Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

03 października 2010, 20:11

Nie mam pojęcia :shock: Ale królik to Henio. Siostra opowiadała, że w drodze do domu 5letnia Weronika trzymała na kolanach klatkę z królikiem i całą drogę tłumaczyła mu, że nie musi się już bać, że jedzie do domku :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

03 października 2010, 21:17

Tez zajmowłam sie królikami( kolegi). Miały być 2 samice, potem się okazało,że to parka :shock: A kolega mieszkał za granicą...Co 2 miesiące były małe :roll: Całe rodzina mieszkała w budzie dla psa. Rano wypuszczałam dorosłe na posesję.Wieczorem , po pracy "zapraszałam" je z powrotem do budy ( czasem to dłuuugo trawało :lol: )Kiedyś nie udało mi się ich zapędzć do budy - bardzo pogryzły je kuny! Wokól było pełno krwi :( Z czasem tak mnie polubiły ,ze same przybiegały do budy. A młode rozdawałam uczniom z zastrzeżeniem,ze to króliki nie na mięso :cry:, tylko z zapewnionym dożywociem :D
Ale się wtedy zaangazowałam !
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

03 października 2010, 22:13

asiarysia pisze:Ale uczciwie musze przyznac,ze ich sierśc do megakłopot :shock: Ciągle robią sie im kołtuny, całe mieszkanie i ubrania pokryte są sierścią przypominająca watę :lol:
Może Rysiek ma taki urok :) . My z luną nie mamy aż takich problemów. Nie robią się żadne kołtuny, dwa razy w tygodniu czesanie wystarcza. No ale Rysiek jest dużo starszy od Lunki a ona jeszcze nie ma takiego futra jak on.
A co do królików to nasz królik też zmienił płeć. Miała być ona więc była Zosia a okazało się że on i jest Zosiek :mrgreen:
Asiu a czy Rysiek topił swoje zabawki w misce z wodą? Bo moja Luna miała taki okres, że wszystkie myszki lądowały w misce a ona była szczęśliwa :mrgreen:
Luna pozdrawia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 października 2010, 07:56

Piotrofoto: a kiedy zobaczymy zdjęcia reszty Twojego zwierzyńca? :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

04 października 2010, 12:24

Piotrze, jakość sierści, zależy raczej od kota ,niż od jego wieku. Zatem ciesz się,ze Lunka nie jest kłopotliwa pod tym względem. Mam tez kotkę maincoonową- Rysię ( 2,5 lat). Z jej sierścia nie mam żadnych problemów. Wystarczy czesanie raz na 2 tyg. Sporadycznie zdarzaja sie kołtuny pod pachami albo w pachwinkach - ale to moje zaniedbanie ( czeszę ją za rzadko- bardzo tego nie lubi) A Rysiek ma sierść bardziej miekką, watowatą, skłonną do kołtunienia :evil:
Poniżej przypominam zdjęcie Rysi. Prawda,ze cudna?
Obrazek
Rysiek lubi wodę, czasem nalewam mu troszkę do brodzika i sobie w niej łazi. Ale kąpiel broń Boże :lol: Nie topił też zabawek :lol: :lol: Pomysłowa ta Luna :shock:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 października 2010, 12:56

Asia czemu kazałaś nam tak długo czekać na prześliczne zdjęcie PRZECUDNIEJ Rysi? Normalnie oczy mi wyszły z zachwytu nad Rysią :shock: Cudo, Cudo, Cudo :!: Kurcze, ale ona jest pięknie ubarwiona!
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

04 października 2010, 13:14

Asiu, to zdjęcie juz było ! Razem z Myszka, tylko wtedy zdjęcia wyszły bardzo małe i bez mozliwości powiekszenia :oops:
Chyba w temacie" karma na stałe czy dawkowanie" ( albo cos w tym rodzaju)
Ciesze sie ,że Rysia Ci się podoba :lol: To taka nasza domowa księżniczka- delikatna, cichutka, ale za to prowodyrka wszelkich domowych łobuzerstw ( typu zrzucanie przedmiotów z szafek) :shock:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

04 października 2010, 15:05

Oj podoba, się podoba!!! Widać, że to 100% kocica-zalotnica, dama, księżniczka i w ogóle kokietka :) a to ubarwienie niesamowite, bardzo mi się podobają kontrasty! HSB też zachwycony :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

04 października 2010, 15:43

jak Wam sie podoba kosmata łapka Rysi ? Ale sie rozkręciłam z tymi zdjeciami 8) !
Obrazek
Uwielbiam całowac ją w te poduszczki :lol: Rysia trochę sie wtedy złosci :evil:
Asiu, Twoim księzniczkom tez nic nie brakuje ! Emanuje od nich czystośc, świezośc i gracja :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

04 października 2010, 15:49

Piotrze, alez ta Twoja Luna ma wyraziste spojrzenie :shock:
I widzę, ze chętnie uczestniczy w pogaduszkach na forum w Krakvecie :lol: Mam nadzieję ,ze widziała Ryśka :) Ciekawe, czy się w nim zakochała :roll:
Bo Hans i Erwin Justyny to jeszcze żółtodzioby :lol:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

04 października 2010, 15:55

To ja chciałam dodać, na koniec ciężkiego dnia w pracy, że chyba sie zakochałam :!: Rysia jest CUDNA :!:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

04 października 2010, 15:59

Żółtodzioby, powiadasz? Powiem im wszystko i pewnie zakażą mi wstawiania nowych fotek na forum 8)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

04 października 2010, 16:10

Buuuu :cry: Tylko nie to :cry: Nic im nie powtarzaj, błagam :( Chcemy widziec, jak rosną, jak ich uszy staja się mniejsze, a czarne garniturki lśniące i pięknie odprasowane :lol:
Justynko, uwielbiam czytać te pochwały pod adresem moich futrzaków :) Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

05 października 2010, 07:38

Oj kobity, kobity :) uwielbiam czytać Wasze posty :) nie ma nic przyjemniejszego niż świadomość, że gdzies po Polsce rozsiane są takie same jak ja kociary wariatki :D
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

05 października 2010, 08:14

Ja wariatką :?: :shock:
Jak znajdę chwilę, by zrzucić fotki pokażę wam, że Hans to tak naprawde "prawdziwny pies". Pewnie poprawię wam humor :D Ino czasu ciągle mi brak. Wiecie jak to jest- przed urlopem w pracy zawsze najwięcej do zrobienia :x
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości