Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

08 lipca 2008, 10:18

Pamiętacie o głosowaniu??? :wink: Co prawda przewaga jest duża, ale na wszelki wypadek... 8)
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

11 lipca 2008, 00:24

Adopcje wygrały :lol:
Dziękuję wszystkim za pomoc :D

Wyniki głosowania
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

11 lipca 2008, 06:46

SUPER!!!! Aniu, świetnie się spisałaś, a dzięki Tobie i my wszyscy :D Dobra robota! :D
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

11 lipca 2008, 08:11

Beatko, nie żartuj :D, Sama zrobiłam niewiele ale wspólnymi siłami góry można przenosić :lol:

Nie wiem czy pamiętacie, ale Jusię i Dyzia właśnie na adopcjach wypatrzyłam i tak trafiły do mnie :lol:

Przeklejam podziękowania za pomoc. Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się dotknięty tym, że nie wymieniono naszego forum:
dyzio_miszcz pisze:Witam :)
Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy w pocie czoła oddawali głosy na adopcje.org, to Wy wygraliście ten konkurs, za co serdecznie dziękuję w imieniu wszystkich zwierzaków których ogłoszenia znajdują się na adopcje.org.

Bardzo dziękuję również tym, którzy ten wątek założyli i utrzymali na topie, tak by więcej osób mogło go znaleźć.

Już otrzymałem oficjalne powiadomienie o wygraniu konkursu, więc 10 tysięcy złotych w postaci reklamy strony a co za tym idzie reklamy zwierzaków do adopcji stało się faktem.

Mam ogromną nadzieję, że pomoże przełamać to urlopowy wysyp zwierzęcych nieszczęść, którymi zapełniają się schroniska i dać wymierne efekty w postaci nowych domów.


Wątek w którym głosowaliście przywrócił mi również wiarę w ludzi, w to co robię i na co przeznaczam każdy zarobiony grosz i setki godzin, które siedzę przy komputerze.

Może niewiele osób zdaje sobie sprawę, że gdyby nie było forum miau, nie byłoby adopcje.org - to tu, i dzięki forumowiczom narodził się pomysł portalu adopcyjnego, z zakazem wjazdu dla rozmnażaczy.

Mam nadzieję, że będę miał okazję niebawem odwdzięczyć się nową, inną stroną o której na razie wiedzą tylko 3 osoby :)

Pozdrawiam i dziękuję
Julka&L
Posty:7
Rejestracja:09 lipca 2008, 14:36
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

12 lipca 2008, 16:13

Super, że adopcje.org wygrały. Niestety, nie zdążyłam zagłosować (a na pewno bym to zrobiła :wink: ), bo po południu spojrzałam na ten temat.

A co do zdjęć - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxto mój maluszek (zdjęcie zrobione niestety kamerką internetową, innego aparatu nie posiadam :oops: ), a tu jeszcze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxpiesek, który z Luną się, proszę państwa, dziś bawił! :D Bardzo się cieszę, moje zwierzaki czynią postępy :wink: Pozdrawiam, i mam nadzieję, że moje zwierzaki również przypadną Wam do gustu :)
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

19 lipca 2008, 16:06

Czas się przypomnieć :lol:

Cz. I - Kotki łazienkowe :D

Duża, tylko się nie utop :shock:

Obrazek

My też chcemy

Obrazek

Może wreszcie ktoś odkręci kurek

Obrazek

Cz. II - Pomoc kuchenna. Pomagamy ... grymasimy

No cóż, trochę męczące to zajęcie

Obrazek

Obrazek

I coś ty mi dała

Obrazek

No to, to rozumiem. Dla krówek najlepsze zielone

Obrazek

Cz. III - Kocia próżność

Czy ja Wam kogoś nie przypominam?

Ten profil ...
Obrazek

.... te zęby

Obrazek

Ależ ty jesteś Dyziu nudny

Obrazek

Obrazek

A ja umiem robić fikołki :D

Obrazek


A ja i tak jestem najpiękniejszy

Obrazek

Nieprawda :( ... Lustereczko powiedz przecie ....
No widzisz ... JA :lol:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2008, 08:06 przez Amika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

19 lipca 2008, 16:32

No chyba wreszcie zasłużyliśmy na małe drapanko :D :lol:

Obrazek

Obrazek

Cześć Cioteczko Ato :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2008, 16:35 przez Amika, łącznie zmieniany 1 raz.
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

19 lipca 2008, 16:34

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aniu, fotki rewelacyjne (a jakie mają być przy takich kocich cudach :P ) , ale komentarze przepyszne!!!!! Te pasące sie krówki....no nie mogę :lol: :lol: :lol: Uśmiałam się do łez :lol: Zaraz zrobię sobie powtórkę, z pewnością nie ostatnią :wink: A to zdęcie z Jusią zwisającą z koszyka dam sobie jako tapetę do komórki. Mogę???? :wink:
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

19 lipca 2008, 16:38

:lol: Oczywiście. Jusia to koszyczkowa panienka (Pixie nazywa ją wielkanocnym kotkiem). Koszyk stoi na półce nad biurkiem, ale to wysokopienna dzieczynka :D

Obrazek


Mam jeszcze fajne niekocie foty: ropuchy, ślimaki i takie tam ... działkowe inne stworki.

I jeszcze deszczowe kwiatki. Tylko czasu mi brakuje :D


Obrazek
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

19 lipca 2008, 18:22

z calym szacunkiem dla wszystkich zdjec i wszystkich cudnych kotow, ale takich swietnych zdjec dawno nie widzialam. to zejscie z koszyka np., i w ogole cala reszta, rewelacja!!
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

19 lipca 2008, 18:42

Aniu, świetne fotki. Twoja parka jak zwykle jest rewelacyjna :lol:

Ja też mam niespodziankę: nie pisałam o tym wcześniej, żeby nie zapeszyć, ale niedawno jedna z kotek, które dokarmiam, przyprowadziła trójkę maluchów na mój balkon. Jednego kocurka złapałam wcześniej i ten maluch, zwany Psotkiem, zostanie u mnie. Natomiast jego siostrzyczka (pręgusia) i braciszek, które nazywałam Pchełką i Puszkiem, znalazły dzisiaj nowy domek, dzięki pomocy przemiłych pań z białostockiego oddziału TOZ. Oto kilka fotek:

Psotek
ObrazekObrazek

Pchełka i Puszek
ObrazekObrazek

Zdjęcie w podpisie uaktualnię, jak tylko złapię całą piątkę razem :lol:
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

19 lipca 2008, 18:58

Izo, to rzeczywiście niespodzianka i dla mnie szok prawdziwy szok :shock: :shock: :shock: Następny kociak? Wszystkiego bym się spodziewała, tylko nie tego :shock: Wcale mnie nie dziwi Twój wybór - Psotek jest śliczny, a przede wszystkim takiego jeszcze nie masz. Ale muszę przyznać, że szczerze Cię podziwiam 8) Gratuluję powiększenia rodziny i mam nadzieję, że reszta towarzystwa już przyjęła małego do swojego grona. A co będzie z mamą? Ona chyba dalej niewysterylizowana :roll:
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

19 lipca 2008, 19:24

Ja również Cię podziwiam. Psotek faktycznie jest śliczny i też wcale Ci się nie dziwię. :lol: :lol: :lol: Ja niestety miałam już wybranego drugiego kociaka i decyzja ostateczna miała zapaść po badaniach Mańka, ale niestety nawet nie zdążyłam udać się z umówiona wizytą do lekarza. Tydzień temu kociak zginął pod kołami samochodu :cry: :cry: :cry:
A oto jego ostatnie zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

19 lipca 2008, 19:55

Szkoda go :cry: :cry: :cry: Słodziuki maluszek :( Niestety wiele dzikich (i nie tylko) kotów spotyka taki los....
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

19 lipca 2008, 22:22

Kasiu strasznie mi przykro z powodu maluszka :( .
Niestety los kotów wychodzących/ żyjących na dworze bywa tragiczny.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości