Pękniecie kosci miednicy

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 sierpnia 2017, 10:41

Zdjęcie masz na kliszy czy formie cyfrowej czyli na płycie CD.
Aga 09

25 września 2018, 21:54

Witam, mam pytanie też w sprawie pęknięcia talerza miednicy po wypadku, pies labrador, roczny, od potrącenia minęło 2 tyg, je, załatwia swoje potrzeby codziennie, bardzo mało się rusza, tylko tyle co do sikania wstaje, niepokoi mnie tylko jedna rzecz, od 2 dni pies się trzęsie i zastanawia nas dlaczego, czy jest możliwe że z bólu, czy jest mu zimno, chociaż został przeniesiony do domu, a i tak nie przestał się trzęś. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

25 września 2018, 22:15

nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Ciężk z tak lakonicznego opisu stwierdzić jak wielki uraz dotyczył Twojego psa i skąd się bierze u niego drżenie.
OlaLOr
Posty:1
Rejestracja:27 września 2018, 19:36

27 września 2018, 19:41

Witam, mam pytanie, co moge zrobić? Mój piesek to kundelek, wczoraj uległ wypadkowi - ma złamaną miednicę w kilku miejscach i łapkę na kolankiem.. od wczoraj nie sikał ani się nie wypróżniał, nie wiem co mam zrobić, żeby mu pomóc. Staram sie podawać mu tylko płynne rzeczy do jedzenia i wodę, nie moge przekonać go do picia siemienia lnianego. prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

27 września 2018, 20:13

musisz się zgłosić do lekarza aby sprawdził czy nie trzeba opróżnić zwłaszcza pęcherza moczowego + podać leki przeciwbólowe.
KrakVet.pl
Posty:551
Rejestracja:16 grudnia 2020, 13:31

02 czerwca 2022, 19:15

Witaj!
Takie podbramkowe sytuacje powinny być jak najszybciej konsultowane z lekarzem weterynarii. Dlatego właśnie jak najszybciej powinieneś udać się do kliniki weterynaryjnej w takiej sytuacji. Tylko w ten sposób zarówno uśmierzysz ból i dyskomfort, jakich doświadcza zwierzak, ale także pomożesz mu w procesie leczenia i zdrowienia.
Zajrzyj na naszego bloga i zobacz, jak zadbać o zwierzaka przed wizytą u weterynarza - https://www.krakvet.pl/artykuly/pupil-u ... w-i-kotow/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 94 gości