trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

10 marca 2012, 10:46

jakieś raczej gupie oprogramowanie wczora z wieczora. zresetowałam komp i poszuO! :D

* że tureckie, to nie wiedziałam. :oops:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

15 marca 2012, 18:52

UWAGA, UWAGA! Informacja dla Basi i reszty dziewczyn zainteresowanych hamakiem lub tylko futerkiem z hamaka

Od 19.03.2012 w Lidlu będą dostępne w cenie 29 zł hamaki dla kota (te z których zrobiłam poduszki dla dziewczyn)
Obrazek
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

15 marca 2012, 20:30

o dzięki Asia! Ja mam Lidla daleko od siebie to nigdy nie wiem co tam jest bo gazetki do mnie nie dochodzą a nie pamiętam żeby zaglądać na stronę więc dobrze wiedzieć :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

15 marca 2012, 21:33

Proszę bardzo :)
Radze tylko iść jak najwcześniej, bo ludziska to rozchwytują w momencie.
A jakbyś szła rano to może Basi tez kupisz, bo pewnie ona w pracy będzie i czasu jej zabraknie na zakupy. jak nie to ja się dla was poświęcę i pojadę Wam (a właściwie Waszym futrzakom) na zakupy - taka ze mnie fajowska ciocia ;)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

16 marca 2012, 08:01

Informuję, że u Basi i Stacha wszystko ok.
Dostałam wczoraj mms-a z filmikiem od Stacha :) i informacją, że "Duża" znowu nie ma komputera!
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

16 marca 2012, 09:04

o rany "Duża" to ma szczęście do tych komputerów :? Asiu dam Ci znać czy mi się uda rano wybyć do Lidla bo u nas to cała wyprawa tramwajem bo ja prawka nie mam :roll: a najbliższy nas Lidl jest na Płaszowie chyba :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

16 marca 2012, 09:14

Nie ma problemu.
Zapytam Dobbi czy chce takie "cóś" dla Stacha i w jakim kolorze.
Tobie podam na pw mój nr telefonu i napisz mi sms np w niedzielę czy jedziesz, a ja Ci dam znać czy jadę do Lidla w poniedziałek czy nie. Jakbym jechała to Ci kupie jak będziesz chciała.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

16 marca 2012, 16:53

Ale czy nie za małe te leżaczki dla maine coonów ?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

18 marca 2012, 19:52

Kasia, sprawdź wymiary tych hamaków czy Asia nie ma przypadkiem racji, bo ja nie mam MC, więc nie wiem - link do promocji Lidla http://www.okazjum.pl/lidl/gazetka/gaze ... ,8598.html wymiary: 46x25x30 cm (całość mierząc poduszki dziewczyn to 50x75cm)
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 marca 2012, 09:22

Asiu sam hamaczek faktycznie może być zbyt mały dla MCO. No ale ja przecież mam jeszcze w domu Mancie swoją kochaną ;) Dla niej wymiary by pasowały :)
dobbi

19 marca 2012, 14:17

Że tak zmienię temat, to nie ma chyba bardziej nieprzysiadalnych ludzi niż informatycy.
Facet-informatyk= omijac z daleka. Komunikacja zerowa. We środę wpadł, zabrał laptop i powiedział, że może trzeba będzie dzień poczekać. Jest poniedziałaek i zero infornmacji. Na moje prośby o info napisał, że jak nie pisze, to znaczy że nie ma. No, jak go nie zaduszę, to nie wiem co. Lapek jest u tzw. osób trzecich i prosiłam, żeby zadzwonił i spytał, to obiecał zadzwonić i dać mi znać po południu (w pt). Na mój sms o 21.05 napisał, że po co miał dzwonić, albo pisać do mnie, jak nie zadzwonili, że zrobione. A dodam, że to reklamacja, bo oddali naprawiony, a ni chciał się włączać, tylko błąd zgłaszał.
A zaniosłam tylko spytać, co może być zepsute i co mam dalej robić. Jak się nie zna, to po co brał. Pierwsza naprawa trwała ponad miesiąc!
To se pojęczałam, ręce mi opadają. wracam do roboty.
ps. Stacha cudny film z synogarlicami sie w niezrozumiały dla mnie sposób wykasował z telefonu.
ps2. Stanisław wyje nocami, żeby mu okno otwierać, a tam siedzą na ławeczkach bandy kiboli-nazistów i chleją. Jak nie siedzą, to taki ciekawski nie jest. Boże, kogo ja wychowałam :roll:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

19 marca 2012, 15:10

Basia, nie denerwuj się kochana!!!
Na pocieszenie zapytam czy ten filmik co mi przesłałaś? Jeśli tak to prześlę Ci go z powrotem i będziesz mieć :)
Hedwa
Posty:1260
Rejestracja:20 września 2007, 11:22
Lokalizacja:Kraków

19 marca 2012, 15:20

Dobi doskonale Cię rozumiem! Może na naprawę laptopa nie czekam ale już prawie miesiąc czekam na m.in. żwirek, który zamówiłam w Krakvecie :? A z naprawami i reklamacjami to chyba wszędzie tak teraz jest... Jak już coś im się odda to później czekasz i czekasz i się doczekać nie możesz i tak jak piszesz, jak sam do nich nie zadzwonisz to oni nie raczą Cię informować. :?
Buziaki i mizianki dla Stasia! A Ty się trzymaj i wracaj na forum ;)
dobbi

19 marca 2012, 21:42

Furia i Afera pisze:Basia, nie denerwuj się kochana!!!
Na pocieszenie zapytam czy ten filmik co mi przesłałaś? Jeśli tak to prześlę Ci go z powrotem i będziesz mieć :)
Film miał prawie 2minuty. To do Ciebie to był fragment. No bladź!


Dalej nie ma niusów o kompie. Dodam, że to mój jedymy komp i że jestem uzależniona od netu. Słowem masakra i nikt się nie umie wczuć. Z ipoda to nie to samo i drukować się nie da i ogólnie blada jego żyć. Mój mały kibol się wyciera na mnie teraz.

To może tu sie pozachwycam małym La Rochem. Słodziak. Tu, bo mi się stromy wolno wczxytują strasznie.
Pozdrawiam grono. :D
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

20 marca 2012, 16:38

dobbi pisze: Film miał prawie 2minuty. To do Ciebie to był fragment. No bladź!
Szkoda :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości