trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

10 stycznia 2011, 08:43

Wyspaliście się? Bo u nas Juniorzy o 2 w nocy rozpoczęli sezon zapaśniczy. HSB pomagał im dzielnie chrapaniem... :roll:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

10 stycznia 2011, 21:35

Hmm. O 1.00 było płakanie i mizianie, a o 4.00 nie bardzo byłam przytomna, złapałam, pomizialam nie wiem jak długo ale się nade mną na zagłówku uwalił i był spokój do 5.45. Nie zdążyłam do lecznicy po Gentamycynę:( jutro może ale też wieczorem.
W sumie nadrabiam zaległości oglądacze tak go miziając. Wczoraj utknęłam w nieruszalnej pozycji na tvp info i był ciekawy długaśny dokument o Krzysztofie Kolbergerze. A tak, to pewnie nawet bym nie zajrzała.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

11 stycznia 2011, 12:17

Dobbi Ty to wariatka jesteś , wiesz? I cierpliwość tez masz nadludzką do tego swojego futrzaka :) jestem pełna uznania i wyrazów szacunku!
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

11 stycznia 2011, 21:12

Wczoraj padłam, bo wróciłam późno i wymiętolona i mój mały pavarotti sobie mógł pół nocy wyć i nic.

Dziś doznałam szoku. O, tak -> :shock: :o :shock:
Przy szybkiej kolacji podzieliłam się ze Stachem tuńczykiem z puszki. Jadł ale bez szału. No to z głupia frant dałam mu do powąchania czarną oliwkę. No i się zaczęło. Kot się na oliwce uwalił, kot się w oliwce wytarzał, kot oliwkę poturłał, kot z oliwką się posiłował i na końcu kot oliwkę spałaszował. Potem drugą i trzecią, a teraz chodzi i szuka oliwki. :o i :shock:
Kmin tak podobno reagował na kocimiętkę ale sama takiej akcji nie widziałam.

Pogrzebałam w necie i, oczywiście, to powszechne zachowanie. No, jak to się człowiek całe życie uczy :D
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2011, 21:37 przez dobbinka, łącznie zmieniany 1 raz.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

11 stycznia 2011, 21:36

Dobbi, niektóre koty tak mają :lol: Moja Myszka tez dostaje szału na punkcie oliwek. Ociera się o nie, jest jakby w ekstazie, a potem zjada ze smakiem.Tak mają koty z wyższych sfer :wink:
Co do nocnego miauczenia, jak sama doświadczasz: da się z tym zyć :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

11 stycznia 2011, 21:48

asiryś pisze: Co do nocnego miauczenia, jak sama doświadczasz: da się z tym zyć :lol: :lol: :lol:
Pewnie nie byłoby problemu z zaśnięciem ale mam wyrzuty, że on taki bidny i płacze a ja sobie leżę. Pewnie mi przejdzie. :oops:
ogonia
Posty:9
Rejestracja:06 października 2010, 09:14
Lokalizacja:Wrocław

12 stycznia 2011, 14:41

Dobbinko, Dziewczęta kochane,
przesledziłam cały wątek trójłapka i musze powiedzieć jesteś wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!! a poza tym miło jest wiedzieć, że nie jest się jedyną osobą dotkniętą ciężką odmianą wirusa kotejrozy (wraz z powikłaniami:)

Dobbinka jesteś WIELKA!!
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

12 stycznia 2011, 18:25

No Ogoniu, Dobbi to "git" babka ;) a Staś to super kot!

Justyno, Asiu chyba oficjalnie Dobbi powinna zostać zaproszona do Klubu Sza :)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

12 stycznia 2011, 19:17

Jestem jak najbardziej ZA :D Myśle,ze Dobbi pozytywnie przeszła przez bardzo wymagające, wąskie gardło selekcji :wink:
Dobbi,Stefciu, witamy w prestizowym Klubie Sza 8)
A Ty, Ogoniu, pochwal się swoim futrzakiem, prosimy :roll: !
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

12 stycznia 2011, 19:36

W pełni zgadzam się z Przedmówczyniami :D Dobbinka w pełni zasługuje na zaufanie i proporczyk w klubowych kolorach Obrazek
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

12 stycznia 2011, 22:44

Ojojoj! :o Jakie tu mnie zaszczyty spotykają :oops: Czymże zasłużyłam? :shock: No, Wy tu jesteście Wspa- i Sza- , gdzie mi tam do Was. Bossko 8)

