Po kastracji-brak apetytu?

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ona szalona
Posty:2
Rejestracja:30 maja 2006, 14:28

13 maja 2007, 17:37

W piatek-11 maja, kocurek około roczny został wyskastrowany. Ponieważ to znajdka, miał zapalenie płuc, to najpier wyleczylismy płuca, trochę przytył i lekarz orzekł, że ejst gotowy do kastracji. Ale teraz kot w zasadzie nie je nic, a jeśli już to bardzo niewiele. Jest chudziutki. Czy brak apetytu może mieć związek z narkozą? Dziś mija trzecia doba od zabiegu.
KOt ma też dziwnie isę trzęsie, jakby było mu zimno. Taka reakcja miała mijesce zawsze jak jechalismy do lekarza-przypisywałam to lekowi. Ale on trzęsie się tak też w domu..
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 maja 2007, 21:28

a czy wykonaliście jakiekolwiek badania przed zabiegiem po chorobie? jeśli nie zróbcie je teraz.
ona szalona
Posty:2
Rejestracja:30 maja 2006, 14:28

16 maja 2007, 06:27

Badań nie robiłam i wiem już, że to był błąd. W poniedziałęk raniutko wpakowałąm go do transoprtera i pojechaliśmy "na sygnale" do lekarza. Okazało się, że mały ma gorączke 40 C i powiekszone migdały-czy węzły. Wkażdym razie zawalone gardło. Dlatego nie chciał jeść. Dostał zastrzyk, w domu zwymiotował podłuzny "kul włosowy" i pod wieczór zaczął jeść. I je :) . DO piątku bęzie dostawał zastrzyki. A po wyzdrowieniu zrobimy badania.

Dziekuję
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości