Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

23 sierpnia 2010, 11:47

Jak tylko znajdę zdjęcia Zyzia bez sierściuchy to wkleję :) Wyglądał szałowo!!! Jak lew, bo tylko głowę i ogon miała z długa sierścią :)

Teraz prezentuję sesję Furii z ulubiona zabawka, która co rano przynosi do sypialni :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Sesja Aferki następnym razem (jak panienka da się sfotografować)
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

25 sierpnia 2010, 00:16

Witam :)

Oto moja kicia Luna. Starałem się ułożyć zdjęcia zgodnie z wiekiem :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam

Edit. Tutaj jest kilka filmików z kicią.
http://www.youtube.com/user/piotroe50#p/u
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2010, 12:13 przez piotrofoto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

25 sierpnia 2010, 07:34

Piotrofoto: Baaaardzo dostojna kociczka! Najlepsze jest zdjęcie przy akwarium :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

28 sierpnia 2010, 06:34

Dziś pokażę ponownie Furię:
Ilekroć noszę się z zamiarem zrobienia prania, muszę sprawdzać kilka razy pralkę czy nie ma w niej jakies niespodzianki w postaci którejś z dziewczyn :)
Obrazek
Czasem zastanawiamy się czy jest jej wygodnie, albo czy ma kręgosłup ;)
Obrazek

A tu nawiązując do krajobrazów Łodzi :) prezentuję dzisiejszy wschód słońca (z godz. 5:57 tzn po śniadaniu dziewczyn) w centrum Krakowa...
Obrazek

Kocham koniec lata, babie lato i wczesną jesień - rozmarzyłam się...
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

28 sierpnia 2010, 09:43

Widzę, ze na kocim forum rozgrywa sie Turniej Miast :D Trudno uwierzyć, że w centrum duzego miasta są takie cudowne widoki... U mnie ( ok Wrocławia) od rana leje jak z cebra :(
Asiu, ranny ptaszek z Ciebie ! Ja też wstałam przed szósta, ale nie dałam kiciom jesc, zeby ich nie przyzwyczaic do tak wczesnego śniadania :lol: Dzisiejsza noc była chłodniejsza, niz zwykle, więc cała trójka spała z nami w łózku :shock: Nie miałam jak sie ruszyć :lol:
A fotki kotów, jak zwykle przezabawne !
Miłego dnia !
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

28 sierpnia 2010, 11:17

Niestety w Krakowie tez już leje i leje :( i takiej jesieni to ja nie lubię, wolę jak liście szeleszczą pod stopami i unosi się taki specyficzny zapach suszu - ech!
Oj tak tak ranny ptaszek ze mnie, wiem, ale to skaza genetyczna po mamusi :D Światek, piątek czy niedziela od białego rana jestem na nogach i dziewczyny oczywiście też, tylko HSB jest śpiochem w naszym wesołym domku :)
Co do spania z futrzakami to Cie doskonale rozumiem, opanowałam już sen bez ruchu, bo Aferka zajmuje cała poduszkę, a Furia moje uda. Arek ma całą połówkę tylko dla siebie, a my w trójkę śpimy na drugiej :)
Wzajemnie miłego dnia i więcej słońca!
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

28 sierpnia 2010, 17:00

Turniej miast powiadacie? Ja chciałąm tylko pokazać, ze Łódź, wbrew obiegowym opiniom, też potrafi być piękna. My mieszkamy może nie w samym centrum, ale wokół nas same bloki, stare kamienice. Jak ktoś coś słyszał o Bałutach, to wie jaka to niefajna dzielnica.
Ja z kolei lubię od czasu do czasu pospać. Na codzień wstaje najwcześniej z całego towarzystwa, przygotowuję śniadanie dla każdego członka naszego stada :D
Jak to jest, że nasze stadko też w całości śpi po mojej stronie łóżka? HSB ma 90cm tylko dla siebie, a ja szukam miejsca między trójką kotów i przytulającym się HSB :?: :roll:
Hans jeszcze nie odkrył pralki, ale Dziewczyny chętnie tam zaglądają. Gdy dziś zalaliśmy sąsiadkę (HSB wyjął wąż z odpływu i nic mi nie powiedział, wstawiłam duże pranie, opcja intensywne i wyszliśmy), koty oglądały potop; najbardziej zafascynowany był Hans. Potem najbardziej intensywnie "pomagał" :roll:
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2010, 19:31 przez zoltazaba, łącznie zmieniany 1 raz.
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

29 sierpnia 2010, 16:16

No tak, Bałuty nie mają najlepszej opinii... :? Sa na ten temat nawet piosenki :wink:
Na szczęście moje koty nie są zainteresowane pralką...
A propos zalania sąsiadki, przynajmniej masz na kogo "zwalić" :P ( biedny małzonek, ale sie pewnie nasłuchał!!!)
Ja jestem przezorna, dlatego nigdy nie zostawiam prania. Nie ufam bezdusznym urządzeniom.
Jeśli chodzi o spanie, u mnie jest często tak samo. Na szczęście Rysia czuje miętę do mojego Pana i najczęściej śpi na nim :lol: Ja musze zapewnić miejsce dwóm pozostałym. Myszka lezy mi między nogami :shock: , A Rysiek obok mnie ( często przykrywam go kołdrą :D )
A tak szczerze... mimo,ze jest to niewygodnie i męczące, uwielbiam, jak moje kicie spia ze mną 8)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

29 sierpnia 2010, 18:34

Na HSB nie krzyczałam, nie nagadałam mu. Dobry z niego chłopak, więc po co? Tym bardziej, ze większość wody to on zebrał- a było tego na kilka cm... :shock: Ale wstyd przed sąsiadką- bo w ciągu 2 lat to już po raz drugi :oops:
Ja też tak naprawdę uwielbiam jak moje kicie śpią ze mną. Gdy w pokoju położę się na kanapie, a właściwie gdy w moich rękach pojawi się cieplutki bordowy kocyk, to całe stadko w gotowości. Hans też już podłapał co to oznacza :)
W sumie to my mieszkamy na nowych Bałutach i ogólnie to jest tu fajnie. Do osławionej Limanki czy starych Bałut mamy kawałek, więc nie jest źle. Ale czasami, gdy są derby zapaleni kibice chodzą po okolicy i wykrzykują miłość do swojego klubu. Nieraz i o 3 nad ranem... :evil:
Swoją drogą był kiedyś wątek, w którym można było pokazać właściciela najwspanialszych kotów pod słońcem, przedstawić się. Chciałam dodać swoje dwie malutkie fotki, ale nie potrafię odnaleźć wątku... :(
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

30 sierpnia 2010, 07:48

Mówią, że koty to indywidualiści i że każdy jest inny, a jak tak czytam Wasze wpisy to widzę, że nasze koty są identyczne! :)
Jedne śpią między nogami, drugie pod kołderką itp :) Nie wspominając już o właścicielach, który zmęczeni, niewyspani, ale prze szczęśliwi, że mają swoje futrzaki ciągle koło siebie :D
A nawiązując do tematu: czy Wasze bestie też Was podsiadają (np jak siedzicie przy stole i gdy tylko wstaniecie po coś to ładują się na Wasze miejsce?)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

30 sierpnia 2010, 15:36

Dziewczyny chętnie podsiadają HSB :lol: A Helga drugą noc z rzędu budzi się nad ranem na mizianko. I nie można jej zignorować bo wpycha łepek pod rękę :roll: W ogóle w domu mówimy na nią mała terrorystka :mrgreen:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

30 sierpnia 2010, 15:50

U nas na Aferę mówimy terrorystka :D Furia to mój "anioł stróż" ostatnio nawet do kibelka za mną łazi :oops:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

30 sierpnia 2010, 17:11

Elza też uwielbia wskakiwać na kolana tego, kto akurat korzysta z toalety :lol: Rzeczywiście, te nasze kociaste mają wiele cech wspólnych :lol:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

30 sierpnia 2010, 19:45

Oj, tym razem moje kotki odbiegaja od standardów :( Nikogo nie podsiadaja. A moze po prostu dobrze je wychowałam ;P :lol: :lol: :lol: Oj dziewczyny ! Musicie popracować nad kulturą swoich" dzieci" :lol:
Wprawdzie Rysiek robi kupę do brodzika, a Mysza non stop miauczy, ale to pewnie wina.....( jakie by tu znaleźć wytłmaczenie? )
Pozdrawiam :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

30 sierpnia 2010, 19:55

Też jestem tego zdania. Niestety nasze koty, wszystkie co do jednego, mają spojrzenie Shrekowego Puszka i nici z dyscypliny :wink:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości