trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

17 listopada 2010, 20:31

Nie przynudzasz! Fajnie się Ciebie czyta :) A jak się już zadomowisz na forum to zobaczysz jak my tu czasem przynudzamy ;)
Więc Ty nasz koci inkubatorze nad czym Ty się zastanawiasz? Jak weźmiesz Stefana to nikt inny Ci nóżek w zimowe wieczory nie wygrzeje, rano podpije Ci troszkę mleczka do kawy, a w Wigilie przemówi "ludzkim" głosem: "kobieto, sorki za te pierwsze dni w naszym domu tj posikany dywanik w łazience, poszarpaną firankę, kudełki na Twojej kanapce, itd, ale wiesz teraz już będzie naprawdę ok, bo dzięki Tobie jestem i mam się świetnie, a Ty jesteś ta moja jedna jedyną ukochana pańcią" ;)
Chyba mnie troszkę poniosło :lol: jak mąż to przeczyta to do Łodzi na badania do Justyny i edukacje do Asi wyśle :wink:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

17 listopada 2010, 20:44

"Chyba mnie troszkę poniosło :lol: jak mąż to przeczyta to do Łodzi na badania do Justyny i edukacje do Asi wyśle" :wink:
Asiu, to było dobre :lol: Jestes swietna! Uśmiałam się na głos :lol: mimo, ze jestem sama ( mój TZ na treningu...oldbojów). Chyba tez nadaję się na wizytę do Łodzi :!:
A tak powaznie: słowa Stefana skierowane do Dobbinki bardzo zabawne, ale i wzruszające.
Dobbinko! Czas na naprawdę swojego kotka!
Ojej ! Konstancji ktos trzykrotnie pobrudził nosek :roll:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

17 listopada 2010, 21:32

Kocia urodziła się z różową kichawką ale, gdy weszła w wiek podlotkowy, dostała od matki natury śliczne kropencje nad każdym nozdrzem. Taka Marylin Monroe kocia. W czasie wakacji to pośrodku wyskoczyło, wiec domniemam, iż żywota dokończy z całkiem czarnym noskiem.
Dla mnie jest ona kwintesencją mojego pojmowania kotowości - zawsze z dystansem, nawet kiedy się bawi (no oprócz dystansu swoich pazurków do moich rąk), zabiega o względy mimochodem, żeby, broń Boże nikt nie pomyślał, że jej zależy; pozwala łaskawie się głaskać i tylko czasami.
Modelka
Obrazek
Cosik zdjecie ucięło. Jak dacie 'pokaż obrazek' to jest w całej krasie.
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

17 listopada 2010, 22:31

dałam " pokaz obrazek" i zobaczyłam Kocię w całej okazałosci! Piękna!
W czasie wieku podlotkowego Kocia zrobiła sobie po prostu makijaz permanentny ! 8) ( to nie dzieło matki natury :wink:! )
Przecież każda młoda dziewczyna chce się podobac chłopakom :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

18 listopada 2010, 07:46

1. ojoj jak odpisywałam Dobbince to nie było na forum zdjęć
2. ależ ta Kocia jest niesamowicie dostojna i tajemnicza
3. Asia "Jestes swietna!" - kurcze normalnie się zawstydziłam, ale dziękuję za komplement ;) a jak będziesz jechać do Łodzi na wizytę to na 100% zabieram się z Tobą ;) Justyna chyba nie odmówi nam rejestracji, a jak odmówi to będziemy jak ta pacjentka Justyny co to chciała udowodnić, że wizyta jej jest bardzo potrzebna :D
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

18 listopada 2010, 11:58

Justyna cos nic nie pisze.... Pewnie jest bardzo zajęta w pracy, bo właśnie tłumaczy " tej pani", ze w najblizszym czasie wszystkie miejsca na terapię sa już zajęte 8) . A moze sama zdecydowała sie zrobić jej terapię ...wstrząsową :shock: :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

18 listopada 2010, 13:16

Raczej to drugie :D przyznaj jednak Justynie trzeba jedno, ze w takiej pracy to ona musi umieć zachować anielski spokój :)
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

19 listopada 2010, 23:34

Ta kotka Dobbinki jest w typie Erwina :shock: Zeby sie tylko w niej nie zakochał :roll: , bo wtedy nie pozwoli sobie na zrobienie.....wydmuszek :lol:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

25 listopada 2010, 17:08

Halo, halo, co z trójłapkiem?
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

25 listopada 2010, 18:47

A właśnie się wściekam, bo kolega, który jechał do Lublina, wystawił mnie do wiatru, a rodzina, która miała za zadanie 1. złapać kota, 2. zapakować kota, 3. dowieźć do Lublina (64km) zaczęła marudzić, że ślisko na drodze, benzyna kosztuje, trzeba rano się zerwać itp. Ręce mi opadły normalnie. Pokłóciłam się na odległość. Nikt mnie nie traktuje poważnie. Jak od jeszcze jednej osoby usłyszę, że pojadę na święta to go sobie zabiorę, to oddam się przemocy fizycznej. Bo to przecież chodzi o to, żeby go przed zimą chronić. Na pocieszenie wysłałam kotom krakvetem wór wielki karmy dobrej. Zagłuszam sumienie. Przepraszam,że mendzę ale nie było mi do śmiechu a na dodatek choroba mnie bierze. Grrr, świat nie chce widocznie, żebym go zbawiała. :cry:
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

25 listopada 2010, 19:40

Dobbinko, nie martw się ! Kotek wytrzyma jeszcze ten miesiąc. Jeśli będzie dobrze karmiony, poradzi sobie! Czasem , niestety, trzeba liczyć tylko na siebie :( A sumienie powinnaś miec spokojne, przecież nie tylko od Ciebie zależało, czy Stefan będzie miał wreszcie ciepły dom :!:
A za Twoje zdrowie trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
Kasia i Maniuś
Posty:696
Rejestracja:13 sierpnia 2007, 19:46
Lokalizacja:Kraków

25 listopada 2010, 21:09

Jeśli kociak jest Ci pisany (tak jak mnie również trójnoga Tiffka), to będzie z Tobą. Ja również ściągała z Lublina do Krakowa. Jeśli Twoja rodzina dalej zdecyduje się łapanie kociaka, to mogę popytać dziewczyn, które mi pomogły w transporcie mojej kocicy, czy nie planują jakiegoś kursu do Krakowa. Jedyny problem to taki, ze jutro wyjeżdżam na urlop i będę miała utrudniony dostęp do neta, ale jak coś będę czynić próby, aby uzyskać dalszych wieści.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

27 listopada 2010, 19:25

Dziś miałam informację, że kot był u weta i dostał zastrzyk. Nie wiem na co ale pewno w sprawie infekcji. Zobaczymy co będzie dalej.
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

27 listopada 2010, 20:26

Dobbinko, ciesze się , ze Stefan ma wokół siebie odpowiedzialnych ludzi :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

29 listopada 2010, 13:19

Dobbinka bardzo gorąco trzymam kciuki i wierzę to, że trójłapek znajdzie się w końcu w Krakowie :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości