Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Borysek
Posty:883
Rejestracja:21 lutego 2007, 11:13

13 lutego 2009, 10:43

ania1985 pisze: czesto jest tak ze jak sie chce juz cos nagrac/sfilmowac/sfotografowac to kot akurat odmawia wspolpracy:)


...albo sprzęt (ale to rzadziej) :lol: Wczoraj chciałem pstryknąć fotkę Poli śpiącej w przedziwnej i zabawnej pozie (wcisnęła się między laptop, a drukarkę żeby móc poleżeć pod lampką :lol: ). Niestety baterie w aparacie były rozładowane :twisted:
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

13 lutego 2009, 12:14

U mnie jest jeszcze gorzej, bo jak tylko coś zabawnego się dzieje i wybiegam do drugiego pomieszczenia po aparat kot natychmiast leci za mną, bo myśli, że to zabawa i będziemy się gonić. Zresztą Fiodor zawsze musi mieć mnie na oku i jak tylko znikam mu z pola widzenia zaraz biegnie sprawdzać co robię :wink:
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

13 lutego 2009, 12:23

Borysek pisze:...albo sprzęt (ale to rzadziej) :lol: Wczoraj chciałem pstryknąć fotkę Poli śpiącej w przedziwnej i zabawnej pozie (wcisnęła się między laptop, a drukarkę żeby móc poleżeć pod lampką :lol: ). Niestety baterie w aparacie były rozładowane :twisted:
Jestem przezorna i mam dwa kpl akumulatorków :twisted:

Bardzo chciałabym nagrać jeszcze Dyzia syczącego jak wąż, ale jak na razie nie mam szczęścia.

Jusia bajki opowiadała jaka ona biedna i głodna, to i ja musiałam trochę pobajusiać i ją dopieśćić.
Na codzień tak nie grucham :wink: może stąd opinia o moim ostrym głosiku :twisted:
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

13 lutego 2009, 12:53

Aniu, ja dopiero przed momentem odkryłam Twoje filmiki - no po prostu TOTALNY ODLOT!!!! :D Mogłabym oglądać i oglądać i wciąż nie mam dość. Rozkoszne masz te futra, a jaka gadatliwa ta Twoja dziewczynka. :P I jak tu jej nie ulec kiedy tak słodko prosi... :wink: REWELACJA!!! Bardzo proszę o więcej :D
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

13 lutego 2009, 13:33

Beatko, to właśnie jest jej sposób porozumiewania się z nami. Tylko tony, długość i częstotliwość się zmniają w zależności od tematu :lol:
Ona kiedyś nawet sama do siebie tak gadała :D

Moim Kociankom matkowała suczka i one tak naprawdę prawie nie miaukają, a jak już któreś czasami miauknie, to niezyt głośno i tak króciutko.
Acha, Dyzio zaprasza do zabawy takimi au ... au ... au (jakby go coś bolało :) ) i na au .. au w moim wykonaniu zawsze przylatuje :lol:
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

13 lutego 2009, 13:49

A u mnie Psotuś reaguje na moje "gulgotanie" - jeśli akurat wchodzę do pokoju i nie widzę mojego psotnika, to znaczy, że jest na oknie. Wtedy gulgam i zawsze odpopwiada i wychodzi zza firanki lub zasłonki :)


A oto moje maluchy:

Popiołek:
Obrazek

Pyza:
Obrazek

Pingwinek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

13 lutego 2009, 14:03

Słodziaki :D
Popiołek patrzy z takim skupieniem, pewnie to grzeczny kotuś. Niech szybko zdrowieje.
Pyza ma doskonale dobrane imię :lol: , a z Pingwinka jest chyba niezły cyrkowiec :D

Nie pamiętam, czy one są w jednym wieku, bo Pyza jakaś taka wielgachna mi się wydaje.
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

13 lutego 2009, 14:51

Dzięki Aniu!

Wszystko, co napisałaś, jest absolutną prawdą. Popiołek jest najgrzeczniejszy z całej trójki :P Pyza jest małą kluseczką i niezłą bandytką :lol: A Pingwinek to cyrkowiec nie z tej ziemi - włazi po szybie w drzwiach aż na samą górę prawie (po listewkach) :roll:

Maluchy mają około pół roku.
Awatar użytkownika
ania1985
Posty:1105
Rejestracja:28 października 2007, 08:48
Lokalizacja:Kielce

13 lutego 2009, 15:52

sliczne maluchy
kazdy wyjatkowy na swoj sposob
jeju jak tak ogladam te wszystkie fotki to az chcialo by sie chociaz poglaskac:)
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

13 lutego 2009, 21:13

Dzięki Aniu!
Pozostaje głaskanie monitora :)
Awatar użytkownika
Borysek
Posty:883
Rejestracja:21 lutego 2007, 11:13

13 lutego 2009, 21:31

Amika pisze: Jestem przezorna i mam dwa kpl akumulatorków :twisted:

Też mam dwa :twisted: :lol:
Iza-Erin pisze: Dzięki Aniu!
Pozostaje głaskanie monitora :)
:lol: :lol: :wink:

Iza, fajne te Twoje Kotuchy :!:
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

13 lutego 2009, 21:34

Borysek pisze: Iza, fajne te Twoje Kotuchy :!:
Dzięki Borysku :)

A co do akumulatorków, to ja mam teraz 4 komplety :P
Awatar użytkownika
Amika
Posty:1628
Rejestracja:26 listopada 2006, 20:24
Lokalizacja:Chełm

13 lutego 2009, 23:08

Borysek pisze:
Amika pisze: Jestem przezorna i mam dwa kpl akumulatorków :twisted:

Też mam dwa :twisted: :lol:
W takim razie zganianie na złośliwość rzeczy martwych to kiepska wymówka Borysku :twisted:
Iza-Erin pisze: A co do akumulatorków, to ja mam teraz 4 komplety :P
To fakt, przy takiej gromadce trzeba być odpowiednio przygotowanym :lol:
Awatar użytkownika
Borysek
Posty:883
Rejestracja:21 lutego 2007, 11:13

14 lutego 2009, 08:57

Amika pisze:
Borysek pisze:
Amika pisze: Jestem przezorna i mam dwa kpl akumulatorków :twisted:

Też mam dwa :twisted: :lol:

W takim razie zganianie na złośliwość rzeczy martwych to kiepska wymówka Borysku :twisted:


Chyba masz rację :oops: :lol:

Ale żeby nie było...

Słodko śpiąca Polusia (dzisiaj zrobione :twisted: ):



PS: Baterie i aparat są już teraz w pogotowiu :lol: Mam nadzieję, że uda mi się zrobić fotki mojej kotuchy w ruchu i w nietypowych pozach (choć przyznaję, że jest to baaardzo trudne... dlatego najczęściej pstrykam jej fotki kiedy śpi :lol: ).
Iza-Erin
Posty:1556
Rejestracja:23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja:Stolica Podlasia :)
Kontakt:

15 lutego 2009, 07:49

Piękna panienka Borysku!

Niestety, moje zdjęcie będzie trochę smutne :cry:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości