Fotki naszych Pupili, cz.3

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

14 stycznia 2013, 09:48

Super! To dlatego tak późno, a Ty jeszcze nie śpisz! :D
A zatem to sikanie wynikało z jakichś dolegliwości.
A gdzie jakas nowa fotka naszego grzecznego Stasia? Cielawa jestem czy trzyma formę, znaczy się ...podgardle 8)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

14 stycznia 2013, 19:32

asiryś pisze:Super! To dlatego tak późno, a Ty jeszcze nie śpisz! :D
A zatem to sikanie wynikało z jakichś dolegliwości.
A gdzie jakaś nowa fotka naszego grzecznego Stasia? Ciekawa jestem czy trzyma formę, znaczy się ...podgardle 8)
Nie śpię, bo ferie i wykorzystuję możliwość niespanie nocnego.
Przemeblowałam delikatnie i Stasio grzecznie śpi tam, gdzie chciałam, nawet nie protestował.
Stasio jest wybitnie grzeczny. Nawet na worek na śmieci nie nasikał dziś, choć go obdeptał nieźle. Zapytam, czy ten mocznik może mieć coś wspólnego.
Jak będę miała wenę, to popędzimy jutro do weta, ale mnie temperatura zniechęca. Może poczekam, mam jeszcze 2 tygodnie, może będzie cieplej.
Podgardle się rozwija, mam wrażenie i zrobię zdjęcia przy najbliższej okazji.

Problem sie troche rozwiązał, bo Guru na urlopie, a wolałabym, żeby by, może nie przy pobraniu krwi koniecznie, ale do odczytania wyników, bo poprzednim razem inny lekarz telefonicznie inaczej zinterpretował niż Guru, więc wolę mieć źródło informacji "własne" .
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

17 stycznia 2013, 23:30

Obalaja prawo grawitacji. No i Garou jest koniecznie!
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

18 stycznia 2013, 10:08

dobbinka pisze:No i Garou jest koniecznie
Ładnie to tak? :mrgreen: Zamiast męża czy syna...
Wypadałoby skonstruować drugą platformę dla Koci !Patrzy zazdrośnie na młodą :(
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

18 stycznia 2013, 11:42

Garou jest ładnie niezależnie od męża, czy syna:D Platformy sa świetne. Pewnie, jak nie ma na niej kota, togoście zachodzą w głowę do czego ta półka.
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

18 stycznia 2013, 12:02

My planujemy całe podniebne ścieżki dla kotów. Jak będziemy mieli kasę i zrobimy, to pokażemy :D
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

18 stycznia 2013, 13:11

Mąż i syn są na drugiej ścianie 8) Kocia nie chce siedzieć na tej półce. Patrzy i jęczy, bo nie może Misi capnąć :twisted: U mnie jest tak urządzone, że koty mogą biegać wszędzie wysoko. Kocia nie lubi, na balkonie też nie wskakuje na półki. Dzięki temu Misia ma gdzie uciekać, kiedy Kocia dostaje na nią amoku :twisted: Dzisiaj zabieram się za budowę dwóch budek na dwie szafy w pokoju. Projekt już jest. Już dawno przytaszczyłam kartony i nabyłam tapetę. Jak skończę to się pochwalę. :P
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

10 marca 2013, 16:19

Oto najnowsze zdjęcie Rysia ( Króliczka, Kurczaczka, Duniego :wink: ). Kiepskie, bo telefoniczne, ale zawsze to coś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

10 marca 2013, 16:25

Piękny jest - nic dodać , nic ująć :)

Pozdrawiamy!!!
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

10 marca 2013, 16:40

Asiu! :D Jesteś :D Miło,ze czasami zagladasz.
Co u Ciebie? W pracy się wyprostowało? Dajesz radę?
Wkrótce wiosna, choć dzisiejszy dzień na to nie wskazuje :? , słoneczko, ciepło zrobią swoje :wink: Wyprawy motórowe... :wink:
Mam nadzieje,ze Blondyny zdrowe :D
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

10 marca 2013, 16:41

Piękny Pan Kot! :roll: Rysiu jesteś tak urokliwy, że gdybym tylko mogła to całymi dniami całowałabym Cię w nosek! :roll: Asia wymiziaj go mocno ode mnie! :) pozostałą resztę kociego stada też :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

10 marca 2013, 17:18

Asieńko żyję, żyje i zaglądam, a raczej podglądam Was tutaj :)
W pracy roboty co nie miara, ale nabrałam do tego większego dystansu.
U dziewczynek wszystko ok, we wtorek idą na przegląd techniczny i szczepienie przeciw wściekliźnie. Kochane są jak zawsze i przytulaśne coraz bardziej :) Nowych zdjęć nie będzie dopóki nie kupimy aparatu :(
A co u Was?
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

10 marca 2013, 17:37

Dzieki Kochane Dziewczyny za zachwyty nad Rysiem. To jest najsłodszy brzydal na świecie! A całowany po kilkadziesiąt razy dziennie ( równiez w imieniu forumowych Cioć). To taka słodka ciapa, nakolankowa, łózkowa, nie protestuje, jak sie go nosi na rękach, wywala brzucho do całowania...Kocur ideał. Tylko kaprysi przy jedzeniu- mięso trzeba mu dawać z ręki i to maleńkimi kawałeczkami. :D
Asiu, domyslam sie ,że w tym roku czeka Blondyny wyjazd na wieś do Rodziców. Odpoczniecie w ciszy, spokoju, w kontakcie z naturą...
Dobrze,że nabrałas dystansu do pracy. Czasem nie warto zbytnio sie starac, gdy wokół wszyscy sie obijaja. To grozi bardzo szybkim wypaleniem zawodowym. Trzeba wyjść z załozenia, że nie jesteśmy niezastąpieni.
Myszka ostatnio trochę ( a nawet często , bo pawie codziennie) wymiotowała, schudła. Po analizie wyników krwi, pogrzebaniu po internecie uznałam ( prawie jak prof weterynarii 8) ), ze to przede wszystkim efekt stresu ( nie lubi Rysia i Rysi)i karmy. Daję jej teraz mięso zamiast śmieciowych saszetek i od kilku dni nie ma juz wymiotów,ze nie wspomnę o przepieknych :roll: :oops: kupkach.Staram się okazywac jej maksimum miłosci i zainteresowania. Kocham to moje czarne brzydactwo!
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

11 marca 2013, 15:56

Rysio wygląda całkiem jak mój ideał. Piękny jest. Naprawdę nie wiem, jak można mówić, że jest brzydki. Ma cudne szerokie pysio i pędzelki :P Chyba, że ktoś się nie zna na miaukunowej urodzie :twisted: Całuski dla całej trójki, dla Myszki szczególnie. Dobrze, że jest lepiej. Nie ma to jak dr Google :wink:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości