pomocy

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ania05

21 sierpnia 2011, 20:42

Zanim lekarz ci odpowie idz jutro do innego lekarza proszę ,lub jak nie ma innego to do tego co leczy psa żeby nie było za póżno !!!!
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 sierpnia 2011, 21:03

co ja zrobiłbym w takim wypadku pilnie zająbym sie azotemią ( płukanie organizmu) , scisła dieta , leki usprawnajace pracę nerek. Pilnie ustalenie przyczyny tej wady lub zapobiganie dalszym pogłębianiem wady. Wyniki sa troszkę zastraszające jak na wiek psa. Nale ży działać i to szybko, bo to się źle skończy. Trochę mnie to dziwi , że to wada od urodzenia a wyniki są tak różne. Musi być dokładna diagnoza. A co pokazał posiew moczu?
fedek72
Posty:9
Rejestracja:16 sierpnia 2011, 17:45

21 sierpnia 2011, 21:56

wynik posiewu brak wzrostu bakterii tlenowych w czwartek miał robione kolejne badania krwi kreatynina 1,2 mocznik 69 czekam jeszcze za wynikiem kwasów żółciowych nie wiem co mam dalej robic pies dalej popuszcza mocz z krwią mocz jest aż brązowy jakie mogła bym zrobic jeszcze badania bo Pani doktor nie ma pomysłu
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

21 sierpnia 2011, 22:25

już napisałem wyżej co należy zrobić więc nie powtórzę tego drugi raz, nalezy jeszcze uszczelnić śródbłonki naczyń zrobić świeżą morfologię . Jeśli lekarz nie ma pomysłu pytać innego bo czekanie to bomba.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 56 gości