AFERA i FURIA - ukochane dziewczyny :-)

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

27 czerwca 2012, 10:02

Asia nie nakręcam się właśnie. Tylko jakos ostatnio, pod wpływem Waszych wpisów, wszystko mi się zsumowało.

Dziewczyny Asi są śliczne i mają bliżej do Przystojniaków. Ale gdyby moje raczyły ruszyć dupki, nie miałyby Wasze szans :twisted:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

27 czerwca 2012, 20:11

zoltazaba pisze:Dziewczyny Asi są śliczne i mają bliżej do Przystojniaków. Ale gdyby moje raczyły ruszyć dupki, nie miałyby Wasze szans :twisted:
Ha, ha, ha... z grzeczności nie zaprzeczę ;) 8)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

29 czerwca 2012, 20:49

To nie grzeczność. Prawda zmusiła Cię do milczenia 8)
Gość

29 sierpnia 2012, 14:36

Piekne kocice i wzruszajaca historia..
kaczorka
Posty:1
Rejestracja:29 sierpnia 2012, 14:25

29 sierpnia 2012, 14:38

Piękne:)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

12 października 2012, 20:36

Asieńko, Furyjko, Aferko, no i ...Arku!
Gdzie się podziewacie !
TĘSKNIMY :cry:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

12 października 2012, 21:48

Kochane moje, ależ mnie rozczulił wpis Asieński... aż serducho mnie zakuło!!!
Jutro napiszę (obiecuję!) dużo, dużo więcej :)

PS. Też tęsknimy za Wami!!!
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

12 października 2012, 22:27

Ja to cię nawet po fb ganiałam przecież.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 października 2012, 09:27

Basiu, racja! :)

Kochane, u nas wszystko ok, tylko jakoś tak czasu na nic ostatnie miesiące nie było :(
Jak wiecie robiliśmy kurs na kat. A i troszkę nas to mocniej wciągnęło niż myślałam, ale już po kursie - mało tego już obydwoje mamy nowe prawa jazdy w łapkach, a Arowi kupiliśmy już nawet motocykl, wiec śmiga (zdjęcie poniżej) a poczekam do wiosny i może też będę mieć jakieś cudeńko :) Praca też pochłonęła mnie bez reszty, niestety :( jest tyle pracy, ze jak wracam (nie po 8, ale 9-10 h za biurkiem) to nawet się nie obejrzę, a już trzeba się kłaść, a rano znów wstawać :( Ale dość smetów teraz coś milszego, bo o dziewczynach :)
Udało się nam wyrwać na tydzień, do Borównej (skąd pochodzą dziewczyny) i to był cudowny tydzień, pełen luzy, ciszy i spokoju, zdała od telewizji czy komputerów. Pogoda była taka sobie, ale najważniejsze, ze te nasze "powsinogi" bardzo wydoroślały i nie było z nimi żadnych problemów tzn tydzień na wsi pokazał, ze moje kocice to więcej maja raczej z psów :) otwieraliśmy drzwi od domu, a one hyc na pole i tak cały dzień łaziły, ale nie uciekały. Wystarczyło je zawołać, a one tup, tup, tup przybiegały do nogi z podniesionym ogonkiem i grzecznie czekały, aż wyjaśnię im co chciałam :)
oczywiście nie obyło się bez nowych znajomości tzn dziewczyny poznały kolegę (czarny i wielki) i koleżankę (bura, drobna), którzy codziennie nas odwiedzali na kolacji :)
Aaaa... Grzybów niestety nie było, aż tyle żeby porobić chociażby jakieś słoiczki, a z takim zamiarem pojechaliśmy - wszystko zjadaliśmy na bieżąco!
I to chyba tyle :)

Zdjęcia "powsinóg" :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Nowa miłość Arka ;)
Obrazek

Teraz, Kochane Wy moje, czekam na wieści od Was, a przede wszystkim od Waszych futrzaków!!!
Gorąco pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna :)
Buziaki słodkie!
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

13 października 2012, 09:53

:D
Super, że się odezwałaś z pozytywnymi wieściami :wink:
Gratuluję zrobienia prawka na "motór". Wy to jesteście jednak megazakręceni :D Tylko uważajcie na drogach...Nowa miłosc Arka niczego sobie 8)
Współczuję Ci godzin pracy :( Domyślałam się,że własnie dlatego nie masz czasu zaglądać na forum.Ale najważniejsze,ze praca jest i że daje Ci satysfakcję.
Pięknie w tej Borównej. Wspaniałe miejsce do wypoczynku. Dziewczyny, jak zwykle, urocze. A grzbiecik Furii - cudeńko :shock: . Zazdroszczę Ci ich charakteru. Ze same wychodzą , nie oddalaja sie od domu, lubią wypady za miasto...A propos miasta: byłam 3 tygodnie temu w Krakowie u Bartka.Mieszka w akademiku AWF na al.Jana Pawła II. Nie ukrywam,ze mieslismy problem, aby go znaleźć :roll: . A Wy w której części Krakowa mieszkacie? Pytam tak ze zwykłej ciekawości :oops:
U nas wszystko po staremu, tylko Dobbinki Stach sika, gdzie popadnie :| , a Hedwy Jack D. pięknie wypadł na wystawie kotów w Chrzanowie :D
Moje dzieci zdrowe, a Rysiek- mam wrażenie, dalej rosnie :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 października 2012, 09:00

Asiu...
cieszę się, że u Was również wszystko ok :) a przede wszystkim, że jesteście zdrowi! Ale:
1. powinnam strzelić mega focha za to, ze byłaś w Krakowie, a nie dałaś znać np na priv :( Kurcze mam nadzieje, ze nie długo znów przyjedziesz i tym razem wstąpisz do mnie!!! Mieszkamy kochana w okolicach skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 Listopada, więc nie daleko od Jana Pawła, a nawet jakbyśmy mieszkali daleko to nie miałaby to najmniejszego znaczenia, bo Kraków nie jest aż taki wielki, żeby w ciągu 1-1,5h nie podjechać gdzie tylko chcesz !!!
2. uważać na "motórach" :) będziemy, bo na szczęście mamy poukładane w głowach i zdajemy sobie sprawę, ze motocykl kontra samochód nie ma szans. Ja z reszta już się przekonałam co znaczy stracić panowanie na maszyną i zaliczyłam (jeszcze na kursie) bardzo trade lądowanie - ja w lewo motocykl w prawo - bilans: poobijany tyłek, stłuczony i rozwalony łokieć + piękne struny na kolanie :)
3. w Borównej ( a dokładnie Borówna - Krasna Góra, gmina Lipnica Murowana) jest cudnie :) Działeczka z trzech stron otoczona lasem, wokół pola cisza i spokój. Takiego nieba wieczorami (z tyloma gwiazdami) nie ma nigdzie indziej - ach rozmarzyłam się! A dziewczyny mają tam raj :)

PS. Zaglądałam od czasu do czasu na forum i czytałam co tam u dziewczyn, niestety coś nam forum podupada :(
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

14 października 2012, 10:26

Bo Ciebie nie ma.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 października 2012, 15:36

Basiu miło, ze tak piszesz, ale to chyba raczej czas wakacji i inne tego typu sprawy, a nie brak jednej z forumowiczek
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

14 października 2012, 18:17

Furia i Afera pisze:Basiu miło, ze tak piszesz, ale to chyba raczej czas wakacji i inne tego typu sprawy, a nie brak jednej z forumowiczek
Myślę że Basia ma rację bo odkąd Asiu poszłaś do pracy (czego absolutnie Ci nie wymawiam) to tu tak marnie jakoś się zrobiło. Ty masz taki motorek w sobie i nakręcałaś to wszystko :).
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 października 2012, 20:27

Kochane jesteście, ale te słowa to raczej na wyrost są!!!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości