trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 lipca 2011, 20:56

Esme pisze:A ja jestem ciekawa, kto tak sapie na tym drugim filmiku :?: :roll: :wink: :lol:
Nie wiem dlaczego ale oddech się tak nagrywa. Słychać jakbym co najmniej astmę miała. Nie wiem czemu tak :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 lipca 2011, 21:01

Furia i Afera pisze:
dobbinka pisze:Idziemy do Kobiałki. Może wycisnę z niego więcej niż z Guru.
Jak wrócicie dajcie znać co i jak!
uszy ma w porządku, zęby też ze śladem kamienia na ostatnich, waga 3,71 wg wagi krakvetowej. Dostał nowe kropelki i Kobiałka go podejrzewa (już drugi raz) o uczulenie na chemikalia. Oczka zaczerwienione, jak po przepiciu (Stach, nie doktor :roll: ). Doktor jeszcze ma nadzieję, że mu się te oczy poprawią, naiwny :lol: :lol: :lol: Już tak kilku przed nim mówiło. Było spokojnie i miło, OK. Stach pojechał w szeleczkach tylko i nawet nie syczał za bardzo, mimo że doktor się spodziewał. Był słodko wtulony we mnie (znowu - Stach, a nie doktor).
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

05 lipca 2011, 21:45

Ciesze się,że u Stacha sytuacja stabilna. Ma przyzwoitą 8) wagę. A jeśli chodzi o oczka to trzeba być dobrej myśli. A nóz właśnie ten lekarz się nie myli !
Czytałam dzisiaj o kotach białaczkowych. Właścicele z tego powodu robią za dużo paniki, bo koty takie bardzo często dozywają późnej starości. A wiekszość posiadaczy kotów w ogóle nie wie,ze kot jest nosicielem. Bo kto standardowo robi testy na FeLV ?
Stach ma dobrą , nie! ...wspaniałą opiekę, nie jest narażony na infekcje. No i ma wyjątkową Panią. Przed Wami dłuuugie wspólne życie!

A opis wizyty ...znów Dobbinko dałaś popis ! :lol: :lol: :lol: :lol: Śmiałam sie do siebie :D . Te przepite oczy i przytulanie... :P
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

05 lipca 2011, 22:29

Dziękuję, dziękuję.
A zmieniając temat - kupiłam wczoraj kabanoski lidlowe z tuńczykiem, bo musiałam mieć świeże, miękkie do wkładania tabletek (niestety, nawet zamknięte, wysychają trochę). Te stare czasem miały zapach drożdży, a te nowe śmierdzą jak zagrzybiona skarpeta albo bardzo stary ser żółty. Fetor straszny. już miałam wywalić,ale Staś się rzucił na rękę i zeżarł ze smakiem jak rzadko. Cierpię więc i pcham tabletki w smroda.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

06 lipca 2011, 06:46

Cierp, cierp :) jak tylko Stach takie woli to się musisz poświecić :D ale tez jestem zdania, ze coś się złego porobiło z tymi kabanosami, co prawda smrodu aż takiego nie zauważyłam, ale to, że są twarde to prawda :evil:

Co do wizyty to tak to odczytałam, że jesteś zadowolona i wewnętrznie spokojna - i z tego się cieszę! Odnośnie oczek to ja już kiedyś pisałam Stach ma na 100% geny persa (arystokrata jeden) i stąd te problemy :)
Czyżby nowym Guru stawał się powoli dr Kobiałka? ;)
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 lipca 2011, 10:45

Furia i Afera pisze:Cierp, cierp :) jak tylko Stach takie woli to się musisz poświecić :D ale tez jestem zdania, ze coś się złego porobiło z tymi kabanosami, co prawda smrodu aż takiego nie zauważyłam, ale to, że są twarde to prawda :evil:
To zależy od partii. Stach je każde ale ze względu na leki zależy mi na miękkich, więc po prostu macam:)
Co do wizyty to tak to odczytałam, że jesteś zadowolona i wewnętrznie spokojna - i z tego się cieszę! Odnośnie oczek to ja już kiedyś pisałam Stach ma na 100% geny persa (arystokrata jeden) i stąd te problemy :)
Czyżby nowym Guru stawał się powoli dr Kobiałka? ;)
No, nie szalejmy. Właściwie zawsze jest krótko i profesjonalnie. Staś jest taki zdenerwowany, że mu wszystko jedno. Zwija się w trąbkę i tyle.Ja to pewnie chciałbym, żeby mi się lekarz rozwodził nad uroda mojego pluszaka;)
A w ogóle to ceny w krakvecie powalają. Za wizytę albo nie płacę, albo tak jak wczoraj - 5zł (bo oglądał zęby, oczy, pazurki).
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

06 lipca 2011, 11:56

dobbinka pisze:A w ogóle to ceny w krakvecie powalają. Za wizytę albo nie płacę, albo tak jak wczoraj - 5zł (bo oglądał zęby, oczy, pazurki).
Tu się zgodzę! Ceny mają niesamowite, a do tego są maksymalnie profesjonalni - po prostu lekarze z powołania!!! Pełen szacunek!
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 lipca 2011, 20:28

Tak właśnie.
A z nowości - Stach zaczął spać w nowym, nietypowym miejscu - na mojej głowie. Dzisiejszą całą noc tak przekimał. Zastanawiałam się, co mi tak ciężko, nic nie piłam ani nic, a tu wymacałam wielki kuper szanownego pana na uchu. Kilka godzin tak siedział.
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

06 lipca 2011, 21:23

dobbinka pisze:
Esme pisze:A ja jestem ciekawa, kto tak sapie na tym drugim filmiku :?: :roll: :wink: :lol:
Nie wiem dlaczego ale oddech się tak nagrywa. Słychać jakbym co najmniej astmę miała. Nie wiem czemu tak :oops: :oops: :oops:
Mi się to skojarzyło raczej z lubieżnym sapaniem :roll: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

06 lipca 2011, 22:13

No to mnie zabiłaś swoim pomysłemObrazek
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

07 lipca 2011, 10:05

Obrazek
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

07 lipca 2011, 10:54

Dobbinko! On jest prześliczny ! :shock: Bardzo puchaty. i oczko bardzo się poprawiło. :wink:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

07 lipca 2011, 11:08

Takie fajne zdjęcie udało mi się zrobić dziś rano. Jest bardzo puchaty i grubiutki. Oko z tej strony jest lepsze, to drugie trochę gorzej. Po uderzeniu nowych kropelek wygląda to ładniej.
Dziękuję za komplementy i czekam na następne, dziewczyny :!:
Bo złapać Stanisława z otwartymi oczami w dzień graniczy z cudem:P
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

08 lipca 2011, 10:39

dobbinka pisze:Dziękuję za komplementy i czekam na następne, dziewczyny :!:
CUDOWNY, WSPANIAŁY, MĘSKI, PUCHATY, NIESAMOWITY, WYJĄTKOWY, ŚLICZNY, POCIĄGAJĄCY (dla kotek oczywiście), PIĘKNIE UBARWIONY!
:mrgreen:
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

08 lipca 2011, 18:57

Furia i Afera pisze: CUDOWNY, WSPANIAŁY, MĘSKI, PUCHATY, NIESAMOWITY, WYJĄTKOWY, ŚLICZNY, POCIĄGAJĄCY (dla kotek oczywiście), PIĘKNIE UBARWIONY!
:mrgreen:
No :!: 24 godziny na to czekałam. Przekazuję Staniszkowi. :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości