Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

03 listopada 2011, 18:54

o grono wielbicieli umywalkowych się powiększyło :D :D
Furia i Afera Twoje dziewczyny też są śliczne!! Troszkę mi przypominają naszą kotkę emerytkę bo mają podobną barwę sierści i podobne krągłości :D a podkładka pierwsza klasa! szkoda by mi chyba było takiej używać :D :D i zamiast patrzeć w komputer cały czas patrzyłabym na podkładkę. No ale tym sposobem Twoje koty mają teraz myszkę na stałe w swoim zasięgu ;) :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 listopada 2011, 19:25

Hedwa pisze:o grono wielbicieli umywalkowych się powiększyło :D :D
Furia i Afera Twoje dziewczyny też są śliczne!! Troszkę mi przypominają naszą kotkę emerytkę bo mają podobną barwę sierści i podobne krągłości :D a podkładka pierwsza klasa! szkoda by mi chyba było takiej używać :D :D i zamiast patrzeć w komputer cały czas patrzyłabym na podkładkę. No ale tym sposobem Twoje koty mają teraz myszkę na stałe w swoim zasięgu ;) :D
A dziękuję, dziękuję w imieniu dziewczyn :)
Tak to prawda podkładka jest śliczna i używam jej non stop. Troszkę to jednak nie moralne, że myszka jeżdżę po ślicznych pyszczkach moich ukochanych dziewczynek ;)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 listopada 2011, 20:09

biedronka87 pisze: Czy ktoś widział takie gały ? :mrgreen:
Obrazek
Widział! I to lepsze :mrgreen: :wink: Co Ty na to, Biedronko ? :P
Obrazek

PS. Kocham tę moją, jęcząca ciągle i sikającą na kuchennym stole, Myszkę :D
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2011, 21:18 przez asiryś, łącznie zmieniany 2 razy.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 listopada 2011, 20:12

A widział ktoś Dziwaka-Cudaka ? :lol: :lol: :lol:
Nie? No to proszę bardzo...
Obrazek
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 listopada 2011, 20:15

Asiu, Furyjka jest moja faworytką 8)
Karolciu, nie sądzisz,ze Twoje pociechy chcą Ci przekazać, zebyś lepiej postarała się o ich higienę? Siedzą w tej umywalce, siedzą, a Ty wciąż nie chcesz ich w końcu porządnie umyć... :P
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 listopada 2011, 20:40

asiryś pisze:A widział ktoś Dziwaka-Cudaka ? :lol: :lol: :lol:
Nie? No to proszę bardzo...
Obrazek
JEST PRZEKOCHANY!!!
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

03 listopada 2011, 20:41

asiryś pisze:Asiu, Furyjka jest moja faworytką 8)
Tak? :) A to dlaczego, jeśli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

03 listopada 2011, 20:57

To ja się trochę pochwalę. Aż podskoczyłam dzisiaj pod sufit z radości i zaskoczenia, kiedy przeglądałam świeżo kupione "Kocie Sprawy". Staliśmy się z Kociem "sławni" :wink: . Kocia z twarzy, ja tylko z nazwiska :D

Obrazek

Obrazek
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 listopada 2011, 21:15

Esme! Szczere gratulacje! Kocia wyszedł przepięknie,ten piegowaty nosek...ach!!! Twoje....nazwisko równie ładnie :wink: Dumna jesteś , co?

Asiu, dlaczego Furia jest moją faworytką? Chyba to oczywiste!!! Jest prześliczna :shock: ( Aferko, wybacz, :( , Tobie też niczego nie brakuje, ale ten płomyczek na czółku Furii mnie zachwyca :roll: )

Asiu, Rysiek jest jedyny w swoim rodzaju, prawda? Jeszcze, jak był malutki, widziałam, że książę z bajki z niego nie wyrośnie... :lol:
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

03 listopada 2011, 21:51

asiryś pisze:Esme! Szczere gratulacje! Kocia wyszedł przepięknie,ten piegowaty nosek...ach!!! Twoje....nazwisko równie ładnie :wink: Dumna jesteś , co?

Asiu, dlaczego Furia jest moją faworytką? Chyba to oczywiste!!! Jest prześliczna :shock: ( Aferko, wybacz, :( , Tobie też niczego nie brakuje, ale ten płomyczek na czółku Furii mnie zachwyca :roll: )

Asiu, Rysiek jest jedyny w swoim rodzaju, prawda? Jeszcze, jak był malutki, widziałam, że książę z bajki z niego nie wyrośnie... :lol:
Bardzo dziekuję. nie wiem, czy to duma, bardziej chyba radość. Bardzo mi takie miłe wydarzenie ostatnio było potrzebne. Szkoda, że Kocia nie zdaje sobie z tego sprawy .

Do Rysia może nie pasuje określenie książę z bajki, ale jest cudny (po męsku). Ten pychol jest stworzony do całowania :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 listopada 2011, 20:16

Esme: mogę prosić o autograf, a właściwie autografy :) Gratuluję!

Asia: Afera nie ma Ci za złe, bo bardzo kocha swoja słodka siostrę, ale jeśli chodzi o wypowiedzi na temat Rysia to strzela mega focha, bo w naszych oczach Rys jest przystojniakiem mającym to "coś" i nic tego nie zmieni!!!
Wy się po prostu na kocim "przystojnictwie" nie znacie i już :evil:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

04 listopada 2011, 20:25

Asiu, tak naprawdę Rysiek jest dla mnie najpiekniejszym kocurem na swiecie !!! Tylko...dlaczego kazdy, kto go zobaczy śmieje się , albo mówi wprost: "ale on jest brzydki" :(
Aferko, Rysiek śle Ci buziaki :wink: A, wierz mi, umie całować 8) , wiem coś o tym ( sama go tego nauczyłam :roll: )
Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 listopada 2011, 20:30

asiryś pisze:Asiu, tak naprawdę Rysiek jest dla mnie najpiekniejszym kocurem na swiecie !!! Tylko...dlaczego kazdy, kto go zobaczy śmieje się , albo mówi wprost: "ale on jest brzydki" :(
Aferko, Rysiek śle Ci buziaki :wink: A, wierz mi, umie całować 8) , wiem coś o tym ( sama go tego nauczyłam :roll: )
Obrazek
Mówią tak, bo są zazdrośni - na 100% - bo Rysiek ma w sobie tyle uroku i jest bardzo "męski". Z resztą mi zawsze podobali się faceci nie ładni, nie przystojni, tylko tacy męscy lekko niebezpieczni :) poważnie!
A ta fotkę to sobie na pulpit dam, a Afera powiesi sobie pewnie nad legowiskiem ;)
Teraz tylko faceta dla Furii muszę znaleźć :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 listopada 2011, 20:33

Już wiem co ma Ryś w sobie, co ma tak pociągającego - on ma w mordeczce coś z Leoparda!!!
No patrzcie:
Obrazek
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

04 listopada 2011, 20:41

Asiu, jako zakochana w Ryśku, dziekuję za przemiłe słowa- to miód dla mojego serca :)
Ato coś dzikiego w mordce Ryśka,to po prostu jego szeroki nochal i lekki zezik :lol: Prawda?
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości