trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

27 października 2013, 23:15

Jesień pełną gębą - staszkowe wycie ucichło, jest teraz znowu środkiem komunikacji. A młody człowiek zaczął wariować, skakać, wywracać się, baraszkować. Dzisiaj nawet zawinął się w chodnik. No i ładnie się komponuje z liśćmi w parku za oknem. Lubię jesień.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 listopada 2013, 11:52

Zdech ło nam foru. Asia poszła, to wszystkie se poszły. :'(((((((
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

05 listopada 2013, 17:10

Jeszcze dycha :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

05 listopada 2013, 20:41

Ta druga Asia też jeszcze dycha :D
To nie wina Asi ( Furiowo-Aferkowej), tylko tych debilnych postów związanych z comiesięcznym głosowaniem :|
Potwornie zaśmiecają forum...
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 listopada 2013, 22:12

Heeej Obrazek

Obie Asie witam. Stach się drze, więc też wita. Wracajcie, bo do pustki się aż nie chce pisać.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 listopada 2013, 22:29

Staś odkopał spod szafki stara myszke i wariuje z nią po pokoju. Codziennie chodnik jest skopany rano. Dziś nie, bo go wczoraj zarzygał :P i sie suszy.
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 listopada 2013, 19:59

Dżizas, właśnie w TVN leci reportaż o nielegalnej hodowli - cała zamrażarka kotów. Takie osoby powinny miec dożywotni zakaz posiadania zwierząt.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

07 listopada 2013, 12:31

Czytałam o tym w internecie. :shock: Tym kotom szukają już domów. Zastanawiam się tylko, dlaczego mają być to domy niezakocone? Czyżby w tej chodofli panował FIV/FeLV ?
Baba podobno chciała stworzyc jakaś nowa rasę. Jeśli urodzony kociak nie spełniał jej oczekiwań, lądował w...zamrażarce :(
Psychiczna jakaś!
Dobbciu, cieszę się ,że Stach jest radosny, jak kociak :wink: Dobrze mu...służysz :mrgreen:
A ja się pochwalę,ze z moją Myszką jest lepiej :D Wprawdzie cały czas bierze leki, ale jest widoczna poprawa. Wymiotuje tylko raz na trzy dni, ma apetyt, przybiera na wadze, no i zaczęła znowu ...miauczeć :mrgreen: A to oznacza,ze czuje się dobrze :)
Grażyna_B

07 listopada 2013, 17:45

Dobbi Kochana ja też zaglądam, ale czasu na pisanie mało. Ściskam wszystkie kotolubne dziewczyny - u mnie constans tj. 9 domowych 1 Jula piwniczna po nie udanej adopcji przez "gupich" dwunożnych i 12 szt. bandy dokarmianej.
Buziak dla Stacha
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

07 listopada 2013, 17:55

No tak, a o mnie to się już nie upomną :(
Asiu, cieszę się, że z Myszką lepiej :) Dobbi, ja też dziś zaczynałam dzień od sprzątania. Miśce coś ostatnio odbiło, chce godzinami siedzieć na balkonie :shock: :evil: , przecież zimno nie wiem co robić. Najgorsze, że od kilku dni wyje już od 6 rano :evil: Dziś, chyba ze złości, że nie reaguję nałykała się całych chrupek i wszystko wyrzygała :twisted: Od jutra zakładam stopery, może po kilku dniach jej się znudzi :roll: :?
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

07 listopada 2013, 22:30

asiryś pisze:Czytałam o tym w internecie. :shock: Tym kotom szukają już domów. Zastanawiam się tylko, dlaczego mają być to domy niezakocone? Czyżby w tej chodofli panował FIV/FeLV ?
Baba podobno chciała stworzyc jakaś nowa rasę. Jeśli urodzony kociak nie spełniał jej oczekiwań, lądował w...zamrażarce :(
Psychiczna jakaś!
Dobbciu, cieszę się ,że Stach jest radosny, jak kociak :wink: Dobrze mu...służysz :mrgreen:
A ja się pochwalę,ze z moją Myszką jest lepiej :D Wprawdzie cały czas bierze leki, ale jest widoczna poprawa. Wymiotuje tylko raz na trzy dni, ma apetyt, przybiera na wadze, no i zaczęła znowu ...miauczeć :mrgreen: A to oznacza,ze czuje się dobrze :)
Vet mówił tam, ze wszystkie koty chore. Biedulka z Myszki, taka wrażliwa.

Grażynko, Esme, no jasne, że pamiętam i się upominam. :)
Wracam, bo życie toczy się dalej i nie kończy się na umowie o pracę.
Będę pisać o krzykaczu moim, który tak dziś chciał, żebym mu okno otworzyła, że się przeliczył i wylądował za taboretem w dziurze koło drukarki i tak leżał, aż go wyciągnęłam. teraz poluje na mysz. I zaczął znowu spadać plackiem z kaloryfera w nocy. I tak leży tym plackiem, aż podejdę i utulę.
U mnie też rzygactwo. Przestałam sie denerwować, bo zachłannie je, pije jak smok, a potem biega, kreton mały. Przynajmniej dywanik uprałam.

Jak jest tu kto z Krakowa z dokarmianymi kociakami, to mam ze 6 kilo karmy bezzbożowej, bo Stach sie wypiął. Rybi First Mate z domieszką małą applawsa. Garażynko, usmiecham się do Ciebie. Misałam wysłać kotce mamy, ale mnie ciągle w domu nie ma i kuriera nie mam jak zamówić, a może Kocia nie będzie jadła nawet. Jakbyć jakos podjechała, to oddam potrzebalskim. Pisz.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

07 listopada 2013, 23:00

Dziewczyny! Grazynko, Basiu, Beatko, Asiu...Jak sie cieszę, ze znów coś drgnęło na forum! :lol:
dobbinka pisze:Wracam, bo życie toczy się dalej i nie kończy się na umowie o pracę.
Matko! O co chodzi? Rozumiem, że biolog w tych czasach traci pracę, ale...anglista? :shock: O czyms nie wiem? :(
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

07 listopada 2013, 23:19

Anglista sama się prosiła, bo ma burdel w papierkach. :D
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

11 listopada 2013, 10:19

Miłego dnia!


Obrazek
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

11 listopada 2013, 10:21

A to nowoczesny wynalazek do nowoczesnego domu:


Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości