Chora wątroba? Wątpię!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

reinhard
Posty:1
Rejestracja:28 marca 2017, 10:02

28 marca 2017, 10:27

Czym go karmisz z ciekawości? Najlepszą karmą przy różnego rodzaju chorobach i alergiach jest Uniq Nordic Gold Sif . Nie zawiera ona zbóż ani glutenu, dzięki czemu moje psy ją uwielbiają. Żywienie jest bardzo ważne, ponieważ żywienie psa karmami ze zwykłego supermarketu może prowadzić do nieszczęśliwych wydarzeń.
OievaTOJA

04 sierpnia 2017, 17:30

Witajcie. Po długim czasie... mój ukochany pies odszedł dziś. Musiałam go uśpić. Od początku choroby chodził coraz gorzej, mieszkamy na 3 piętro więc mu pomagałam ze wchodzeniem. Wczoraj było słabo, jak zawsze. Mimo to miał apetyt i pił. Kał był w normie. Problem zaczął się dziś o 4 w nocy. Słyszałam, że chodził wte i wewte. Myślałam, że było mu za gorąco. Narobił rzadką kupę ale była normalnego koloru. Na spacerze ranu dwa razy zwymiotował wraz ze śluzem + biegunka. W południe biegunka ALE była sama krew. Po tej krwi pies już nie chciał już nawet iść. Ledwo dosłownie wciągnęłam go siłą do domu. Od rana nie jadł, tylko pił. Wstawał tylko do wody i przy niej się kładł. Nie chciał w ogóle jeść. Po konsultacji z weterynarzem... odszedł w naszym domu. Chciałam, by tu w swoim domu odszedł. Przed przyjściem weterynarza do nas już od ponad godziny leżał i tylko oddychał, zero kontaktu wzrokowego. :( Weterynarz powiedział, że dobrze zrobiliśmy, bo byl już w stanie agonalnym.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 38 gości