trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

01 marca 2012, 22:46

No i zamiast pracować, to se siedzę i się udzielam na forumie. Mówisz, masz, jednym słowem :lol:

A poza tym nie czarujmy się, że cena nie ma znaczenia. Jak się ma takiego jednego Stasia, to jeszcze, ale przy trzech-czterech takich olbrzymach, to nie w kij dmuchał. Jeszcze do tego żwirek z 24-karatowego złota, fontanna za 600zł i drapak za 1500, samoczyszcząca turbokuweta itd. Można się z pupilami przenieść pod most Dębnicki w sumie.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 marca 2012, 08:08

Kochane czytając Was, nawet nie zaglądnę na temat o karmach, bo zrobiłoby się zbyt gorąco :)
Ja dziewczynom dale to co lubią i koniec. Sama tez się odżywiam jak popadnie i dobrze mi z tym :P
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

02 marca 2012, 09:56

Asiu no lepiej tam nie zaglądaj :D chociaż wygląda na to, ze spór się zakończył.
Dobi pewnie, że cena ma znaczenie zwłaszcza, że czasem tak jak piszesz w domu jest kilka kotów i automatycznie dużo więcej schodzi i karmy i żwirku. Ja co 1,5 miesiąca wydaję na same te rzeczy około 300zł a wiadomo, że dochodzą tak jak piszesz drapaki, legowiska, zabawki wizyty u weta pomijam bo to akurat nie jest jakiś olbrzymi koszt jak się ma taki krakvet :). Ja na kotach nie oszczędzam ale też nie dałabym w życiu 1500 za drapak. Nawet 300 zł za fontannę to dla mnie dużo. Myślę, że czasem trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie dać się zwariować. Idę wstawić do tematu obiecane zdjęcia rudasa więc tutaj sie odmeldowuję :D
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

02 marca 2012, 12:30

Wygląda na to,ze też truję z premedytacja swoje koty :?
No cóż, widocznie taka ze mnie jędza :twisted:
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

02 marca 2012, 21:14

Każdy normalny kociarz truje koty :) Bo kto nie da swojemu pupilowi kawałka szynki czy kotleta czy czegoś tam jeszcze jak prosi ?? A to przecież wieprzowina której kot nie powinien jeść. Ważne że koty są zdrowe, radosne i nas kochają. Te bez zbożówki niby dobre ale po nich koty często mają sra.... kę. I co tu wybrać??? To na co nas stać i co kotom smakuje :) Przynajmniej ja tak uważam :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

03 marca 2012, 09:29

Bardzo dobrze uważasz! A siebie jak trujemy! Nasza żywność to przecież sama chemia!
Z pewnoscią sa lepsze karmy od RC np Acana. Ale co zrobić, jeśli moje koty nawet nie chcą na nia patrzeć? Odsuwają się od miski, jakby była w niej...kupa :lol:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

07 marca 2012, 19:23

Dobbi! Gdzie się podziewasz? Od tygodnia się nie pokazałaś :(
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

07 marca 2012, 20:24

Właśnie koniec urlopowania! :roll:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

07 marca 2012, 21:19

Baśka do raportu ;)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

07 marca 2012, 22:41

Oj, byłam trochę na wątku z karmami i zwątpiłam.
Stach ma wyrobiony patent wyjca śródnocnego. Sama go tak przez ten urlop nauczyłam, bo sowa jestem i o 4 rano se wietrzenia urządzałam. To tera mam.
Dopadło go marcowanie; drażliwy i delikatny jest jak niewiasta w okresie - nie dotykaj, głaszcz mnie, otwórz okno, idź sobie. Stanie jeszcze taki i zawodzi. teraz śpi, ale kto go wie. :roll:
A ja złapałam jakąś egzemę z kolei. Najpierw się drapałam po dekolcie i mam takie bezbarwne strupy aż, potem pękła mi skóra na powiece, a teraz jeszcze pod oczami mam zmarchy jak rasowa 60-tka albo lepiej i się ze mnie łuszczy. :? Zaczęło się chyba od perfum, ale zmieniałam i krem i podkład i cuda do mycia twarzy, wiec nie wiem od czego to, a nie mogę z gołą gębą do roboty chodzić. A nigdy na nic uczulona nie byłam. no raaz, na krem przeciwalergiczny z aa. :mrgreen:
Ot, tyle u nas, jeszcze tylko płytki sa wymieniane w kuchni i nie mam zlewu dziś. Tada!
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

08 marca 2012, 10:48

A ja właśnie wróciłam na wątek karmowy bo chciałam się czegoś dowiedzieć odnośnie jednej z karm i oczywiście nie obyło się bez komentarza yeti. Ktoś mógłby usunąć tego trola z forum bo podrażnia mój układ nerwowy :D. Człowiek chce się czegoś dowiedzieć od ludzi którzy mieli z daną rzeczą styczność a ta będzie w każdym temacie wytykać błędy i się mądrować no trafi mnie coś!
Dobi mój rudy też oficjalnie rozpoczął okres wiosennych śpiewów i zawodzeń :lol: Basiu na problemy ze skórą egzemy, atopie polecam krem mediderm! Jest robiony w krk i nie jest drogi a jest go bardzo dużo - do kupienia w aptece. Działa rewelacyjnie sprawdzony na moim dziecku które miewa straszne problemy skórne :).
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

08 marca 2012, 11:52

Widzę, że nie tylko ja walczę z alergią. Ja jestem uczulona na drzewa, które teraz pylą- smarczę i wyglądam jak kret. Do tego chemia. Był czas, że już wszystko mnie podrażniało i używałam kosmetyków dla dzieci. Teraz rozważnie używam kremów itp. Ostatnio przekonałam się, ze Vichy mi nie służy- dostałam trochę próbek od szwagierki.
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

08 marca 2012, 12:21

Hedwa pisze:A ja właśnie wróciłam na wątek karmowy bo chciałam się czegoś dowiedzieć odnośnie jednej z karm i oczywiście nie obyło się bez komentarza yeti. Ktoś mógłby usunąć tego trola z forum bo podrażnia mój układ nerwowy :D. Człowiek chce się czegoś dowiedzieć od ludzi którzy mieli z daną rzeczą styczność a ta będzie w każdym temacie wytykać błędy i się mądrować no trafi mnie coś!
Ja ignoruje wpisy tej osoby. Pobiłaby Cię żeby tylko postawić na swoim i każdego zmusić do stosowania karmy bez zbóż.
A skoro ktoś pyta o radę dotyczącą konkretnej karmy tak jak Ty to skoro nic ta yeti o niej nie wiem to mogłaby się nie wypowiadać.
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

08 marca 2012, 12:25

Widocznie musi jej się bardzo ale to bardzo nudzić :D Dziwi mnie ten jej upór bo kilka osób już jej wyraźnie dało do zrozumienia, że pisze głupoty ale widocznie ten typ tak ma i nic się na to nie poradzi :D
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

08 marca 2012, 12:30

No niestety. W tym wypadku to my musimy okazać cierpliwość lub olewający stosunek do tej osoby.
Ja Smille zamówiłam dla Mili z wołowiną. Nie jest dla kastratów, ale przecież nie musi cały czas takiej jeść. Odbieram od koleżanki tą karmę w sobotę. Ciekawe czy będzie Mili smakować. I jakie ma duże groszki. Bo Mili mały dachowiec a z przyjemnością ostatnio chrupała karmę RC dla MCO. :shock: Po prostu jak jej dawałam ta karmę to od razu była przy misce. Ona tez lubi duże chrupki żeby sobie gryźć ząbkami ;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości