Krew na sutkach.

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Catty
Posty:4
Rejestracja:20 września 2011, 21:16

14 grudnia 2011, 21:55

Mam w domu karmiącą kotkę, MCO. Dzisiaj przy obcinaniu pazurków zauważyłam, że na jej sutkach pojawiła się krew, na samych czubkach. Nie mam zielonego pojęcia co jej się stało. Martwię się o kociaki jak i o kotkę, co to może być?
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

15 grudnia 2011, 20:08

to wypadło by udać się do weterynarza
masz zarejestrowaną hodowlę? czy tylko tak sobie rozmnażasz :evil:

edit: czyli jednak kotka nie dotrwała do sterylki - Maine Coon ciąża. http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 86#p108386 bo trzeba ją było przez głupotę rozmnożyć

nie oczekuj współczucia bo koty miały być nakolankowe

kupujesz kota nakolnkowca, łamiesz umowę .... rozmnażasz - mało tego nie masz zielonego pojęcia o ciąży, odchowie maluchów

najlepiej zadać pytanie na forum niż zapłacić wetowi za wizytę ... żałosne

szkoda tylko kotów, które trafiły do Ciebie; gdyby ktoś złamał umowę podpisaną ze mnie to bez zastanowienia poszłam bym z tym do sądu - powództwo cywilne

dobrze, że od nowego roku jest zakaz hodowania i sprzedawania zwierząt z nielegalnych hodowli - niezarejestrowanych w klubach
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

19 grudnia 2011, 00:21

pilnie do lekarza może być to związane z zapaleniem gruczołów mlekowych. Może się to wiązać z brakiem mleka u kotki a kocięta tak intensywnię ciągną od mamy jedzenie , że aż krwawi ( wtedy należy je dokarmiać). Ale musi o tym rozstrzygnąć lekarz. Może też kociaki ranią jej sutki.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości