Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

07 października 2010, 22:15

No raz go jak narazie pogoniła... Bo wlazł jej do jej sypialni... mały pojadł i teraz oboje śpią... Niki na łóżku a Luna na akwarium. :D
Mam nadzieję, że nie będzie problemów :)
Teraz to śpią tak :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

08 października 2010, 07:52

Moje gratulacje!!! Nikodem jest piękny i co najważniejsze rudy :) A jak dogaduje się z reszta domowników?
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

08 października 2010, 07:55

Nic się nie martw. Jak do nas dołączył Hans, Helga przez dwa tygodnie pokazywała swoje niezadowolenie. Zresztą, jak uzna, ze Hans narusza granice to i teraz pokaże mu gdzie jego miejsce. Z Erwinem było łatwiej i już po tygodniu, czyli wczoraj, ganiała z nim po całym mieszkaniu :D Koty to łagodne i dobre stworzenia. Nigdy nie robią krzywdy specjalnie. Luna musi małego ustawić bo inaczej takie cudo wlazłoby jej na głowę- nikt rozsądny nie da rady oprzeć się jego urokowi :D
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

08 października 2010, 07:59

Hehe mam nadzieję ;) Tylko mały od wczoraj nie był w kuwecie ale jest skory do zabawy. Mam nadzieje że się załatwi w miarę szybko żeby odetchnąć :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

08 października 2010, 08:41

Erwin też nie bardzo miał czas i ochotę na kuwetkowanie pierwszego dnia. I jeść nie bardzo chciał. Ale na drugi dzień tak nadrobił, że wyglądał jak cięzarna kotka :lol: Jednak, jak będzie się to przedłużać, lepiej to skonsultować z kimś mądrzejszym. Kociaki chodzą na stronę zdecydowanie częściej niż dorosłe koty i taki przestój powinien zastanowić. A może coś pomocowego na zatwardzenie? Dziewczyny mają tu duże doświadczenie w tej kwestii :lol: i na pewno podsuną jakieś środki.
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

08 października 2010, 08:43

Tzn pogrzebał coś w kuwecie miałknął dwa trzy razy ale nie załatwił...lecz przymierzał się...
A może coś pomocowego na zatwardzenie?
Np? :roll:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

08 października 2010, 09:00

Ja bym popróbowała np jogurtu naturalnego. Na mocniejsze środki, np lakcid czy olej parafinowy to przyjdzie czas(oby nie)
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

08 października 2010, 09:02

Poczekam jeszcze i zobaczymy co z tego będzie. Na razie oboje śpią :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PS

Kuwetka zaliczona full serwis :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

08 października 2010, 14:45

Uff, bo chciałm juz przekazywać Ci swoje rady. Tak sie składa, ze Rysia jak do nas przyszła 3 dni nie zrobiła kupy. :shock: Oczywiscie spanikowalismy :roll: Co pół godziny dzwonilismy do naszej pani dr :lol: Były nawet wlewki z oleju :shock: :oops:
Niki jest piękny!
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

09 października 2010, 07:42

Czyli Nikodem już jest spokojny i wie co i jak w domu :)

Wrzucam wczorajsze zdjęcia:

Dziewczyny okupują stół ;)
Obrazek

Furyjka jako kot torebkowy inaczej kieszonkowy lub podręczny :D
ObrazekObrazek
Coś się jej ostatnio poprzestawiało w małej główce i codziennie śpi na mojej torebce - chociaż nie jest to moim zdaniem najwygodniejsze legowisko w domu :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

09 października 2010, 10:16

:lol: :lol: :lol: Furia - kot podręczny!! :lol: Jest przesłodka! W tej drugiej torebce wyrażnie jest jej za ciasno :lol:
Zawsze zadziwia mnie w kotach ich zdolnośc do utrudniania sobie zycia :shock: Moje uwielbiają spac na moich plecakach- może dlatego,ze nie noszę torebek :roll:
Ładnie to tak głodzic kotki ? Biedaczki :( waruja na krzesełkach w oczekiwaniu na posiłek,a stół jak stał pusty, tak stoi...... :wink:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

09 października 2010, 11:55

Asieńko nasze dziewczyny tez lubują się w plecakach HSB :) Kiedyś spakował się do pracy, zostawił plecak na przedpokoju (otwarty) poszedł jeszcze na sekundę do łazienki, a jak wrócił Afera w najlepsze siedziała w plecaku (na kanapkach) myśląc chyba, że jej HSB nie zauważy i zabierze ze sobą do pracy :D
Co do głodujących i koczujących kotów koło stołu to maja taką manie siadania na krzesłach przy stole jak tylko ktoś nas odwiedzi - jakby zaznaczały, że to one są w domu a ten ktoś tylko gościem :D Oczywiście najpierw dokładnie obwąchają przybysza, sprawdzą co ze sobą przyniósł ( uwielbiają grzebać w torebkach :) ) potem dadzą się chwilkę pomyziać, a na koniec hop na krzesełka i podsłuchują o czym się rozmawia - wariatki moje kochane :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

09 października 2010, 19:47

Cieszę się, ze Nikodem przestał straszyć całe forum :) Zdrówka dla maluszka :!:
Asiu, twoje dziewczyny są niesamowite :!: Ja teraz przez jakiś tydzień będę poza wszelkim zasiegiem. W końcu HSB postanowił mnie wywieźć w świat. Ciekawe czy przywiezie z powrotem :?: :shock: Buziaki dla wszystkich. Będę mogła wstawić po powrocie jakieś fotki nietematyczne? Bo nasze stado zostało w Łodzi i na fotkach pewnie nie będzie nawet kawałka kota. No, chyba, że w pensjonacie jakiś będzie :wink:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

09 października 2010, 22:40

A jednak będziecie poza zasiegiem :(
Co do Małżonka ( szanownego ), przywiezie, przywiezie Ciebie z powrotem :) Przecież takiej kobiety ze świeczką szukać :!:
Bawcie się dobrze!
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

10 października 2010, 12:38

Może zobaczy szansę na spokój w domu. Tym bardziej, że mu zapowiedziałam, że jak będzie chciał sprowadzić kolejnego kota to najpierw musi mnie wyprowadzić.
A w ogóle to śniło mi się dzisiaj, że Asia od Rysia napisała na forum, że jest w ciąży :shock:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości