Fotki naszych Pupili, cz.3

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 kwietnia 2013, 09:12

Dwa razy mi się wkleiło.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

06 kwietnia 2013, 10:06

dobbinka pisze:bo przyszłość niepewna, a pełnojajeczny kot mniej atrakcyjny.
Jak to rozumieć?
Będziesz musiała rozstać się ze Stasiem? :?
Awatar użytkownika
gryzonik156
Posty:38
Rejestracja:17 listopada 2008, 22:49

06 kwietnia 2013, 13:42

Esme pisze: bo też łykał, a potem zwracał. Jest nerwowa, dlatego tak łapczywie je
jakbym czytała o swojej Miśce.Ona ma też czasem odpały,ze nie gryzie tylko połyka,a potem widzimy co widzimy,żarełko z powrotem i to w takich kawałkach jakie zostało zjedzone
Będziesz musiała rozstać się ze Stasiem? :?
też tak zrozumiałam czytając..
mam nadzieję,ze źle zrozumiałysmy?....

esme,asiryś dziekuję w imieniu Mysiaka :oops: :oops:

Łapka na dzień dobry wszystkim

Obrazek
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

06 kwietnia 2013, 14:18

śliczna łapka :P
to ja nie będę gorsza 8)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
gryzonik156
Posty:38
Rejestracja:17 listopada 2008, 22:49

06 kwietnia 2013, 14:26

o jeżusz ,o jeżusz ♥ :oops:

Obrazek

zaraz zliżę te plamki :oops: i wygryzę te poduszeczki :oops:


PS.dubbinko masz swój wątek?bo albo nie masz,albom ślepa :oops:
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

06 kwietnia 2013, 14:53

to jeszcze trochę, bo dawno nas nie było :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gryzonik156
Posty:38
Rejestracja:17 listopada 2008, 22:49

06 kwietnia 2013, 16:08

Obrazek

Obrazek jaki koci zwis Obrazek zlewka na wszystko i wszystkich Obrazek

Obrazek

nie wiem jeszcze jak Ty to zrobisz,byleby w trybie natychmiastowym,dostarczysz mi tego Rudaska ♥ na wypieszczenie,potem po (nie wiem jakim czasie) weźmiesz go nazat po moim cynku
Nie ustosunkowanie się do mojej prośby grozi zalizaniem Rudaska,przez mój ozór :mrgreen:

Obrazek

a jak tego brzuchola dorwę,to będzie jeszcze większe zdziwko niż jest na zdjęciu
Cudne Miśki ♥ ♥

to żem se pogadała :mrgreen:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 kwietnia 2013, 17:46

W sumie to nie wiem, co ze mną będzie od lipca, więc nie wiem, czy nie będę musiała Stach komuś 'podrzucić'. Jeśli wróciłby do domu mojej mamy, to powinien być ciachnięty. Ale to na razie gdybanie, może nie będzie takiej konieczności.



Po czarnego kocurka zgłosiła sie chętna, ale mam mieszane uczucia. Koleżanka siostry chętnie weźmie go dla mamy. Na wieś. Ale na moją prośbę o kastrację siostra (w imieniu koleżanki na razie) powiedziała, że chyba zwariowałam, że na wsi ktoś będzie pieniądze wyrzucał. Poza tym ich poprzedni kot 'zginął', czyli nie wiadomo, co się z nim stało, albo pod samochodem skończył. No i na dobicie - "jak koty zaczynają się marcować, to ich kot na miesiąc sobie poszedł". No ale lepiej na wieś, niz w bezdomności tkwić. :?
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 kwietnia 2013, 17:48

gryzonik156 pisze:o jeżusz ,o jeżusz ♥ :oops:

Obrazek

zaraz zliżę te plamki :oops: i wygryzę te poduszeczki :oops:


PS.dubbinko masz swój wątek?bo albo nie masz,albom ślepa :oops:

Mamy wątek - najczęściej odwiedzany w zeszłym roku - "TRÓJŁAPEK"
Awatar użytkownika
gryzonik156
Posty:38
Rejestracja:17 listopada 2008, 22:49

06 kwietnia 2013, 18:24

ano własnie,mygnął mi ten wątek i się zastanawiałam czy to aby nie Wasz,znaczy widziałam autora - Ciebie,tylko myśląłam,że tu wątki sa do setnej strony ,potem nowy,ale widzę,ze chyba wątek leci i leci więc dobbinko lete pendze
dobbinka pisze:W sumie to nie wiem, co ze mną będzie od lipca, więc nie wiem, czy nie będę musiała Stach komuś 'podrzucić'. Jeśli wróciłby do domu mojej mamy, to powinien być ciachnięty. Ale to na razie gdybanie, może nie będzie takiej konieczności.



Po czarnego kocurka zgłosiła sie chętna, ale mam mieszane uczucia. Koleżanka siostry chętnie weźmie go dla mamy. Na wieś. Ale na moją prośbę o kastrację siostra (w imieniu koleżanki na razie) powiedziała, że chyba zwariowałam, że na wsi ktoś będzie pieniądze wyrzucał. Poza tym ich poprzedni kot 'zginął', czyli nie wiadomo, co się z nim stało, albo pod samochodem skończył. No i na dobicie - "jak koty zaczynają się marcować, to ich kot na miesiąc sobie poszedł". No ale lepiej na wieś, niz w bezdomności tkwić. :?
mam nadzieję,ze to nic poważnego z Tobą?

Co do tej chętnej po kocurka,to moim zdaniem od razu odrzutka,bo jak taki tekst zapodaje na temat kastracji,to dla mnie tam kociak będzie chyba tylko do łowu myszy
Nie wiem,ja jestem na nie temu domowi
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2013, 18:29 przez gryzonik156, łącznie zmieniany 1 raz.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

06 kwietnia 2013, 18:28

dobbinka pisze:Po czarnego kocurka zgłosiła sie chętna, ale mam mieszane uczucia. Koleżanka siostry chętnie weźmie go dla mamy. Na wieś. Ale na moją prośbę o kastrację siostra (w imieniu koleżanki na razie) powiedziała, że chyba zwariowałam, że na wsi ktoś będzie pieniądze wyrzucał. Poza tym ich poprzedni kot 'zginął', czyli nie wiadomo, co się z nim stało, albo pod samochodem skończył. No i na dobicie - "jak koty zaczynają się marcować, to ich kot na miesiąc sobie poszedł". No ale lepiej na wieś, niz w bezdomności tkwić. :?
No tak, polska wieś :roll: Niereformowalne, niewrażliwe towarzystwo.
Sama nie wiem, co dla niego lepsze...Na tej wsi to dopiero będzie poniewierka, walki z kocurami, płodzenie kolejnych kociąt...

Esme i gryzonik, zrobiłyscie konkurs na łapki :lol:
Esme, Twoje koty są przepiekne! A Kocia ma urodę kociaka , taki zdziwiony. No i ten perkaty, przydymiony nosek 8)
Raj dla oczu.
Awatar użytkownika
gryzonik156
Posty:38
Rejestracja:17 listopada 2008, 22:49

06 kwietnia 2013, 18:32

Na tej wsi to dopiero będzie poniewierka,
wyjęłaś mi to asirysiu,miałam to samo napisać

A paputek Mysiowych mam cały folder ,więc wybór mam jakbyco :mrgreen:
asia od rysia

06 kwietnia 2013, 18:54

gryzonik156 pisze:A paputek Mysiowych mam cały folder ,więc wybór mam jakbyco :mrgreen:
Dawaj! :D
Nie mogłam sie zalogoawć :twisted:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 kwietnia 2013, 19:01

Zobaczymy, pani chyba w porządku, to może dadzą się namówić na ciach.
Jak fajnie, że ktoś nowy wpadł, od razu się ciekawie zrobiło:)
Staś dziś bardzo uczuciowy jest i się miziamy - on głową, ja brodą i tak siedzimy. Teraz poszedł pupkę grzać na kaloryferze. No i pływamy w żwirku, bo wróciłam o 17 i mam lenia. Może dojrzeję do odkurzacza w końcu. Może rano jakoś. :mrgreen:
asia od rysia

06 kwietnia 2013, 19:06

Pomyślałam: nie będę gorsza! Jak konkurs to konkurs! A co tam!
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości