Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

13 sierpnia 2010, 18:09

Dziękuję :D Miło mi słyszeć/czytać, ze tak wiele ciepłych osób śledzi postępy Hansa. Z tym całowaniem w ryjek mam małe obawy- Hans to rozbrykany facet i może to być dla mnie niebezpieczne :? Dzisiaj rano polował na mój kapeć. Źle wyliczył odległość i trafił na mój palec. Ugryzł mnie tak, że zakrwawiłam kapeć, podłogę w kuchni. Ech... Może poczekam jak się wyszaleje z Dziewczynami?
Dziewczyny, po początkowych dąsach, są raczej zadowolone z nowego lokatora. Tylko czasami da się im we znaki- wtedy przywołają go do porządku. Dziewczyny są w wieku, gdy już chce się udawać dorosłych :lol: A Mały sprawił, że znowu bawią się jak kociaki. Hans uważnie je obserwuje- zaczyna się bawić myszkami lub piórkami dokładnie jak starsze ciocie. Fajnie patrzeć, jak Mały próbuje nieporadnie robić w powietrzu takie salta jak Elza albo gania po oparciu kanapy za piórkami jak Helga :twisted: Dzięki Dziewczynom Hans pozwala nam rano pospać do około 6. Omija nas czas pobudek około 3-4 rano :wink:
Sierść powoli się poprawia. Coraz więcej w niej srebrnych akcentów. Mam nadzieję, że Hans to będzie taki dymny, pręgowany facet. Wtedy "pogodzi" umaszczenie Dziewczyn :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 sierpnia 2010, 18:59

To może i ja dodam jakieś fotki? :)
PAŁECZKA:
Obrazek
KULECZKA:
Obrazek
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

13 sierpnia 2010, 19:04

Tak się ucieszyłam z pochwał dla małego Zbira, że zapomniałam pozachwycać się rudzielcem Ivinii. Ja zawsze chciałam rudego kocurka(a kto nie chciał...?), a tu proszę, mam takie niezwykłe- zwyklaczki :D
A ile ma ten rudy Przystojniak? Bo nasz Brzydal ma już całe 2,5 miesiąca :!: (ależ ja jestem monotematyczna...)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

13 sierpnia 2010, 19:06

Mhmm, to jakieś nowe szczepy bakterii? Te pałeczki, tak? 8)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 sierpnia 2010, 19:09

Idealnie trafiłaś z tym określeniem BAKTERII, bo te nasze małe paskudy to takie niepozorne wirusy :D
A kocurek Ivinii baaaaardzo dostojny kawaler, lepiej nie będę pokazywać zdjęć moim dziewczyna, bo do Katowic gotowe będą skoczyć :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

13 sierpnia 2010, 19:18

Myślisz? Mnie się wydaje, że wasze Dziewczyny są dostojne i nie dadzą się zbałamucić jednym zdjęciem. Kawaler będzie musiał się postarać :wink:
Buziaki dla moich ulubionych siostrzyczek. Mam do nich słabość, bo nasze Dziewczyny to też siostry, choć w ogóle tego nie widać :?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 sierpnia 2010, 19:34

Jejku, ależ mi się cieplutko na sercu zrobiło od tych milusich słów :oops: Kochana jesteś!
A co do kawalera, to dziewczyny mają słabość do rudzielców, pewnie przez "dziadziusia" Zyzia :)
Pewnie już go widziałaś:
Obrazek
Cos biedactwo na zdrowiu podupada :( rozchorował się niestety ostatnio - uszka chore, oczka chore (w dodatku coś mu na jednym wyszło), kicha, smarka - bidulka nasza, ale lekarz powiedział, że to już taki wiek :(
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

13 sierpnia 2010, 19:46

Ja zawsze mówię, że wiem, że jestem Kochana bo mój HSB powtarza mi to kilka razy dziennie :D
Ale ja naprawdę ogromnie polubiłam wasze Dziewczyny :!: Chyba, jak w życiu, nie lubię grzecznych i spokojnych osób. Może dlatego od półtora roku pracuję w poradni psychologiczno- psychiatrycznej :?: :wink:
Widziałam Zyzia- zachwyciła mnie jego arystokratyczna mina :!: No, ale jak już nieraz pisałam, mam słabość do rudzielców... Choć na starość obiecałam wziąć sobie kota birmańskiego, więc chyba też nie rudzielca.
To tak jak w życiu- zawsze podobali mi się wysocy, przystojni bruneci a mój HSB to niski, łysiejący blondyn :wink: Ale najukochańszy na świecie :D
Duuużo zdrówka dla Zyzia :!:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

13 sierpnia 2010, 22:20

Asiu, E.coli ( pałeczka okręznicy ) robi wrażenie :) Swietne zdjęcie,nózki jakby przykrótkie w stosunku do tułowia - uwiebiam takie brzuszki u kotków ! Kuleczka ( żadna bakteria niestety nie przychodzi mi do głowy :( ) tez rozbrajająca ! I niby mam uwierzyc, ze to diabły wcielone ? O nie ! To słodkie, grzeczne dziewczynki !
Pozdrowienia dla dziadzia Zyzia.
Justyno, uwielbiam takie szalone, drapiezne kociaki ! A ta krew dodaje pikanterii :D ( choc to czasem bolesne ) Najpiękniejsze u kotow jest również to, jak ustawiaja się bokiem z łukowatym, nastroszonym grzbietem. To jest ich pozycja "imponująca", udaja większe, niż są. Uwielbiam to !
Pozdrowienia dla HSB ( Boba budowniczego, który robi najpiekniejsze drapaki na swiecie !)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 sierpnia 2010, 08:54

asiarysia pisze: I niby mam uwierzyć, ze to diabły wcielone ? O nie ! To słodkie, grzeczne dziewczynki !
Asieńko zapraszam więc do nas na kawkę i przekonasz się na własnej skórze, że to wariatki i złośnice do potęgi "n" :D ale oczywiście KOCHAM je za to niesamowicie ;)
Tak na marginesie to uwielbiam i nigdy napatrzeć się nie mogę jak dorwą jakaś zabawkę, gryzą ją, męczą a dodatkowo kopią tylnymi nóżkami jak kangury :mrgreen:
asiarysia pisze:Pozdrowienia dla dziadzia Zyzia.
Zyziek dziękuje serdecznie :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

23 sierpnia 2010, 08:26

Tak, jak obiecałam, kilka fotek naszych pociech. Ostrzegam, zdjęcia są sprzed ok. 2 tygodni i Hans jest już dużo większy i dużo ładniejszy :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

23 sierpnia 2010, 08:29

A oto jak powinna wyglądać prawdziwa bura piękność
Obrazek
Obrazek

Kontynuując wątek arystokratycznych kotów, z błękitną krwią w uszach :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2010, 08:32 przez zoltazaba, łącznie zmieniany 1 raz.
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

23 sierpnia 2010, 08:31

I na koniec zagadka: kto lub co to jest :?:
Obrazek

A to widok naszego parku, do którego mamy dosłownie pięć kroków. I niech mi ktoś powie, że Łódź jest brzydka...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

23 sierpnia 2010, 08:55

Zdjęcia są niesamowite!
Hans to już prawie Pan Hans :)

Odp na zagadkę: biedy ogolony pers :) Zyziek tez tak kiedyś wyglądał ;)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

23 sierpnia 2010, 09:28

No proszę, a ja myślałam, że ktoś da się zwieść :lol: Ten ogolony pers to Kudłaty Ewci. Kudłaty to bardzo niezależny kot. A Zyziek to pewnie miał bardzo niezadowoloną minę po strzyzeniu, prawda? Ciekawe jak wyglądał ostrzyżony rudy pers... :?
Pan Hans jest już sporo większy, ma dużo ładniejszą sierść. Tylko prawe oczko wciąż mu lekko łzawi, a lewe wciąż trochę ropieje. Już sama nie wiem, co wymyślać na poprawę :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości