kocie gadulstwo

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Hikari
Posty:233
Rejestracja:13 sierpnia 2008, 10:42
Lokalizacja:Kraków/Nowy Sącz

02 września 2008, 13:53

Mój kociak z kolei potrafi tak "gadać" bez większego powodu.
Choć najbardziej lubię jego zdziwiono-zbulwersowane miauknięcie, gdy go obudzę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ika_1985
Posty:88
Rejestracja:26 sierpnia 2008, 19:41

02 września 2008, 16:56

ocho mnie moja budzi. wskakuje z dworu na parapet(mam pokoj na parterze).
wchodzi do mnie do pokoju. idzie w moja strone... jak zobaczy ze ledwo jedno oko otworze to juz mi dalej spac nie da. a jak uda mi sie ja oszukac to przychodzi lize mnie w nos. jak to nie skutkuje kladzie mi sie na glowie, a jak i to nie zda rezultatu to zeskakuje z lozka po czym z robiegu z podlogi wskakuje ma moje plecy, bo ja zwykle spie na brzuchu, wtedy nie ma juz opcji zebym spala. bo jak tak ok 5kg kotka na ciebie wskakuje to nie da sie tego nie poczuc ;).
wredota jedna no nie :)
Mea Luna
Posty:34
Rejestracja:31 lipca 2008, 12:30
Lokalizacja:Bełchatów

19 września 2008, 10:54

Witam serdecznie wszystkich :) Wreszcie mogę pisać posty, kamień z serca (probowałam kilkakrotnie, ale za każdym razem coś mi się nie udawało). Teraz wreszcie chyba juz wszystko gra, no i bardzo dobrze!
Moja Luna (4 miesiące, a mam ją od lipca) ogólnie mało gada, ale jest PYSKATA. Jak tylko włazi gdzieś, gdzie nie powinna (na blat kuchenny np.), i usłyszy "Na dół!" zaczyna mi odpyskowywac. Merda tą mordką swoją a odgłos jakby coś pomiędzy zgrzytaniem zębami, a piskiem. Ale pogada, pogada, aż wreszcie zejdzie grzecznie na dół :)
firma16
Posty:8
Rejestracja:19 sierpnia 2008, 11:28
Lokalizacja:Bytom

20 września 2008, 21:58

:lol:
nasz też gaduła, ostatnio porównuję sobie naszego z innymi kotami i stwierdzam, że nasz ma spory zasób "słownictwa" i najlepsze, że już czaję o co chodzi z tą jego gatką. Jest kilka sztandarowych dźwięków, gdakanie jak coś kombinuje i zaraz na bank coś zmaluje, gardłowe fruuuuuu jak go nagle obudzę ( czego chcesz ? ) odpowiadanie na nasze pytania typu dyskusja miał miał ( urocze ) i bliżej nieokreślone mędzenie
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości