nadmierne oddawanie moczu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kamamala
Posty:3
Rejestracja:08 stycznia 2012, 17:33

28 stycznia 2012, 22:12

Witam, moja kotka jest po urazie kręgosłupa 3 tyg temu (pękniety trzeci kręg lędźwiowy) i obecnie przebywa w klatce. sama je, pije, wypróżnia się, stopniowo wraca jej czucie w ogonie i tylnich łapach.(wet mówi,że wszystko zmierza w dobrym kierunku) ale mam pewien problem, oddaje mocz ok 8 razy dziennie, i nawet mogę stwierdzić,że kropelki moczu jej lecą co chwilę, a nie wypija takiej ilości wody (może niecałą miseczkę). zauważyłam nawet związek taki,że gdy potrząsa tylnymi łapami to oddaje mocz. Zastanawiam się czy jest to normalne, czy robi to świadomie czy raczej mimowolnie??? proszę o odpowiedź, bo mój wet jest chwilowo za granicą na urlopie i nie wiem co zrobić????
leki,które kotka przyjmuje: Nivalin 2,5mg 0,3ml codziennie i.m Cocarboxylaza 1ml s.c co drugi dzień
defiguracja
Posty:1
Rejestracja:23 sierpnia 2009, 03:22

28 stycznia 2012, 22:26

Jesli kotka dostaje te leki, to musisz cierpliwie czekac. Leczenie urazu kregoslupa trwa dosc dlugo i trudno powiedziec, jak bedzie dalej.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

30 stycznia 2012, 08:35

przy pękniętym kręgu są potrzebne leki i czas.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości