Niewydolność nerek u psa!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Aga24

22 grudnia 2014, 12:11

znachorka pisze:aga znajdz w internecie tel sklepow zielarskich w waszej okolicy i jutro rano dzwon ipytaj o ziola ktore ci podam nawloc jasnota biala kwiat przytulia wlasciwa i skrzyp skrzypu 2 op jak masz duzego psa a pozostale po 1 op musisz miec je jutro przed poludniem stan suni jest bardzo powazny brutus mial 275 mocznika i 6 kreatynint a moj wet powiedzial ze niewydolnosc jest smiertelna nie ma sensu psa meczyc i najlepiej go uspic a u twojej suni sa duzo gorsze mnie 15 miesiecy wczesniej umarla sunia w ciagu 2 dni od podania diagnozy bo nie moglam zdecydowac sie na zastosowanie tych ziol myslalam ze jak zrobie jej oklady to moze jakos jej przejdzie nie przeszlo drugiego dnia na wieczor ja pochowalam i jak brutus dostal niewydolnosci zawzielam sie pies zyje 2 miesiace na ziolach je biega bawi sie nie poznalabys ze ma chore nerki
Zioła zdobede. Okazało sie ze w pobliskiej miejscowosci je mają. Tylko czy aby na pewno jej tym nie zaszkodze? Niby zioła nie szkodza, ale i tak obawy są.
Gość

22 grudnia 2014, 12:28

Nie lepiej do lekarza , przecież zioła działają dopiero po upływie dłuższego czasu ,a i to jest wątpliwe czy okażą się skuteczne . Ja bym nie zwlekała, aż będzie gorzej, a do tego święta na ramieniu i może być problem.
Gość

22 grudnia 2014, 12:35

Kobieto co Ty wypisujesz , jak lekarz przez internet może psa wyleczyć.Może jedynie coś doradzić i naprowadzić na podstawie zaprezentowanych wyników. Nasz Pan doktor wielu osobom pomógł , gdzie masz takie drugie forum na którym lekarz udziela porad za darmo.
Gość

22 grudnia 2014, 12:41

Te od barfa puściły taką plotę, na naszego doktora ( kochany człowiek,zawsze doradzi) i Roberta ( naprawdę zna się na rzeczy). Nie ma co kruszyć kopii na forum. Doceniam każdą radę i myślę że znachorka potrzebna jest na forum. Ktoś jej głupot naopowiadał i uwierzyła.Nie jest niczemu winna.
justys88
Posty:33
Rejestracja:19 grudnia 2014, 11:19

22 grudnia 2014, 12:51

Jest mi strasznie ciężko, że nie dałam rady wygrać z tą choroba... tak bardzo za nim tęsknię:(
znachorka

22 grudnia 2014, 12:57

aga napary wodne z ziol ciezko przedawkowac sprawdz co pisza o nich w internecie brutus pije dokladnie to samo od pazdziernika musisz jak naszybciej zaczac je podawac bo wyniki twojej suni sa owiele gorsze niz brutusa on mial 275 mg mocznika i prawie 6 kreatyniny ziola i papki ziemniaczane sa dla ciebie jedyna szansa oprocz ziemniakow zadnego jedzenia przez dwa trzy dni najwazniejsze to zbic stezenie mocznika i kreatyniny aga twoja sunia wazy 24 kg prawda wez kazdego z nich po plaskiej lyzeczce do herbaty ja mam duze lyzeczki wsyp razem i zaparz w 300ml wody przez 15 minut potem przecedz i wlej do termosu 240 ml reszte wylej to dawka dla twojej suni na dobe do jutra do trzynastej jutro zaparzysz swieze masz jej podawac co godzine po 10 ml w dzien i w nocy co najmniej dwa tygodnie brutus dostaje takie same ziola o takim samym stezeniu powodzenia
znachorka

22 grudnia 2014, 13:00

sama czytalam w sobote na forum jak ktos sie chwalil ze zakupil ziola od roberta i jest bardzo zadowolony
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

22 grudnia 2014, 13:03

justys88 pisze:Jest mi strasznie ciężko, że nie dałam rady wygrać z tą choroba... tak bardzo za nim tęsknię:(
justys88, bardzo Ci współczuję :cry: już wczoraj z tego co pisałaś sytuacja była krytyczna, walczyłaś z ta straszną chorobą, niestety wcześniej czy później piesek i tak by odszedł . Jesteśmy z Tobą
Retriver
Posty:1130
Rejestracja:26 czerwca 2014, 08:43

22 grudnia 2014, 13:13

znachorka pisze:sama czytalam w sobote na forum jak ktos sie chwalil ze zakupil ziola od roberta i jest bardzo zadowolony
znachorka, zioła maja moc i działają, tylko trzeba wiedzieć jak i kiedy je użyć i w jakiej dawce. Cały czas piszesz o ziołach i ich stosowaniu nie wnikając w konkretny przypadek, nie pytasz o wyniki o poziom mocznika i kreatyniny i o to jakie w tej chwili pies bierze leki. Nie wszystkie zioła można zapewne połączyć i podawać z lekami od veta, upewnij się wpierw czy jesteś pewna, że taki a nie inny zestaw ziół polecisz.

korzystałam z ziół w przypadku leczenia mojego psa i ni były to zioła na leczenie nerek, choroba była lżejsza, efekt został osiągnięty, z całym szacunkiem do Twojej wiedzy ale może odrobinę więcej dowiedź się o psie i jego wynikach zanim doradzisz, wiem, że chcesz dobrze i wyprowadziłaś swojego psa z choroby i gratuluję Ci bardzo ale rozwaga przede wszystkim. I proszę nie przyjmij tego źle.
Aga24

22 grudnia 2014, 13:14

znachorka pisze:aga napary wodne z ziol ciezko przedawkowac sprawdz co pisza o nich w internecie brutus pije dokladnie to samo od pazdziernika musisz jak naszybciej zaczac je podawac bo wyniki twojej suni sa owiele gorsze niz brutusa on mial 275 mg mocznika i prawie 6 kreatyniny ziola i papki ziemniaczane sa dla ciebie jedyna szansa oprocz ziemniakow zadnego jedzenia przez dwa trzy dni najwazniejsze to zbic stezenie mocznika i kreatyniny aga twoja sunia wazy 24 kg prawda wez kazdego z nich po plaskiej lyzeczce do herbaty ja mam duze lyzeczki wsyp razem i zaparz w 300ml wody przez 15 minut potem przecedz i wlej do termosu 240 ml reszte wylej to dawka dla twojej suni na dobe do jutra do trzynastej jutro zaparzysz swieze masz jej podawac co godzine po 10 ml w dzien i w nocy co najmniej dwa tygodnie brutus dostaje takie same ziola o takim samym stezeniu powodzenia
nastepnego dnia swieze? Ja bede miała tylko suszone, bo tak napisałas w poscie z 12 listopada..
Gość

22 grudnia 2014, 13:28

aga zaparzyc masz nawloc jasnota biala i przytulie skryp zalej 1 l wody gotuj 15 min przecedz dolej wody wlej do miski zeby byla ciepla wsadz psa na 20 min nerki maja byc w wodzie serce nad poziomem aga serce nie moze byc zanurzone potem zawin psa w recznik nie wycieraj przykryj kocem zostaw na godzine i tak 4 dni codziennie 1 kapiel aga codzienni e z suszonych ziol masz zrobic nowe picie nie robi sie naparu na kilka dni
Gość

22 grudnia 2014, 13:33

justys88 pisze:Jest mi strasznie ciężko, że nie dałam rady wygrać z tą choroba... tak bardzo za nim tęsknię:(

kochana, wiem, przeżyłam to samo,nie mogłam znalezc sobie miejsca,było ze mną bardzo źle. Popatrz na to inaczej, miał kochający dom, ciepło, jedzonko, niesamowite szczęśliwe życie,teraz musiał odejść,na kazdego przychodzi czas, ale to nie znaczy że koniec,nie kochana,spotkacie się jeszcze

moja historia jest tragiczna,najpierw odszedl pies, potem dzieciak zachorował na raka,udało się go wyleczyć,dostałam od zycia strasznego kopniaka ale wiem, że śmierć to nie koniec,ostatnio nawet papież Franciszek potwierdzil, że psy idą do nieba, mało tego, kochający ludzie czasem nawiązują z nimi kontakt duchowy.
uwierz, jest mu dobrze
Aga24

22 grudnia 2014, 13:52

Gość pisze:aga zaparzyc masz nawloc jasnota biala i przytulie skryp zalej 1 l wody gotuj 15 min przecedz dolej wody wlej do miski zeby byla ciepla wsadz psa na 20 min nerki maja byc w wodzie serce nad poziomem aga serce nie moze byc zanurzone potem zawin psa w recznik nie wycieraj przykryj kocem zostaw na godzine i tak 4 dni codziennie 1 kapiel aga codzienni e z suszonych ziol masz zrobic nowe picie nie robi sie naparu na kilka dni
Wybacz ale niestety nie wszystko rozumiem. Napisz mi dokładnie co ma pies PIĆ a w czym ma byc moczony. Bo juz wszystko mi sie miesza:(
Gość

22 grudnia 2014, 13:53

w skrzyp to masz chyba wsadzić psa-nerki a resztę podawać do picia,przynajmniej ja tak zrozumiałam
justys88
Posty:33
Rejestracja:19 grudnia 2014, 11:19

22 grudnia 2014, 13:53

Dziękuję za wszystkie słowa...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości