Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 18:40

Oczywiście, że przyjaźnią :)
Odkąd wróciłyśmy dziewczyny śpią jak małe kociaki - emocje opadły to sen głęboki mają, że "ho-ho" :D
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

31 października 2011, 19:18

No to musicie częściej wpadać. Stanisław za to wszelkie elementy okupowane przez Panie musiał wyszurać pyskiem (mnie nie wyłączając), a teraz śpi na podusi biurkowej i nawet trochę chrapie. Ale przy tym pilnuje mnie zaciekle i patrzy, czy aby się na łóżko nie przenoszę, to podąży.
Dodam dla niezorientowanych, że to wielki wyczyn wyciągnąć i utrzymać Stasia z dala od kryjówek podczas wizyt. Zazwyczaj siedzi schowany w najciemniejszej ciemni z zamkniętymi oczami i głową wbitą w poduszkę i płacze, jeśli go ktoś chce poruszyć.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

31 października 2011, 19:26

:lol: :lol: :lol: Ale Stach ma wieeelką głowę i ( przepraszam)...świńskie podgardle :P Nie da sie ukryc,ze to kocur. Jest w dobrej kondycji :wink:
Asiu, Twoje kicie MEGAwypasione! Przepiękna sierść :shock:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 19:26

Biedy Stasiu musiał zniwelować zapachy pozostawione przez moje panny :)
Hmmm czyli mam rozumieć, że dziewczyny maja dobry wpływ na Stacha? Albo raczej Stach nie chcą prze kobietami wyjść nietowarzyskiego faceta, poświecił się i wylazł z norki :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 19:30

asiryś pisze::lol: :lol: :lol: Ale Stach ma wieeelką głowę i ( przepraszam)...świńskie podgardle :P Nie da sie ukryc,ze to kocur. Jest w dobrej kondycji :wink:
No przystojny i okazały z niego facet!!!
asiryś pisze:Asiu, Twoje kicie MEGAwypasione! Przepiękna sierść :shock:
No ba! Całe przedpołudnie spędziły przed lustrem szykując się na wizytę u kawalera :mrgreen:
A tak poważnie to dziękuję za uznanie (dziewczynki oczywiście też). Royal skin & hair, podjadanie prawdziwego masła co rano i przypadkowe kąpiele z panią w wannie robią swoje :)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

31 października 2011, 19:31

Mają cudowny wpływ. Sama widziałaś, jak się udzielał.
A głowę ma taka sobie, tylko ta obręcz słoninna to chyba po mnie :oops: :mrgreen:
A dziewczy sierść mhmmmmm... cudo
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 19:38

dobbinka pisze:A głowę ma taka sobie, tylko ta obręcz słonina to chyba po mnie :oops: :mrgreen:
Dobbi jak Ty coś napiszesz to normalnie ręce opadają! A tak na marginesie to on wcale takiej głowy dużej nie ma, czy tam obręczy. Normalny jest jak każdy dorosły kocur, a na tych zdjęciach to tak się napuszył, żeby pokazać kto w domu rządzi.
dobbinka pisze:A dziewczy sierść mhmmmmm... cudo
ich mama taka miała - identyczną, mięciutką jak króliczek :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

31 października 2011, 19:39

Moje skarby też jedzą tę karmę :wink: Ale , niestety, nie kąpią się ze mną, bo nie mam wanny :cry:
Dobbi, bardzo się cieszę,ze nasz kochany Stasio dobrze wyglada.A tłuściutkie podgardle to doskonała ochrona szyi przed atakami innych kocurów :wink: Ale obawiam sie,ze i tak nie pomogłoby mu przeżyć na wolnosci... :( Podjełaś doskonałą decyzję przygarniając go...
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 19:45

Asia moje nie specjalnie lubią się kapać, tylko czasem wpadną do wanny jak chodzą dumnie na około swojej pani, która się moczy :D ubaw jest niesamowity jak wyskakują mokre i uciekają po całym mieszkaniu!

Jeszcze jedno Wam zdradzę, ze Stach PIĘKNIE miuczy - poważnie, tak przyjemne dźwięki wydaje, że aż miło się słucha :)
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

31 października 2011, 20:11

Pewnie tłumaczył, ze wcale sie nie obrazi jak kobitki zostana na noc :oops:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

31 października 2011, 20:30

K@rOLcI@ pisze:Pewnie tłumaczył, ze wcale sie nie obrazi jak kobitki zostana na noc :oops:
a może :) hahaha
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

01 listopada 2011, 16:33

Ale fajne spotkanie forumowych kiciów :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

01 listopada 2011, 16:49

Justyna miło Cie widzieć :)
Jak tam Twoje dzieciaki? Może kiedyś Ty i Asia wybierzecie się do Krakowa?
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

02 listopada 2011, 08:30

Poczytałam ostatnio o niezdrowym krakowskim powietrzu i mam obawy :wink:

Nasze kicie stęsknione- wyjechaliśmy na kilka dni do teściów. Dzisiaj spałam obłożona kotami. Wstałam spocona jak mysz :wink: Hans śmiesznie mnie zagaduje. Elza pakuje się na kolana. Erwin nauczył się wskakiwać na szafę. Helga jest coraz bardziej przyjaźnie nastawiona do pozostałych kotów.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 listopada 2011, 09:04

zoltazaba pisze:Poczytałam ostatnio o niezdrowym krakowskim powietrzu i mam obawy :wink:
Osz Ty paskudo jedna! Maseczkę Ci załatwię na przyjazd :twisted:
zoltazaba pisze:Nasze kicie stęsknione- wyjechaliśmy na kilka dni do teściów. Dzisiaj spałam obłożona kotami. Wstałam spocona jak mysz :wink: Hans śmiesznie mnie zagaduje. Elza pakuje się na kolana. Erwin nauczył się wskakiwać na szafę. Helga jest coraz bardziej przyjaźnie nastawiona do pozostałych kotów.
Cała gromadka jest widać najszczęśliwsza jak rodzice w domu :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości