawkę białka, żelaza, witaminy A, E oraz D.

Przysmak John Dog to idealna nagroda dla pupila - batony są pyszne i pożywne. Doskonale uzupełnią codzienną dietę zwierzęcia, dlatego warto podawać je na co dzień, na przykład między posiłkami. Formuła z aromatycznymi ziołami dostarcza wielu cennych składników odżywczych oraz zwiększa walory smakowe przysmaku.

Cechy produktu:

  • naturalny przysmak dla psów wszystkich ras
  • receptura z wołowiną i ziołami
  • źródło białka, witamin i minerałów
  • prosty skład
  • doskonały smak i aromat
  • bez dodatku zbóż, soi i sztucznych dodatków
  • delikatnie suszony smakołyk o delikatnej teksturze
  • Skład:

    Wołowina - 89%, mieszanka ziół (oregano, bazylia, tymianek) - 4,5 %, produkty pochodzenia roślinnego, minerały.

    Analiza:

    białko surowe 42% tłuszcz surowy 22% popiół surowy 15% włókno surowe 1,75% wilgotność 15%

    Dieta psa - co należy wiedzieć?

    Podstawą zdrowia i witalności czworonogów jest odpowiednio zbilansowana dieta. Nieprawidłowe żywienie może w znacznym stopniu obniżyć komfort życia pupila. Warto więc wiedzieć jakie są najistotniejsze cechy zdrowej diety.

    Po pierwsze bardzo ważny jest wybór karmy – w końcu to ona jest źródłem niezbędnych do funkcjonowania składników. Dobra karma dla psa powinna zawierać dużą ilość mięsa, oleje roślinne i rybie, a także owoce i warzywa. Do składników, których powinniśmy unikać należą przede wszystkim sztuczne barwniki, aromaty oraz konserwanty.

    Ważne, aby karma była dostosowana do rasy psa, jego wieku, a także indywidualnych potrzeb takich jak alergia, choroby czy niedobory witamin. Przykładowo karma dla szczeniaków powinna zawierać więcej białka i tłuszczu niż karma przeznaczona dla psów dorosłych. Co więcej, dawka kaloryczna musi być adekwatna do zapotrzebowania pupila, w przeciwnym razie może grozić mu otyłość lub wychudzenie. To, ile powinien zjeść zwierzak w ciągu doby zależy przede wszystkim od jego wieku, wielkości oraz aktywności fizycznej. Im więcej zwierzak wychodzi na spacery, czy bawi się na świeżym powietrzu, tym większe jest jego zapotrzebowanie energetyczne.

    Kluczowa jest także regularność posiłków. Jedzenie o stałych, wyznaczonych porach ma pozytywny wpływ na trawienie psa, a także dzięki temu pupil nie będzie odczuwał głodu poza wyznaczonymi godzinami jedzenia. Zarówno dużym jak i małym psom zaleca się podawanie kilku mniejszych posiłków zamiast jednego dużego.