Jak tak dalej pójdzie, to w jakimś transie sennym zaduszę mojego soprano. :twisted: Wczoraj wybudził mnie o 2.00 i 4.00 i siedziałam jak mama z dzidziusiem na raczkach i głaskałam. Nawet nie chodzi o wyjście za okno, po prostu patrzy na mnie i wyje. Taka jego uroda, psia :!: kostka.
Z rzeczy niezwiązanych, to wieczorami próbuję zwalczyć napadające mnie zapalenie oskrzeli, tak wiec siedzimy sobie, kot kicha, a ja kaszlę i taka z nas dobrana para.
Założyłam drzwi do toalety a on jak na złość wcale się nie wybiera.
Ogoniu, dzięki za dobre słowo i pisz o swoich Ogoniach, bo my tu lubimy czytać:)

Ps. Dziś wlazł do łóżka i spał. Czyli robimy jakieś tam postępy. :)
ogonia
Posty:9
Rejestracja:06 października 2010, 09:14
Lokalizacja:Wrocław

13 stycznia 2011, 16:30

Dziewczęta dziękuje za mile powitanie :P Bałam się że mnie normalnie pogonicie bo tu widzę taki zgrany kolektyw i nagle wcina się baba jakaś :D

Więc klika słów od baby wcinającej się :) Jestem szczęśliwą niewolnicą narazie dwóch ogonów :)

Haker (hakunia, słoneczko, błękitek, sensik życia, kocia rybka, kociałko, łachudra, kiełbasa itp itd)
Starszy, 3 latek trafił do mnie na chwilę :D bo bardzo potrzebował domu. Miał 7 mcy wyglądał na 2, brudny, z kocim katarem (ledwo mógł otworzyć oczka taka ropa) i co było najgorsze panicznie wręcz przerażony, jednym słowem chłopak po przejściach :| dodatkowo wyposażony w alergię. Do dziś nie ufny w stosunku do obcych i bojaźliwy, ale niewolników zawsze jest w stanie zalać oceanem miłości i delikatności :)) Kwintesencja kociej elegancji, gracji i charrrrakteru, miziasty aż do przesady :)

Junior (juni, juneczek, słodziaczek, gigancik, kocielsko, łachudra, zołte oczko, sówka, kuśtyk, czarnuch itp itd)Mlodszy, 15 miesięcy, schroniskowy, wyadoptowany jako 6 tygodniowe maciupstwo :). Dziś dwa razy większy od Hakuni :)) Ocean spokoju, ogromy, niesamowicie łagodny olbrzym (nigdy mnie nie podrapał nawet podczas naszej najgorszej nocy życia, gdy wił się i jęczał z bólu po operacji rzepki, nawet wtedy:)* Junior to totalne przeciwieństwo Hakera - kot nieustraszonych, nie ma w sobie krzty strachu, a jego grację można porównać do słonia w składzie porcelany, za jedzenie zrobi wszystko :)))

Jak na dziś to już tej mojej grafomanii wystarczy bo jeszcze naprawdę pogonicie :)) Aha Dobbinka trzymamy pazurki i kciuki za Twoje uszy oraz za to żeby Twój Pavarotti porzucił karierę spiewaka :))

Pozdrowionka dla Pań i głaski dla futer :)))

PS jak się wstawia zdjęcia :oops:

*Bo to jest Drogie Panie, moja 6 w totolotka, jak pozwiedzał doktor, a to z tego powodu że prawdopodobnie ma dysplazje, która u kotów rasowych występuje b. rzadko a u wielorasowców praktycznie nigdy :)) Wiedzieć będziemy po zrobieniu zdj rtg, ale to po tym jak zagoi się rzepka:)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 stycznia 2011, 17:05

Ogonia :) my aż na tak straszne wyglądamy? Chyba nie :) nie gonimy nikogo kto na to nie zasługuje ;)
Fajny opis kociaków, teraz czas na zdjęcia :D
Oto instrukcja według której np ja wklejam:
1. umieszczam wybrane zdjęcie z mojego komputera na stronie http://imageshack.us/
2. jak już zdjęcie się wgra to obok lub pod "i" znajdują się informacje na temat tego zdjęcia
3. wtedy z tego "i" kopiuje link pt: "Kod Forum" lub "Thumbnail Size - Forums:" i ten link musi wyglądać tak:
[URL =http://img707.imageshack.us/i/zbir.jpg/] Obrazek[/URL]
4. i ten link wklejam w tekst gdzie chce żeby pokazał się obrazek

Mam nadzieje, ze nie bardzo namieszałam
ogonia
Posty:9
Rejestracja:06 października 2010, 09:14
Lokalizacja:Wrocław

13 stycznia 2011, 17:26

Furia i Afera jestes WIELKA :)) senk ju

A wieć Hakunia (anielskie oczki w środku demon)

Obrazek

Juniś (czarny jak smoła dusza jak u Anioła)

Obrazek
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 stycznia 2011, 17:33

Nie ma za co :) Kociaki śliczne i widać, że charakterki mają ;)

Joanna miło mi :)
Furia i Afera to moje dwie ukochane dziewczynki :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości