Niewydolność nerek u psa!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

06 grudnia 2014, 15:39

moniaczkaa pisze:Witam, jeśli jest tu ktoś z Poznania, chętnie oddam pozostałe leki na nerki min. Rubenal.
Mój Fuksio niestety przegrał walkę w środę :cry:
aukcja_M@wp.pl
Trzymaj się to zawsze jest trudny moment dla właściciela .
maciejka210

06 grudnia 2014, 17:41

Bardzo Was przepraszam kochani ale czym karmiliście swoje psiny zanim zachorowały na nerki? Bardzo to dla mnie ważne bo myślę nad zmianą diety.
znachorka

06 grudnia 2014, 18:24

moje dwa psy na niewydolnosc nerek zachorowaly po operacji
Gość

06 grudnia 2014, 18:44

w jakim wieku zachorowały i czym je karmiłaś znachorko?
znachorka

06 grudnia 2014, 19:15

boksery nie moga byc karmione karmami sztucznymi ze wzgledu na presyspozycje do chorob nowotworowych cale zycie mialy diete niskobialkowa mieso warzywa ryz gotowany w rownych czesciach czasami makaron z bialym serem i olejem slonecznikowym surowe jajka a mieso przewaznie kura w miare mozliwosci nie mrozona i czasem dla zmiany surowe mieso sunia miala 6 lat a pies ma 8 lat i 10 miesiecy bo brutus zyje juz 6 tyg zyciem po zyciu na zioach jestem na 100 procent pewna ze moje psy zachorowaly od lekow ktore dostaly w czasie operacji i poniej zreszta w przypadku brutusa wet to potwierdzil
maciejka210

06 grudnia 2014, 19:31

znachorko myslisz ze karmy suche mogą przyczyniać się do powstania nowotworu?
Gość

06 grudnia 2014, 19:54

Maciejka210, poczytaj książkę "Czarna księga karmy dla zwierząt", polecam.
znachorka

06 grudnia 2014, 19:57

mysle ze tak bo czy masz pojecie co tam jest dodane zeby karma na wlasnych nogach nie zeszla z pollki w sklepie
maciejka210

06 grudnia 2014, 20:02

poszukam i poczytam ale już się boję, znachorko tam mogli samych odpadów dać i wciskać ze czyste mięsko.
Gość

06 grudnia 2014, 20:13

Maciejko210, od odpadów i tak gorsza będzie chemia, która się w nich znajduje i która powoduje to, co powoduje. Przecież doskonałym przykładem są ludzie...
Wejdź na forum Barfny Świat, tam jest generalnie temat poświęcony suchym karmom i można sporo się dowiedzieć.
Generalnie to nie jest wątek ani dział poświęcony żywieniu, także pewnie moderator zaraz nas upomni 8)
etm33

06 grudnia 2014, 21:01

Znachorko, możliwe że Twoje pieski dostały niewydolności od narkozy???
znachorka

06 grudnia 2014, 21:54

moja sunia mycha miala operacje na krwiak na uchu w uchu byla bakteria brala antybiotyk przez miesiac potem operacja na krwiak na drugim uchu zdjeli szwy ciecia sie zagoily przestala brac antybiotyk i przestala jesc badania diagnoza niewydolnosc nerek drugiego dnia wieczorem ja pochowalam mysle ze powodem niewydolnosci byl raczej antybiotyk brutus niewydolnosci dostal w czwartej dobie po operacji dostal narkoze 4 tabletki przeciwbolowe i 2 zastrzyki antybiotyku na gojenie przed operacja pytalam weta czy cos obciaza nerki powiedzial ze nie a pies dostal niewydolnosci nerek mysle ze to co wszystko co podawane jest naszym zwierzakom podczas leczenia czy operacji moze powodowac niewydolnosc nerek bo nikt tego nie bada sprawa nie nabiera rozglosu bo rozmywa sie na setki tysiecy lecznic mysle ze wieksza czesc lekow jest szkodliwa i tak np rubenal stosowany jako lek na nerki to wyciag z rzewienia lek zalecany w niedomogach pecherzyka zolciowego stanach zapalnych jelit a chinczycy uzywali go na przeczyszczenie nie moze byc stosowany przy schorzeniach nerek w dodatku rzewien ma kwas szczawiowy dlugie uzycie moze powodowac lub wzmagac kamice noczowa
etm33

06 grudnia 2014, 23:31

Znachorka, pytam ponieważ nie potrafię podjąć decyzji czy usuwać kamień w pęcherzu u mojego pieska po niewydolności ostrej.
znachorka

07 grudnia 2014, 00:35

etm33 przeczytaj o skrzypie polnym a potem gdybys zdecydowala o innej niz operacja probie pozbycia sie kamienia znajdz dyplomowanego fitotrapeute zeby obliczyl ci dawke skrzypu na polkapiele i napar do picia ja nie moge dostalam upomnienie od moderatora a i jeszcze zeby obliczyl dawke naparu z innego slabszego ziola zeby zapobiec nawrotowi kamicy wiesz ja gdybym kiedys miala operowac na cos brutusa przed operacja poszlabym do sklepu zielarskiego kupila 1 op uczepu trojlistkowego uczep jest ziolem czyszczacym krew potrafi szygko usunac z organizmu szkodliwe produkty powstale z rozpadu lekow syntetycznych brutus wazy 30kg trseba zaparzyc plaska lyzeczke do herbaty w 125ml wody parzy sie 15min i podalabym w 4 dawkach miedzy posilkami uczep poradzilby sobie z narkoza i na pewno nie byloby niewydolnosci nerek
znachorka

07 grudnia 2014, 10:21

maciejko mysle ze miesa w suchej karmie jest tyle ile miesa zajaca w pasztecie mysliwskim tak pol na pol jeden zajac i jeden kon
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości