trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 stycznia 2012, 17:27

Pozazdrościć męża - ZDECYDOWANIE! takiego to ze świecą szukać, a raczej z reflektorem :D
Grazyna_B
Posty:125
Rejestracja:21 października 2011, 12:42

13 stycznia 2012, 20:09

A jakoś tak się sam przyplątał. Mnie zwierzaki kochają :D
Grazyna_B
Posty:125
Rejestracja:21 października 2011, 12:42

13 stycznia 2012, 20:16

Nadrabia, bo w domu nigdy żadnego zwierzaka nie miał. To nasz pierwszy uratowany kot Dracula nauczył go, że koty kochają człowieka, który potrafi je kochać. Draculi już z nami nie ma - niestety, ale miłość do kotów mu została. Wręcz się rozrosła. Stale się rozrasta. Czasem przyłapuję go jak mówi np. do Gryzeldy: "Gryziu, kochanie, jaka Ty jesteś piękna"... i za to go kocham.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

13 stycznia 2012, 21:55

Oj, bo mi się dyskusja zboczyła :twisted:

Staś się gimnastykuje:

Obrazek

Podgardle z profilu dla wiadomo kogo :wink: :mrgreen:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

14 stycznia 2012, 10:15

:lol: :lol: :lol: Dzięki !
A podgardle tłusciutkie ! Aż się obróżka wrzyna :wink:
Staś ma piękne futerko :shock: W ogóle cały jest piękny ! To chyba najładniejsze jego zdjecie...
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 stycznia 2012, 10:43

A ponoć ten Stach to taki nieenergiczny, spokojny i leniwy... Na zdjęciu widać jaki to wariat :) Super fotka!
Grazyna_B
Posty:125
Rejestracja:21 października 2011, 12:42

15 stycznia 2012, 18:56

Staś jest przepiękny. Kiedyś prześledziłam cały jego wątek, w związku z tym, że na forum stosunkowo niedawno się pojawiłam, i tak sobie myślę, że jest gdzieś jednak sprawiedliwość, bo Stasiu na wspaniałego Człowieka trafił. Raźno na duszy się robi :D
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 stycznia 2012, 21:45

Wątek Stasiowy czyta się prawie jak książkę i to nie byle jaką książkę tylko mocno wciągający bestseller ;) :D. Grażynko sprawiedliwość jest tak samo jak i są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie czego sama jesteś doskonałym przykładem :). Twoi chłopcy z piwnicy pomijając to, że już trafili na wspaniałego człowieka w końcu trafią na kolejnego, który zechce im dać nowy domek ;).
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

15 stycznia 2012, 22:08

Gdyby nie superdziewczyny z forum, nie byłoby wątku stasiowego, a może i sam Staniszek nie leżałby teraz na kaloryferze z wyciągnięta łapką, machając krewetką.

Nie możemy się równać z takimi siłaczkami jak Ty Grażko, bo co to jest jednego kotka udomowić. Szczególnie takiego, który uciekał od wszystkiego i wszystkich, a do mnie sam właził na ręce. A tak naprawdę ujął mnie tym, jak próbował zjeść tyle, ile sam ważył na jeden posiłek. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

24 stycznia 2012, 19:08

Hej dziewczyny żyjecie?

PS.odkopuję, bo nam wątki upadły :(
dobbu

24 stycznia 2012, 22:15

Komputer mi sie zepsuł tydzień temu i dalej w reperacji, poza tym k@@@@@ca mnie bierze, jak się mam przez te posty śmieciowe przekopywać. Super te zmiany w głosowaniu. :evil:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

26 stycznia 2012, 09:09

Oj Baśka nie denerwuj się :)
Spokojnie zima się już nie długo kończy, będzie więcej słoneczka na co dzień to i uśmiech na Twoją buziunie powróci :)
Jak piękny Stach? Dalej grzeje pupcie na kaloryferze? :)
dobbi

28 stycznia 2012, 23:20

A propos "nie denerwuj się" to komputer jeszcze tydzień w naprawie (3 tygodnie w plecy), koszt jakieś 500zł, nie mogę się zalogować na forum, perę innych katastrof się zdarzyło i największa strata tego tygodnia: we wtorek rano odeszła nasza psia siostra, która miała 13 lat i nowotwór. Ponieważ nigdy nie używałam jej nadanego imienia dla mnie zawsze będzie Myszą. Najpiękniejsza duszą seterka na świecie, łagodna i zapatrzona w człowieka. Jak tylko odzyskam swój ukochany sprzęt , wstawię zdjęcie. Kiedy byłam w domu na Święta, czułam, że głaszczę to łbisko ostatni raz.
Mam nadzieję, że jej zycie było dobre, że była szczęśliwa.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

29 stycznia 2012, 08:27

dobbi pisze:A propos "nie denerwuj się" to komputer jeszcze tydzień w naprawie (3 tygodnie w plecy), koszt jakieś 500zł, nie mogę się zalogować na forum, perę innych katastrof się zdarzyło i największa strata tego tygodnia: we wtorek rano odeszła nasza psia siostra, która miała 13 lat i nowotwór. Ponieważ nigdy nie używałam jej nadanego imienia dla mnie zawsze będzie Myszą. Najpiękniejsza duszą seterka na świecie, łagodna i zapatrzona w człowieka. Jak tylko odzyskam swój ukochany sprzęt , wstawię zdjęcie. Kiedy byłam w domu na Święta, czułam, że głaszczę to łbisko ostatni raz.
Mam nadzieję, że jej życie było dobre, że była szczęśliwa.
Współczuje! Nic tak nie boli jak odejście ukochanego zwierza :(
Znając Ciebie, to przy Twojej rodzinie miała cudowne życie i była szczęśliwa!!! Setery potrafią okazywać uczucia i w tym n niezadowolenie też, więc nigdzie lepiej jej być nie mogło skoro 13 lat żyła z Wami.
Łza się w oku kręci, jak myślę o tym jak się teraz czujesz, bo pamiętam moją Tinę (Seter Angielski), która tez odeszła od nas mając 13 lat...
Trzymaj się!
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

29 stycznia 2012, 12:35

Basiu współczuje straty zwierzaka. Trzymaj się. Czas leczy rany. Choć powiem wam że nie do końca. Wczoraj przypomniała mi się Suri jak ją woziłam do weta i jaki miała strach w oczach przed uśpieniem i się poryczałam normalnie. Cały czas za nią tęsknie :cry:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości