guz odbytu

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Argisek
Posty:2
Rejestracja:02 września 2018, 12:50

02 września 2018, 13:13

U mojego 10 letniego Agiska wykryty został guz przy odbycie lekarz nie robiąc zadynch badań podawł mu przez tydzień zastrzyki
enrobioflox, rapidepan, pyralginę oraz zalecono podawanie tamoksifenu przez 30 dni, jest pod obsewacją. czy podawać psu jakieś tabletki osłonowe na wątrobę , jaką stosować dietę oraz środki wzmacniające. Czy raczej poszukać weterynarza który zrobił by badania i dopiero na ich podstawie podjął by leczenie.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

05 września 2018, 11:21

lekarz zrobił dobrze, ale jeśli mu nie ufasz to zmień go, bo taka współpraca jest bezowocna i rodzi konflikty.
Argisek
Posty:2
Rejestracja:02 września 2018, 12:50

06 września 2018, 00:34

To bardzo dobry lekarz, mam do niego zaufanie.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 września 2018, 09:01

w takim razie podejdż do niego i powiedz , że masz pytania i prosisz o odpowiedzi , bo Cię nurtuja takie i takie rzeczy. Ja sie nie obrażam na takie pytania , a ponieważ jestem tylko człowiekiem nie komputerem i chodzącą biblioteką, czasami o czymś zapomnę , czasami zmierzam w innym kierunku a pytania właścicieli zaczynają mnie kierować we właściwą stronę. Lekarz to człowiek nie wszechwiedząca alfa i omega. Trzeba z nim rozmawiać a ponieważ zwierzę nam nic nie powie to wy dajecie lekarzowi ważne dane do podejmowania decyzji. Bez Was leczenie byłoby ciężkie wręcz w złożonych przypadkach niemożliwe.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 45 gości