Rudzinek-Bazyl,Psotnica-Lola,wymarzony Jack i Kurczak Ralf

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

18 listopada 2012, 21:29

SleepingSun pisze:on ma taki arystokratyczny wyraz pyszczka :D
i piękny miodowy kolor oczu...
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

18 listopada 2012, 21:37

Reszta zachowuje bezpieczną odległość :) Jackuś kilka razy podszedł do Ralfika ale jeszcze tak niepewnie :) Lola tak jak się spodziewałam chodzi buczy, fuczy, prycha oczywiście z odległości 2 metrów od Ralfika :lol: Mało tego prycha na Bazyla i Jackusia :roll: ten typ tzn. wredny typ tak ma :lol: Jak Jackusia przywieźliśmy do domu to też przez tydzień na wszystkich prcyhała :D
Co do oczu to po cichu liczę na to, że może będą bursztynowe :roll: no ale będą jakie będą za dużo chcieć nie mogę bo w końcu i tak dostałam wiele :)
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

19 listopada 2012, 09:05

Słodziak, a te wielkie łapki, to znak, że ich właściciel będzie duży :shock: Taka istotka nawet nie zdaje sobie sprawy ile szczęścia może sprowadzić na człowieka :D A jak noc minęła?
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 listopada 2012, 09:14

Dzień dobry ciocie :) Spałem dziś grzecznie całą noc w łóżku Dużych :) Przytulałem się, mruczałem, grzałem, deptałem... :roll: O 7 doszedłem do wniosku, że się wyspałem i, że czas coś przekąsić. Zjadłem swoje chrupeczki, napiłem się wody i skorzystałem z kuwetki. Po jedzeniu przyszedł czas na zabawę :). Dostałem tyyyle zabawek i nie moge się od nich oderwać. Zwiedziłem już wszystkie nowe kąty i chyba podoba mi się mój nowy domek :). Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego cały czas chodzą za mną te duże futrzate. Cały czas mi się przyglądają, obwąchują czy oni nie wiedzą, że ze mną to się trzeba bawić a nie mnie wąchać? :lol:

Obrazek
Obrazek
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

19 listopada 2012, 09:42

niesamowity jest!
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 listopada 2012, 09:49

:) ja się nie mogę na niego napatrzeć :D nie wiem jak ja będę dziecko do przedszkola prowadzać :roll:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

19 listopada 2012, 10:00

On jest niezwykły!
I zauwazyłam jeszcze jego niezwykłą pozycję: ni to siedzi ni to leży (na drugim zdjeciu,na wcześniejszych też :lol: ). Zadne z moich kotów tak nie siedzi...
No i te uszy...a pod nimi takie sterczące futra :lol:
Na żywo to on musi wyglądać!
Cieszę się,że maleństwo sie wyspało, ładnie zjadło i skorzystało wzorowo z kuwetki. Widać, nie maja kiegoś wielkiego stresu. To pewnie dlatego,ze już Cie znał :wink: .
Słodki Kurczaczek!
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

19 listopada 2012, 10:02

Kocham te jego uszy!! Ogonek też niczego sobie... Jaki on cudny.
Popiołku masz konkurencje ;)
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 listopada 2012, 10:19

Mi się też wydaje, że to, że nie jestem mu całkiem obca ma duże znaczenie. Chodzi już po mieszkaniu jakby znał je od zawsze :) Śmiesznie wygląda bo człapie na długaśnych nogach ze sterczącym w górze ogonkiem :lol: Uszy ma niesamowite, ogon długi w ogóle dla mnie cały jest cudny i niczego bym w nim nie zmieniła. Cieszę się, że Wam się też podoba :)
Asia na żywo wygląda dużo lepiej ale żeby się przekonać, że tak jest musisz przyjechać do Krk :lol: Popiołek jest zupełnie inny w typie ale nadal piękny :) Ja ich wszystkich kocham jednakowo no może chwilowo francowatą Lolę trochę mniej :lol: Wariatka nawet mnie obfukuje :roll: Po tygodniu jej przejdzie :roll:
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

19 listopada 2012, 15:25

Kasia on jest CUDOWNY, SŁODKI i w ogóle słów mi brak żeby go określić. I bardzo się cieszę z Twojej radości. Wyobrażam sobie że łazisz po domu z uśmiechem na ustach, sama do siebie się śmiejesz i podziwiasz małego :)
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 listopada 2012, 16:38

Monika dokładnie tak jest i miziam, miziam miziam, całuję, całuję, całuję :lol:
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

19 listopada 2012, 18:06

Kasiu, po rozmowie z Tobą prawie cały czas jestem uśmiechnięta. Ta radość chyba się udziela, ja już wszędzie widzę małego kociaka. Poza tym fajnie tak z kimś pogadać, kto czuje tak samo, a to przecież temat rzeka. Że też ten Kraków tak daleko. Muszę chyba aktywować dodatkowe min. :wink:
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 listopada 2012, 19:19

Ja też się naładowałam pozytywnie po naszej rozmowie i bardzo fajnie mi się rozmawiało :) Faktycznie temat kotów to temat rzeka przynoszący morze radości człowiekowi. Najlepsze jest to, że rozmowy o kotach nigdy się nie nudzą :lol:. Zawsze jak z kimś rozmawiam albo jadę do Ani to HSB później mnie pyta: O czym gadałaś? Ja: No jak o czym o kotach. HSB: Boże ileż można :lol:. Tak się nabija a dzis sam do mnie zadzwonił z pracy z pytaniem jak JEGO kot!? :lol:
Jeszcze troszkę i będziesz się cieszyć swoim takim maluchem ;) Czas zleci szybko i ani sie obejrzysz a już go będziesz miała i ja wtedy zadzwonię do Ciebie żeby posłuchać o radości i wrażeniach :). Rzeczywiście strasznie dużo km nas dzieli. To mnie tak wywiało mocno na południe bo wcześniej mieszkałam na północnym wschodzie :roll: byłoby odrobinkę bliżej ;).
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

19 listopada 2012, 20:19

Nie mogę się napatrzeć na Księcia Kurczaka... oj podbija on serca dziewek, podbija.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

20 listopada 2012, 19:31

No i zaczęło się :roll: Głosowanie...
Pełno kretyńskich postów...
Wiem,ze w tej sytuacji nikomu nic nie chce sie pisać :(
Ale ja czekam na nowe fotki Ralfa! Buuuuu :cry:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości