Brodawczyca w uchu psa

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Brunorot
Posty:3
Rejestracja:19 września 2015, 15:02

25 kwietnia 2018, 20:45

Witam,Panie doktorze bardzo proszę o radę w następującej sprawie.
Mam 6-letniego rottweilera, u którego nie mogę sobie poradzić z uchem. Sprawa ciągnie się od 12/2017. Pojawiła sie\w uchu brodawka, która ciągle rośnie. Nie pomagają żadne krople i płukania. Stosowaliśmy oridermyl, aurizon i surolan. Płukaliśmy ucho Malacetic Aural i nic. Ucho jest rozognione, spuchnięte i podrażnione. Nasz lekarz stwierdził brodawczycę, kazał podawać te krople i czekać aż brodawka zniknie. Pies się strasznie męczy, ja też już nie mam pomysłów jak u pomóc. Być może brodawka nie zmniejsza się, ponieważ Bruno w lutym 2018 przeszedł operację zerwanego więzadła kolanowego, więc narkoza, antybiotyk. W kwietniu miał mieć wyciągany z kolana drut. Podano mu już narkozę, ale na zdjęciu wyszło, że nie do końca jeszcze się wszystko zrosło i czekamy do połowy maja 2018. Będzie kolejna narkoza. Więc Bruno jest osłabiony i chyba dlatego ta brodawka tak szaleje. Czytałam na forum, że poleca Pan czasem Heviran. Może Brunowi pomógłby?
Bruno waży 60 kg.
Bardzo proszę o radę.
Pozwolę sobie wysłać zdjęcia na Pana email.
Dziękuję
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

09 maja 2018, 08:45

Zdecydowanie nie podawałem tutaj heviranu. Masz możliwość wklej zdjęcia? Jeżeli brodawczyca jest zaawansowana należy wykonać operację zewnętrznego przewodu słuchowego
Brunorot
Posty:3
Rejestracja:19 września 2015, 15:02

11 maja 2018, 12:49

Witam, bardzo proszę o pomoc, jak wkleić tu zdjęcia. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak to zrobić.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 maja 2018, 11:12

wkleić na stronach gdzie można publikować zdjęcia i wkleić tutaj link
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości