Zwyrodnienie stawu biodrowego u mlodego labradora

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Lobuzica
Posty:3
Rejestracja:18 czerwca 2013, 13:09

18 czerwca 2013, 13:16

witam moj piesek niema jeszcze roku dokladnie skonczy rok 30 czerwca. niestety 3 miesiace temu mial zrobione zdjecie rtg i okazalo sie ze ma splycenie obu panewek ;( jednej bardziej i wlasnie teraz czely sie problemy pies ma problemy ze wstawaniem jak chodzi staje na tej lapce ale tak delikatnie i widze ze caly czas jest napieta. ostatni ozaczelo mu przeskawikac cos w stawie czasami da sie to uslyszec jak mu chrupie
:(
dostawal leki przecizapalne oraz jest na karmie hills j/d oraz dostawal canvition
teraz zakupilam mu artroflex ale podaje mu dopiero od paru dni nie jest juz na lekach przeciwbolowych jak byl na nich v=wydawalo mi sie ze jest lepiej ale przerwalismy z mojej glupoty bo balal sie ze za dlugo juz jej bral noi teraz widze z ejest gorzej niz wczesniej:(
mamy zdjecie rtg mozemy przeslac na emaila jesli sie ktos zna nie chce zeby on tak cierpial prosilabym o pomoc i porade co robic:(
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

18 czerwca 2013, 15:34

wstaw zdjęcie tu na forum, żeby doktor miał pełen obraz sytuacji.
Lobuzica
Posty:3
Rejestracja:18 czerwca 2013, 13:09

18 czerwca 2013, 20:48

http://imageshack.us/photo/my-images/109/4u8w.jpg/
wstawilam linka do zdjecia dzisaj sie dowiedzialam ze nie jest za ciewakie z pieskiem:(
dostał znowu lek przeciwbolowy Gromeloksin 5 mg dostaje artoflex 5ml oraz karme hills j/d
pani chciala mu dac trocoxil ale ja sie nie zgodzilam bo ma nie cale 12 miesiecy a to podaje sie przeciez psu od 13 miesiecy
Ale widze z enie jest z nim dobrz eciezar przensi na lewa lapke widac pozatym widze ze go boli
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

18 czerwca 2013, 22:27

dlaczego 3 miesiące temu? Dlaczego tak późno? Ile waży?
Lobuzica
Posty:3
Rejestracja:18 czerwca 2013, 13:09

18 czerwca 2013, 23:54

dlatego tak pozzno ze ciagle nam chorowal najpierw parwowiroza pozniej ciagle przeziebienie i nie dalo sie wczensiej :( ppiesek schudl odkad to pasqudztwo sie zdiagnozowalo wazy 26 kg dzisiaj go wazyłam
dodam ze dostał lek o nazwie trocoxil ale mu nie podalam bo on jest od 13 miesiaca zycia a on nie ma jeszcze i sie boje i dlatego nie podalam:(
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

25 czerwca 2013, 00:14

zdjęcie wklej pilnie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości