Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Maskonur
Posty:15
Rejestracja:03 września 2007, 11:33

03 września 2007, 12:58

;)Obrazek

Ale już nie w trakcie polowania na srebrną kulkę:
Obrazek

Trochę tych fotek nawrzucałem, ale sami pewnie rozumiecie tę radość z takiego kochanego nowego lokatora:).
Ps. Amika , dzięki za poradę, jak kotek przestanie ślizgać się po podłodze w reklamówce, to go wymiziam od Ciebie:)
Ostatnio zmieniony 03 września 2007, 14:12 przez Maskonur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

03 września 2007, 13:56

Maskonur pisze:;)
Trochę tych fotek nawrzucałem, ale sami pewnie rozumiecie tę radość z takiego kochanego nowego lokatora:)
Wszyscy lubimy chwalić się swoimi pupilami :lol:
Ja też mam "bzika" na punkcie fotografowania swoich kotów 8)

Mała prośba do Ciebie, zamieść mniejsze zdjecia (max 640-480), bo stronka się rozjeżdża i źle się je ogląda (poza tym admin może interweniować)

Pomiziaj Lolon ode mnie :D
Awatar użytkownika
maggie.
Posty:52
Rejestracja:24 sierpnia 2007, 19:06
Lokalizacja:szczytno/olsztyn
Kontakt:

03 września 2007, 18:54

lolon to słodka kizia mizia. :D małe futra mają takie śmieszne duże uszyska. :D
Maskonur
Posty:15
Rejestracja:03 września 2007, 11:33

03 września 2007, 20:33

maggie. pisze:lolon to słodka kizia mizia. :D małe futra mają takie śmieszne duże uszyska. :D
Dokładnie.. tak sobie patrze na fotki co wysłałem i jak obrócę się i spojrzę za siebie, to widzę tę kochaną łobuziarkę na żywo i aż mi się "papa śmieje" i mnie ciarki z radości przechodzą, że tu jest.
Pewnie przechodzę teraz stan największej ekscytacji, no ale w końcu to moja pierwsza w życiu kotka. A wcześniej przez 2 lata opierałem sie namowom na takiego towarzysza:)
Awatar użytkownika
Ulla
Posty:255
Rejestracja:29 marca 2006, 00:05
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

03 września 2007, 21:54

Borysek pisze: :lol: :lol: :lol: Oj Ulla, chyba żartujesz :?: :!: :wink: :lol: :lol: :lol: Pozostali to pewnie i by się bili o II, III i kolejne miejsca, no ale ja na pewno biłbym się z Tobą o to pierwsze :lol: :lol: :lol: :wink:
Borysku, musisz się wreszcie pochwalić swoją Polcią, bo nie uwierzę, że jest równie piękna jak moja Perełeńka :D:D:D:D

Czekamy na zdjęcia! :D :D
Awatar użytkownika
Ulla
Posty:255
Rejestracja:29 marca 2006, 00:05
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

03 września 2007, 21:59

Maskonur - przecudne maleństwo! :D :D :D

Amika ma rację - wszyscy lubimy chwalić się swoimi pupilkami i chyba nigdy nam się to nie znudzi :D. Ja swoją Perełeńkę mam już od 1,5 roku, ale mam wrażenie, że z każdym dniem kocham ją coraz bardziej :D :oops:

Życzę Ci dużo szczęścia i zadowolenia z posiadania małego lokatora w domu! :D:D:D
Awatar użytkownika
ligia75
Posty:54
Rejestracja:09 maja 2007, 22:52
Lokalizacja:Płock

04 września 2007, 23:31

No, ja też się wreszcie zebrałam. Ja mam na imię Marta, a oto Lora, chyba najstarsza w tym gronie - pięciolatka (ale ze mną dopiero od pół roku), urodzona w Noc Walpurgii, córa wiejskich kotów, z charakterkiem:) Coś z rodziców jej w genach zostało - niedawno upolowała ptaka na balkonie (zabudowanym!), po czym przyniosła mi go w prezencie - już martwego...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
maggie.
Posty:52
Rejestracja:24 sierpnia 2007, 19:06
Lokalizacja:szczytno/olsztyn
Kontakt:

05 września 2007, 08:00

ligia75 pisze:No, ja też się wreszcie zebrałam. Ja mam na imię Marta, a oto Lora, chyba najstarsza w tym gronie - pięciolatka (ale ze mną dopiero od pół roku), urodzona w Noc Walpurgii, córa wiejskich kotów, z charakterkiem:) Coś z rodziców jej w genach zostało - niedawno upolowała ptaka na balkonie (zabudowanym!), po czym przyniosła mi go w prezencie - już martwego...
a nie wygląda na takiego wojownika :D szczególnie śpiąc. :P
Maskonur
Posty:15
Rejestracja:03 września 2007, 11:33

05 września 2007, 15:26

maggie. pisze:
ligia75 pisze:No, ja też się wreszcie zebrałam. Ja mam na imię Marta, a oto Lora, chyba najstarsza w tym gronie - pięciolatka (ale ze mną dopiero od pół roku), urodzona w Noc Walpurgii, córa wiejskich kotów, z charakterkiem:) Coś z rodziców jej w genach zostało - niedawno upolowała ptaka na balkonie (zabudowanym!), po czym przyniosła mi go w prezencie - już martwego...
a nie wygląda na takiego wojownika :D szczególnie śpiąc. :P
No, czwarte zdjęcie od góry +narodziny w Noc Walpurgi= wszystko jasne :wink:
Awatar użytkownika
Ulla
Posty:255
Rejestracja:29 marca 2006, 00:05
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

05 września 2007, 22:17

Cudo!!! :D:D:D
Zwłaszcza 3 zdjęcie jest super :D - relaksuje się w pozie, którą uwielbiam, bo bardzo często tak się wyleguje moja niunieńka :D:D
Awatar użytkownika
ligia75
Posty:54
Rejestracja:09 maja 2007, 22:52
Lokalizacja:Płock

06 września 2007, 07:01

Dziękować, dziękować za komplementy :)
Ula, właśnie to zdjęcie zażyczyła sobie na pulpit część moich znajomych :)
szylkretka
Posty:86
Rejestracja:10 maja 2006, 21:47
Lokalizacja:Turek

12 września 2007, 18:55

To ja tez przedstawie moje kociarstwo:)
Leoś Malutki
Obrazek

Kiśka Malutka
Obrazek

A teraz moje 2,5 letnie kociarstwo wyglada tak :)
Obrazek
Gość

19 września 2007, 10:26

Jejku , mój Filo wygląda zupełnie jak Lora, nawet te białe plamki mają identyczne i wtych samych miejscach i te długie ,białe wąsy ;) Postaram się dzisiaj wrzucić fotki Fila , Froda i Małego ,który w sumie nie jest moim kotkiem ale teściowej ale i tak prawie ciągle siedzi u nas,bo uwielbia demolować moje mieszkanie z Frodziem;)
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

19 września 2007, 10:41

A oto najnowsze pikczersy moich rozrabiaków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

19 września 2007, 13:28

Izuniu, wszystkie są SUPER :D , ale jakby tak jeszcze tego małego chuligana w całości 8) On jest taki cudny :D
Ostatnio zmieniony 19 września 2007, 14:17 przez ATA, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości