Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 10:41

MaximusKennel kocie sliczne ;) a ten Maciek to nie Maćkowa? bo wygląda mi na sukę :shock: Tak swoją drogą kocham koty nad życie ale do tej rasy psów mam ogromną słabość. Miałam kiedyś suczkę red nose w domu :roll:. Potulne to to było jak baranek i mega ciapowate :lol:
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 10:43

biedronka87 obejrzałam sobie filmik ze światełkiem :D moje dziecko też tak reaguje tyle, że na wskaźnik laserowy :D nie wiem kto się wtedy lepiej bawi czy koty czy młody :D :D
biedronka87
Posty:333
Rejestracja:22 lipca 2011, 15:04

15 listopada 2011, 10:47

Hedwa pisze:MaximusKennel kocie sliczne ;) a ten Maciek to nie Maćkowa? bo wygląda mi na sukę :shock: Tak swoją drogą kocham koty nad życie ale do tej rasy psów mam ogromną słabość. Miałam kiedyś suczkę red nose w domu :roll:. Potulne to to było jak baranek i mega ciapowate :lol:
a gdzie Ty sie tam gapisz :D a no fakt cyce widzę i... :wink:
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 10:52

no ja się głównie cycami zasugerowałam :lol: ale dzwonków też tam nie widać :twisted:
Awatar użytkownika
MaximusKennel
Posty:87
Rejestracja:13 listopada 2011, 13:19

15 listopada 2011, 12:33

biedronka87 pisze:
Hedwa pisze:MaximusKennel kocie sliczne ;) a ten Maciek to nie Maćkowa? bo wygląda mi na sukę :shock: Tak swoją drogą kocham koty nad życie ale do tej rasy psów mam ogromną słabość. Miałam kiedyś suczkę red nose w domu :roll:. Potulne to to było jak baranek i mega ciapowate :lol:
a gdzie Ty sie tam gapisz :D a no fakt cyce widzę i... :wink:
Bo Maciek to Maciek i basta :twisted: Kto oglądał Klan ten wie, czemu Maciuś :lol:
A tak na poważnie, dawno temu znajomy to suczydło Maćkiem ochrzcił, wszyscy znajomi od razu to łyknęli, bo faktycznie analogii się można wielu dopatrzyć i tak już zostało, że się na nią woła Maciek vel Maciuś vel Macio.

btw. A Ryszard to mój zeszłoroczny "nabytek": przylazł, w stanie niemal agonalnym, zeszłej jesieni Maciowi do kojca, Macio mimo ze koteczków obcych nie trawi, to tego jakimś cudem nie tylko nie skasowała ale i miskę swoją odstępowała, to i został z nami. Próbowałam go po leczeniu gdzie wyadoptować, ale wiadomo jak jest z dorosłym kocurem (jego wiek szacujemy obecnie na coś ok 4lata), chętnych do adopcji nie było, a w międzyczasie ja się musiałam przeprowadzić, to i zabrałam Ryszarda razem z Maciem i całym naszym dobytkiem ze sobą. Widocznie tak miało być.
Także teraz finalnie mam w domu 2 psy, 3 koty i cyrk na kółkach.
A tu więcej Rysiaczka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj jeszcze ze starego domu, jakiś miesiąc po tym jak się przybłąkał i był już jako tako podleczony, także nadawał się już, żeby jego fotki publicznie pokazywać, ale chudzinka był jeszcze straszna, mimo że na tych fotkach za bardzo tego nie widać:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2011, 12:42 przez MaximusKennel, łącznie zmieniany 1 raz.
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 12:41

MaximusKennel no to masz wesoło z tyloma zwierzakami :D Pies dał Ci jasno do zrozumienia, że nie chce dla kota innego domu nisz Twój i basta :lol: Ja mam w domu 3 koty a czwartego w glowie :lol: chętnie bym sobie psa sprawiła i marzy mi się kolejny pit niestety mój mąż ma uczulenie na psią sierść więc na marzeniach mogę poprzestać :| Te koty które teraz mam mają w sobie coś z psów jeśli chodzi o zachowanie, zwłaszcza jedna z kotek więc tym nadrabiamy niemożliwość posiadania psa :D
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 12:47

Ryszard jest śliczniasty!! Ma szczęście, że trafił na dobrą duszę, która dała mu dom i o niego zadbała :)
a to jest moja dawna psina :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MaximusKennel
Posty:87
Rejestracja:13 listopada 2011, 13:19

15 listopada 2011, 12:51

No Rysiaczek też jest bardzo psi, mimo, że wcześniej z psami najwyraźniej nie miał w ogóle do czynienia. On w ogóle na tle moich 2 normalnych kotów jest jak kosmita: aportuje zabawki, przychodzi na zawołanie, siada i waruje, nie miauczy tylko grucha, uwielbia jeździć autem i w ogóle lubi jeździć w różne obce miejsca (sklep, lecznica itp) gdzie czuje się jak u siebie w domu, sypia w psiej klatce, albo na klatce, albo z psem w jednym wyrku. Z biegiem czasu nauczył się nawet z własnej nieprzymuszonej woli łykać lekarstwa(!), bo trochę się ich w życiu nabrał, a jak nie lekarstwa to ciągle jakieś suple (teraz np. wciąga kocią glukozaminę, dostaje ją seriami parę razy w roku, bo już jakiś czas temu miał robioną rekonstrukcję więzadła rzepki).
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 13:38

No proszę zuch chłopak! Z tymi lekami to masz super bo podać coś zwierzakowi w większości przypadków niemal graniczy z cudem :D Fajnie, że się dogaduje z psami. Uwielbiam obrazek psa i kota wtulonych w siebie, to takie piękne zaprzeczenie stereotypowi :D. U mnie dwa koty też gruchają ale to akurat leży w naturze tej rasy ;). Kotka też aportuje zabawki, potrafi prosić i przybijać piątkę :D cały czas rozwijam jej umiejętności :D. Samochodem też lubi jeździć - przyzwyczaiła się przy okazji częstych wycieczek do weta. Kocur z kolei jak się go wsadzi do samochodu to drze się niemiłosiernie i zaraz zaczyna dyszeć.
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

15 listopada 2011, 14:52

Piękny jesteś Rysiu! Do miziania i przytulania :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

15 listopada 2011, 20:44

Trzeba przyznać, że wszytskie zwierzaki i ich zdjęcia tutaj są po prostu CUDOWNE :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

16 listopada 2011, 21:09

A ja ostatnio nie mam czasu zrobić choćby kilku zdjęć moim pięknościom :(
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

17 listopada 2011, 07:52

Justynka a jak tak kocia gromadka - wszystko ok?
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

18 listopada 2011, 15:44

U nich wszystko dobrze. Ja się ledwie trzymam. Ale to moje osobiste sprawy. Nic ważnego.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

18 listopada 2011, 20:25

zoltazaba pisze:Ja się ledwie trzymam. Ale to moje osobiste sprawy. Nic ważnego.
No wiesz :shock: :x :cry:

A w ogóle to Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości