Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Hikari
Posty:233
Rejestracja:13 sierpnia 2008, 10:42
Lokalizacja:Kraków/Nowy Sącz

15 września 2008, 17:08

Ma prześliczne oczka :)
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

16 września 2008, 10:46

Dzięki za miłe słowa :) Plamka to odłowiona dziczka, trafiła do mnie na ucywilizowanie. Kicia jest trochę chora - rozszedł się szew po sterylce, prawdopodobnie trzeba będzie robić zabieg jeszcze raz :( Na szczęście zaczęła jeść i nie gorączkuje. Trzymajcie kciuki.
Daffodil
Posty:195
Rejestracja:28 października 2007, 09:59

16 września 2008, 11:34

Trzymamy kciuki i pazurki z całych sił :) Iza, ona jest śliczna i mimo, że oczka ma wystraszone to naprawdę nie wygląda dzikuska.Myślę,że nawet jeśli konieczny będzie drugi zabieg to nie będzie juz tak obciążajacy jak sterylka.Musi byc dobrze bo kicia wygląda na silną i taka napewno jest wiodąc życie na wolności.
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

16 września 2008, 13:13

Dziekuję Elu. Plmacia jest jeszcze bardzo młoda, więc nie zdążyła do końca zdziczeć i faktycznie jest silna. I taka piękna i miziasta :P Już podbiła moje serducho całkowicie :) Jak już trochę dojdzie do siebie, zadzwonię do tych państwa, u których teraz mieszka Pumcia, bo strasznie bym chciała wiedzieć co u mojego czarnego Skarbulka.
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

16 września 2008, 13:27

Ojej :(
Trzymam kciuki za Plameczkę

Chyba nie masz mi za złe tych wiadomości co u Ciebie
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

16 września 2008, 13:53

Amika pisze:Ojej :(
Trzymam kciuki za Plameczkę

Chyba nie masz mi za złe tych wiadomości co u Ciebie

Dziękuję.

No nie wiem, zastanowię się :twisted:
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

16 września 2008, 16:47

Trzymamy pazurki za Plamkę, też będziesz szukać jej domku, czy zostawisz sobie??, bo o ile Cię poznałam, nie pozwolisz jej wrócić jej na wolność :wink:
Napisz co u Pumci, zmieniono jej np. imię??
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

16 września 2008, 20:35

Kasiu, na wolność Plamka nie pójdzie na pewno. Za dużo wycierpiała. Myślałam, że Pumcia jest koteczką po przejściach, ale to co przeszła ta malutka to po prostu straszne :cry: Dzisiaj pani doktor powiedziała, że mam jutro przyjść i wtedy zdecydujemy co robić, bo z rany idzie ropa i gdyby to teraz ciąć, trzeba by było wyciapać bardzo dużo :( Więc narazie na pewno antybiotyki i witaminki (a co, niech chociaż tyle ma dziewczynka, że dostanie w żyłę :wink: ) i narazie można poczekać kilka dni, bo kicia jest żwawa, zaczyna powoli jeść, dziś też było qoo, więc to się babrze raczej po wierzchu, nie w środku. Na końcach cięcia szew trzyma, rozlazł się na środku, więc może jeszcze kilka dni pochodzimy na antybiotyk i czyszczenie, żeby uniknąć narkozy jeśli to możliwe. Ale jutro będziemy to konsultować z drugim lekarzem.

A co do Pumci to dam znać jak znajdę wolną chwilkę, żeby zadzwonić. Myślę o niej codziennie, ale Plamka teraz zajmuje mi więcej czasu, bo strasznie się martwię, żeby jak najszybciej z tego wyszła.

Dziękuję wszystkim za wsparcie :)
Plamcia też dziękuje pięknie.

ObrazekObrazek
Hikari
Posty:233
Rejestracja:13 sierpnia 2008, 10:42
Lokalizacja:Kraków/Nowy Sącz

16 września 2008, 21:03

Jakie na drugim zdjęciu ma smutne spojrzenie :( :( :( :(
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

16 września 2008, 21:50

To faktycznie musisz o nią Iza zadbać i dobrze, że trafiła właśnie na Ciebie.
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

17 września 2008, 08:19

Ja też się cieszę. Ona jest taka wspaniała :P Domaga się głaskania, uspokaja się kiedy biorę ją na ręce. Wczoraj bardzo się bała u weta, cała się trzęsła, ale była bardzo dzielna. Pani doktor przemyła rankę, założyła maść na trudno gojące się rany i dała witaminki oraz antybiotyk. Z rany sączy się ropa, więc prawdopodobie trzeba będzie jeszcze poczekać z zabiegiem, bo w przeciwnym wypadku trzeba by było bardzo dużo wyciąć :( Dzisiaj mamy to skonsultować z drugim lekarzem i zadecydować co dalej, ale wetka powiedziała, że jeśli Plamka nie jest osowiała i je, tzn. że rana babrze się po wierzchu, więc parę dni można to jeszcze poleczyć bez ciachania. Kicia polubiła chrupki i dzisiaj rano głośno i dobitnie się domagała papu :P
Ale i tak mi jej żal, bardzo :(
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

17 września 2008, 20:25

Uff, uff, uff ... rana zaczyna się goić. Cała seria antybiotyków w zastrzykach i żelu domiejscowo zaczęły w końcu działać i rana powoli zaczyna się goić. Dziś wyglądało to już o niebo lepiej niż wczoraj. Aż sama się dziwię, bo wczoraj wyglądało na to, że strasznie się babrze, a dziś już ropy nie było i pan doktor wyciął kawałek i znowu posmarował żelem i dał antybiotyk. No i najważniejsze, że malutka zaczęła jeść :D I to jak! Domaga się papu bardzo głośno i dobitnie. Dzisiaj czyszczenie rany trwało dość długo i widać było, że Plamcia ma już dość - płakała, trzęsła się cała. Za to po powrocie do domu zaczęła pałaszować aż miło :P Jutro jeszcze idziemy na czyszczenie rany, a w piątek lekarz ma zdecydować co i jak, ale generalnie jest już na tyle dobrze, że rana powinna się zagoić i bez szycia. Co prawda po zabiegu szybciej by się zagoiła, ale tak bardzo chcę uniknąć kolejnej narkozy :? Ale to okaże się w piątek. Najważniejsze, że zaczęło się goić :)
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

17 września 2008, 20:33

Za Plamusię i jej brzusio. Niech się szybciutko zagoi
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Daffodil
Posty:195
Rejestracja:28 października 2007, 09:59

17 września 2008, 20:43

Trzymanie kciuków i pazurków pomogło :lol: :lol:

Teraz trzymamy za puchatą Tiffany Kasi i Maniusia :!: :!:
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

17 września 2008, 20:51

Dokładnie tak! Nasza siódemka się dołącza :)

Elu, czy dostałaś moją PW?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości