Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Agnieszka7714
Posty:34
Rejestracja:08 września 2011, 09:42

10 października 2011, 10:17

K@rOLcI@ pisze:jeszcze gorace
Obrazek

Super Garfild. Uwielbiam rude kotki. Mój trzeci wybraniec też będzie rudy.

A tak przy okazji przedstawimy się.
Nazywam się Agnieszka mieszkam we Wrocławiu. A to moje dwa pupilki.
Prawie dwu letni brytyjczyk Frodo

Obrazek

i prawie 11 miesięczny ragdolkowy Vincent

Obrazek

pozdrawiamy wszystkich kociozakręconych :mrgreen:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

10 października 2011, 10:46

asiryś pisze:Wygląda na to,ze one nic nie robią, tylko spią :lol: :lol: :lol:
Jak tylko tatuś w domu to na nim śpią, a mamusia robi zdjęcia :)
asiryś pisze:I pewnie dlatego Furyjka nie należy do ...najszczuplejszych :mrgreen:
Byłam pewna w 100%, że ktoś tak pomyśli :( a ta moja bidulka waży niecałe 3,6 kg i tak się ułożyła, a że skóra na brzuszku jej wisi jak "pusty woreczek" to wszyscy myślą, że jest gruba :(
asiryś pisze:A Aferka, niczym maine coon ma pędzelki na uszkach :shock:
Obydwie takie mają :mrgreen: i jeszcze sierściuchę pomiędzy poduszeczkami na łapkach - takie niby arystokratki :lol:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

10 października 2011, 16:28

Furia i Afera pisze: Byłam pewna w 100%, że ktoś tak pomyśli :( a ta moja bidulka waży niecałe 3,6 kg i tak się ułożyła, a że skóra na brzuszku jej wisi jak "pusty woreczek" to wszyscy myślą, że jest gruba :(

Świnia jestem i tyle :| Biedna Furyjka :( Przepraszam Cię ślicznotko.

Agnieszko, masz piękne koty! Moim faworytem jest Vincent. Zabójczo piękny :shock: Ta biała strzałka na nosku i te niebieskie oczy... Ach!!!
Ale misiek Frodo oczywiście też wypaśny :wink:
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

11 października 2011, 20:06

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
TINKA1
Posty:76
Rejestracja:05 października 2011, 15:46

12 października 2011, 07:25

jak by zawsze były :D razem
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

12 października 2011, 08:40

jejku sama słodycz :-) jak oni się kochają - przesłodkie zdjęcia!!!!!
No Karola masz super kocurki w domu :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

12 października 2011, 09:27

Jak miło oglądać takie szczęsliwe kotki :D
Nie potrzeba w domu telewizji...
Agnieszka7714
Posty:34
Rejestracja:08 września 2011, 09:42

12 października 2011, 09:39

asiryś pisze:
Furia i Afera pisze: Byłam pewna w 100%, że ktoś tak pomyśli :( a ta moja bidulka waży niecałe 3,6 kg i tak się ułożyła, a że skóra na brzuszku jej wisi jak "pusty woreczek" to wszyscy myślą, że jest gruba :(

Świnia jestem i tyle :| Biedna Furyjka :( Przepraszam Cię ślicznotko.

Agnieszko, masz piękne koty! Moim faworytem jest Vincent. Zabójczo piękny :shock: Ta biała strzałka na nosku i te niebieskie oczy... Ach!!!
Ale misiek Frodo oczywiście też wypaśny :wink:
Dziękujemy, Vincent to taki amant z niego. :)

Karolciu, miłość kotków przepiękna.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

12 października 2011, 09:42

asiryś pisze:Świnia jestem i tyle :| Biedna Furyjka :( Przepraszam Cię ślicznotko.
Bez przesady Asiu, nie bądź dla siebie taka surowa! Furia nie ma za złe cioci Asi :)
vampirre_69
Posty:130
Rejestracja:07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja:Sosnowiec

12 października 2011, 21:29

Oto moje skarby z nową koleżanką ;)
Śniegus miał już styczność ze świnkami więc ufam mu ale Atena nie do końca wie , że pazurkami i zabkami może zrobić krzywdę prosiaczkowi :)
Dla niewtajemniczonych Śniegus cały biały ponad roczny kocurek , nie ma niebieskich oczek i słyszy doskonale .
Atena to Biało ruda kotka , właściwie nie wiem ile ma ale ok 7 miesięcy.
Lejdi biało czarny prosiaczek długowłosy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

12 października 2011, 22:54

ta sinka to tfoje futerko?? miałam kiedys Czike 9 lat
vampirre_69
Posty:130
Rejestracja:07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja:Sosnowiec

13 października 2011, 12:46

Tak prosiaczek też mój ;)
Jest strasznie mała więc zaczekam do miesiąca i dokupię jej koleżankę [ świnki nie lubią samotności]
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

13 października 2011, 14:24

vampirre_69 pisze:..Dla niewtajemniczonych Śniegus cały biały ponad roczny kocurek , nie ma niebieskich oczek i słyszy doskonale . ....
to można stwierdzic po wykonaniu audiometrycznego testu bez ....prawidłowo jest napisać reaguje na dźwięki

http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82uch ... o%C5%82ane

czy słyszy to obustronnie czy na jedno ucho i w jakim przedziale bo jak powyżej 60dB to jest uważany za głuchego a próg 60 dB to bardzo głośna rozmowa

kolor oczu nie decyduje o tym czy kot słyszy czy nie pomarańczowookie moga być tak samo głuche jak niebiesko czy zielono czy różnookie koty białe
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
vampirre_69
Posty:130
Rejestracja:07 czerwca 2011, 17:58
Lokalizacja:Sosnowiec

13 października 2011, 23:05

sunshain pisze:
vampirre_69 pisze:..Dla niewtajemniczonych Śniegus cały biały ponad roczny kocurek , nie ma niebieskich oczek i słyszy doskonale . ....
to można stwierdzic po wykonaniu audiometrycznego testu bez ....prawidłowo jest napisać reaguje na dźwięki

http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82uch ... o%C5%82ane

czy słyszy to obustronnie czy na jedno ucho i w jakim przedziale bo jak powyżej 60dB to jest uważany za głuchego a próg 60 dB to bardzo głośna rozmowa

kolor oczu nie decyduje o tym czy kot słyszy czy nie pomarańczowookie moga być tak samo głuche jak niebiesko czy zielono czy różnookie koty białe

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nie będę się sprzeczać , o kolorze oczek napisałam bo gdzieś słyszałam właśnie wersję , że niebieskookie całe białe kotki często nie słyszą .
Jak byłam u weta kiedy Śnieg był mały to pan dokotor potwierdził , że kot słyszy [Mam bardzo fajnego weta , człowiek ma takiego samego kocurka jak śniegusek :)]

Widzę , że jesteś w temacie bardziej zapoznana niż ja więc od razu zapytam zrobić te badania czy są raczej zbędne ?
Awatar użytkownika
sunshain
Posty:426
Rejestracja:05 grudnia 2008, 14:53

14 października 2011, 09:33

vampirre_69 pisze:.... więc od razu zapytam zrobić te badania czy są raczej zbędne ?
powiem tak koszt badania 200-250 zł i najlbliżej to Wrocław
kot tzw. europejski :wink: i mam nadzieję, że kastrat
więc skoro ragauje na dźwięki ja bym w koszty nie szła .... skoro reaguje na dźwięki to nie ma problemu ... chyba, że chcesz z czystej ciekawości ale badanie jest w pełnej narkozie

ale gdy kiedyś zechcesz zakupić rasowego białasa to żądaj od hodowcy badań nawet jak to nakolankowiec a juz bezwzglenie nie można rozmnażać zwierzat niesłyszących czy niedosłyszących
badania rodzica białego nie gwarantują, że dzieci białe będą słyszały i jest to niezależne od koloru oczu
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości