Niewydolność nerek u psa!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Aga24

19 grudnia 2014, 11:50

Panie doktorze, bardzo Pana prosze o opinie na temat mojego chorego pieska. Suczka ma 6 lat, rasy labrador. Wazy 24kg. Historia jest dosc długa. Pies zaczal chorowac ok 1,5 mies temu. Choroba zaczela sie łagodnie, byla smutna bo akurat kilka osob wyprowadzilo sie z domu wiec myslelismy ze ma lekka depresje, ale z czasem przestała prawie jesc. Schudła 6 kilo, jest smutna, osowiała. Ma przeokropny zapach z pyszczka, jakby krwią smierdziało, albo siarką...Od 3 dni ma ciemny jezyk. Dawniej miała ładny różowy. Czasem miewa zaparcia. Podejrzewamy, ze moze ma jakies bakterie, zatory jelitowe czy cos z brzuszkiem bo czesto lizała kotka i moze najadła sie tej siersci i moze jej tam zalega, czesto je kosci i nie gryzie ich dokladnie i potem wymiotuje. Kiedys jeden z domownikow dał jej troche winogrona a podobno jest bardzo szkodliwe :( A może zaraziła sie jakas choroba od kleszcza? Albo zjadła/ polizała "kawałka" zdechłego psa od sąsiada, ktory leżał nieopodal domu? Juz nie mam pojecia co moze jej byc:( Bylismy u weterynarza, dzis czekamy na wyniki badań krwi, ale tak bardzo sie o nią boje. Pytam tutaj, bo co kilka opini to nie jedna. Prosze o odpowiedź
Agis
Posty:479
Rejestracja:08 października 2013, 16:52

19 grudnia 2014, 11:57

Kroplowkę przetoczyłabym bym wolniej a po niej podałabym 1 amp furosemidu dożylnie a nie do ustnie .Nie czekałabym do 29 grudnia tylko skontaktowałabym się z lekarzem teraz , najszybciej jak to możliwe . Nie zawsze stosuje się furosemid przy
NN , lek ten nalezy rozpatrzeć indywidualnie .
justys88
Posty:33
Rejestracja:19 grudnia 2014, 11:19

19 grudnia 2014, 12:07

mój lekarz nic innego poki co nie proponuje :( jestem tutaj nowa i nie wiem czy moge i czy powinnam dzwonić do pana doktora Jarka. Jestem z Lodzi, może ktoś zna jakiegoś dobrego specjalistę od nerek w Łodzi ?
Gość

19 grudnia 2014, 12:16

myślę ze Pan Jarek coś doradzi, to dobry lekarz
znachorka

19 grudnia 2014, 15:14

juustys88 ja mojego psa ktory dostal niewydolnosci nerek po operacji lecze od 2 miesiecy ziolami skutecznie chxesz poznac historie przeczytaj post z 12 listopada
justys88
Posty:33
Rejestracja:19 grudnia 2014, 11:19

19 grudnia 2014, 17:44

znachorka dziękuję za pomoc i w sumie to dobry pomysl żeby włączyć zioła ale konsultowalas to wcześniej z lekarzem? nie chce mu zaszkodzić:(
Gość

19 grudnia 2014, 17:52

Justa zadzwon do Pana Jarka, wszystko ci wyjaśni
znachorka

19 grudnia 2014, 18:09

justus brutus byl i jest leczony tylko ziolami j ziemniakami ktore zmniejszaja poziom mocznika i kreatyniny w organizmie nie ma zadnego leku syntetycznego ktory wyleczy niewydolnosc nerek gdyby byl nie potrzeba byloby robic dializ ani przeszczepow nerek a tym zestawem lekow slynni zielarze leczyli ludzi dializowanych z powodu niewydolnosci nerek na forum jest specjalista od ziol z dyplomami i kursami to dobierse ci dawki i rodzaje ziol ja nie chce dostac znowu dziwnego maila i pamietaj o trzech zasadach ziola sa skuteczne nie daja skutkow ubocznych i co nawazniejsze za cene jednej porady mozesz leczyc swojego pieska ok 6 miesiecy powodzenia
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

19 grudnia 2014, 19:22

Gościu a- korzystałam z mieszanek Roberta zielarza, działają, są bezpieczne, zioła pozyskiwane z certyfikowanych upraw, nie mam obaw co do stosowania mieszanek sporządzonych przez Roberta. W tej chwili mam kontakt z kilkoma osobami które leczą psy ziołami i jest super, psy odzyskują zdrowie i mój pies zyskał je również, za co jestem wdzięczna Robertowi.
Jeżeli tak plujesz to powinieneś mieć porządne podstawy jeżeli to robisz jako pomówienie może to być karalne.
zaglądający często

19 grudnia 2014, 19:25

Drugiego Roberta nie znajdziecie , nikt mu nie dorasta nawet o pięt !
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

19 grudnia 2014, 19:34

naturalnypies. pisze:retiever - nikt tu nie pluje. byłąs głupia aby płacić grubą kasę za coś co mogłabys miec za free dzięki osobom mądrym i dobrym - twoja sprawa. Pozwól że inni to widzą inaczej
Jeżeli pomoc psu uznajesz za głupotę, to po co ta dzisiejsza manifestacja na forum, rozumiem, że przez zmianę diety można zdziałać wiele ale czasem nawet najlepsza dieta nie doprowadzi do zwalczenia ognisk chorobowych w organizmie. Pies przyjmował leki od veta i jakoś kiepsko szlo to cale zdrowienie. Po mieszankach Roberta wszystko minęło, mam podstawy sądzić, że zioła się sprawdzają.
Powiedz mi kto pomoże jak to piszesz za free jeżeli chodzi o leki czy zioła i jedne i drugie trzeba kupić nie ma innego wyjścia, tylko, że mam wybór co jest delikatniejsze i lepsze dla psa. Chyba myślimy o różnym sprawach.
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

19 grudnia 2014, 19:37

naturalnypies. pisze:a - i jeszcze jedno - taki mały drobiazg - dziewczyna za chęć pomocy dostała na maila groźby ... dziwne... to jest ok? Któż był autorem tej wiadomości? jak myślisz?
Może powinna upublicznić tego dziwnego maila?
Czy aby to były groźby, nie znam treści tego e-maila to nie mogę Ci przyznać racji ani też zaprzeczyć. Decyzja o ujawnieniu nie należy do mnie tylko do osoby która dostała wiadomość na PW.

Jezeli chodzi o samodzielne korzystanie z ziół to moja wiedz sprowadza się do kilku gatunków z których korzystam i bałabym się samodzielnie sporządzić mieszankę lub tez zasięgnąc opinii o leczeniu nimi u osoby która ma wiedzę niepotwierdzoną ale to sam każdy musi rozważyć ryzyko
znachorka

19 grudnia 2014, 19:50

zestaw ziol na niewydolnosc nerek obojetnie ostra czy przewlekla to nawloc jasnota i przytulia na 750ml daje sie po czubatej lyzeczce do herbaty kazdego z nich parzy sie razem t podaje razem to jest dawka dla czlowieka ja przyjelam ze brutus wazacy 30 kg powinien dostawac 375ml i tyle dostawal w pierwszym okresie od miesiaca dostaje 250 ml bo stan sie poprawil uczep byl stosowany poczatkowo przez 4 dni zeby pozbyc sie szkodliwych produktow z rozpadu lekow ktore dostal w czasie operacji i po niej teraz o kosztach uczep i przytulie zwbralam sama wiec szacuje ze kosztuja w sklepie zielarskim kilka zl nawloc tyle samo nadrozsza jest jasnota biala ok 22zl calosc kosztuje ok 40 zl brutus nie zuzyl jeszcze jednego opakowania nawloci ani jasnoty a ziola przyjmuje juz 2 miesiace wychodzi ze koszt miesiecznego leczenia psa o wadze 30 kg nie przekracza 20 zl
naturalnypies.

19 grudnia 2014, 19:56

w jaki sposób poisz tym psa?
W sensie... pije to czy mu trzeba wlac do pyska?
O ziemniakach wiem od babci - woda po obierkach najlepiej, albo ziemniaki z obierkami - a akcentem na skórki

gościu... sam pokaz swoje ... choć jedno świadectwo ukończenia szkoły :-)
znachorka

19 grudnia 2014, 20:08

fakt moja wiedza jest niepotwierdzona dyplomami i kursami wielkiego doswiadczenia w leczeniu psow tez nie mam oprocz niewydolnosci brutusa leczylam tylko moim bokserom guzy na skorze moim najwiekszym osiagnieciem jest wyleczenie wznowy tumor mixtus i drozdzycy ktorej nie potrafil wyleczyc dermatolog wszyskie ziola ze sklepow zielarskich maja certyfikaty takie sa wymogi wiekszosc ziol to zbiory ze stanu naturalnego i wiadomo ze najwiecej rosnie ich na odludziach np na podlasiu i z natury rzeczy sa ekologiczne
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 150 gości