AFERA i FURIA - ukochane dziewczyny :-)

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 maja 2012, 06:09

My dziś wstałyśmy po 5!
Arka nie było jeszcze, bo z pracy po nocy wraca o 6, więc ponad pół godzinki miziałyśmy się bezwstydnie na całym łóżku :)

PS. Nie ma to jak obudzić się w wolny dzień skoro świt ;)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 maja 2012, 18:03

dobbinka pisze:Stach dziś wyjątkowo spokojny i senny; chyba upał go dopadł. Dziś wpada z wizyta siostra i trzymajcie kciuki, bo na noc, to jeszcze nikt Stachowi nie zostawał (oprócz Sylwestra raz, ale wtedy mieszkał Stasio za klozetem permanentnie :roll: )
Za klozetem najchłodniej. Zna facet dobre miejsce na upał :wink:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 maja 2012, 18:08

Furia i Afera pisze:My dziś wstałyśmy po 5!
Arka nie było jeszcze, bo z pracy po nocy wraca o 6, więc ponad pół godzinki miziałyśmy się bezwstydnie na całym łóżku :)

PS. Nie ma to jak obudzić się w wolny dzień skoro świt ;)
Asiu, mam tak samo. Też jestem rannym ptaszkiem. Dzisiaj już o 7 jechałam na moja leśną działkę. Znalazłam czaszkę lisa, martwego padalca, widziałam dziesiątki jaszczurek ( zwinek i zyworódek), patrzyłam, jak osy robią na moich malutkich sosenkach takie mini plastry lęgowe i wypełniają je miodem...Ach, jak ja kocham przyrodę!
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 maja 2012, 18:33

Zdecydowanie ranne ptaszki z nas :)
My też dziś na łonie natury spędziliśmy kilka godzinek, a dokładnie tuż pod Krakowem w ogrodzie moich rodziców (tam gdzie dziewczyny mają zawsze udaną sesję zdjęciowa). Pomagaliśmy im pracach początkowo-upiększających, bo w niedziele mój młodszy siostrzeniec ma komunię i tam się spotykamy. Śmialiśmy się, że mama, tato, Arek i ja pracujemy, a moja siostra, dzieciaki i jej mąż odpoczywają sobie na wyjeździe w przyczepie kempingowej - ci to potrafią się ustawić i przyjadą na gotowe!
To był naprawdę udany, spokojny i miły dzień spędzony z mężusiem i moimi rodzicami! Brakowało mi tego, bo ostatnio wszyscy jesteśmy zabiegani i się mijamy, niestety.


Ps. mam problem z włosami dziewczyn - opis tutaj: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=15283
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

04 maja 2012, 09:09

Nasza wycieczka na wieś też się udała choć prawie cały czas myślałam o tym żeby juz wracać do kotów do domu :lol: W końcu udało nam się kupić samochód i przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu juz go będziemy mieli! Nawet nie wiecie jak się cieszę! Koniec nudy w weekendy huraaaaa! :D

Asiu nasza Mancia odkąd pamiętam ma właśnie taki problem z sierścią. Wypada jej cały czas bez względu na pory roku i to w ogromnych ilościach. Wystarczy, że delikatnie przejadę jej dłonią po grzbiecie i zdejmuję z niej garść włosów. Żadne preparaty nam nie pomagały więc widocznie taki jej urok. Sierść ma gęstą, błyszczącą bez żadnych wyłysień więc myślę, że nie mam się czym martwić... Możesz wypróbować, któryś z tych preparatów może akurat pomoże :) a jak nie no to chyba pozostaje zakup dobrego odkurzacza :lol:
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

04 maja 2012, 22:22

Furia i Afera pisze:Ps. mam problem z włosami dziewczyn - opis tutaj: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=15283
Asiu, wysłałam Ci receptę na pm :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

05 maja 2012, 07:36

Esme, dziękuję serdecznie!!! Dokładnie przestudiowałam to co napisałaś :) i jedno co na 100% dziewczynom nie podejdzie to pasta Gimpet (wszystkie produkty Gimpet są przez dziewczyny znienawidzone).
Wczoraj wracając z pracy, kupiłam im OMEGAN Odżywka wspomagająca okrywę włosową i funkcjonowanie skóry. Zachwycone nim nie są, więc pewnie wybiorę się na kolejne zakupu :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

05 maja 2012, 21:22

Na siłę Asiu, na siłę :mrgreen:
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

06 maja 2012, 14:37

Aśka to ja też mam takiego świra. Kiedyś przez tydzień kociak u nas w piwnicach był i co wieczór strasznie miauczał. I ja codziennie latałam do piwnicy żeby go złapać, zanosiłam jedzenie. Ale on nie chciał wyjść z tej szpary i jedzenia tez nie zjadł.

Innym razem kobieta w bloku na przeciwko na 4 piętrze zostawiła kota na balkonie i wyszła z domu. Rozpętała się burza i lał deszcz. A kociak próbował przez szparę w uchylonym oknie do domu wskoczyć. Jak to zobaczyłam to mało zawału nie dostała. Poleciałam do tego bloku zaczęłam wydzwaniać do sąsiadów ale ludzie niestety bez reakcji. Więc całą ta wichurę i ulewę siedziałam z nosem przy oknie żeby być w pogotowiu jak by ten kot spadł z tego 4 piętra... Na szczęście dał za wygraną położył się na parapecie i czekał na swoją bezmyślną panią.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

06 maja 2012, 19:55

Monika Tys też grubo pokręcana jesteś! :D ;)
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

06 maja 2012, 20:04

:oops: :oops: :oops: To dla mnie komplement :)
Ale jeśli chodzi o koty to tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

06 maja 2012, 20:29

To dobrze, bo to miał być komplement :) wariatko!
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

10 maja 2012, 21:06

Asia co tam u Was słychać? Jak się dziewczynki miewają? Taka zapracowana jesteś, że rzadko tu zaglądasz ;).
Asia powiedz mi czy ta Twoja siatka balkonowa to jest mocna? I tak na oko czy kotu będzie ją łatwo przegryźć? Zastanawiam się nad kupnem takiej samej bo tej co chciałam nie ma aktualnie w sklepie. Miała być dziś dostawa ale na stronie pojawiła się informacja, że będzie w ciągu najbliższych 21 dni :? Więc mam gdzieś takie czekanie i zaczęłam się zastanawiać nad inną... Na allegro ta firma z której macie siatkę sprzedaję ją za 9,99 no chyba, że to jakaś inna ale zdjęcie jest takie samo jak w ich sklepie internetowym tej za 12zł z groszami. A i jeszcze jedno bo na ich stronie nigdzie nie znalazłam informacji jakiej grubości jest linka z której jest pleciona siatka tak na oko mniej więcej :roll: ?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

10 maja 2012, 21:22

Hello Kochana :)
Nic nowego w sumie, nie słychać. Wdrażam się w nowe obowiązki, a po pracy fitness. Dziewczyny zdrowe i wesołe, troszkę za mną tęsknią, ale nie jakoś bardzo, bardzo :) Kochane są i słodkie jak zawsze.

Siatka mocna, raczej nie przegryzą, bo dziewczyny coś tam próbowały, ale szybko im się to znudziło. Polecam ta siatkę i w ogóle ten sklep - najlepiej napisz do nich, bo sa bardzo pomocni i maja wiedzę, bo sami zabezpieczają kocie balkony.
Tylko się nie przestrasz jak ta siatka wygląda gdy ja dostaniesz do łapki, bo wygląda jak jakiś odpad, ale wystarczy ja rozprostować. A jakbyś chciała ją zobaczyć na żywo to zapraszam na kawkę :)
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

10 maja 2012, 21:32

Fajnie, że dziewczynki zdrowe i wesołe :) no i że im samotność bardzo nie doskwiera ;) Wymiziaj je proszę ode mnie :)
Asia a powiedz mi jeszcze ona jest jakoś na brzegach wykończona? Tak zrobię napiszę do nich maila bo w końcu najlepiej się u źródła dowiadywać :D Asiu za zaproszenie na kawkę dziękuję tylko problem w tym, że ja nie mam prawka więc musiałabym się tłuc przez pół miasta tramwajami :D do tego dochodzi dziecko... W sumie mój Maciek mógłby mnie podrzucić ale chwilowo nawet nie ma czym bo nadal jesteśmy bez samochodu....
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości