trójłapek

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

30 września 2011, 16:47

No to ja jeszcze do pachnącego tematu dodam. Chyba jestem już całkiem nienormalną niewolnicą mojego młodego człowieka.
Rano w szaleńczym pędzie (jak zwykle) ubierałam się do pracy, gdy moja stopa "wdepła" w mokry trampek. Najpierw zaklełam szpetnie pod nosem (jak hrabia z Rumcajsa), a potem pękałam z dumy, że mojemu sierotowi udało się w końcu, po wielokrotnych próbach, trafić do tego nieszczęsnego trampka. Zawsze kończyło się takie zdarzenie pomoczonymi od spodu podeszwami i plamą na podłodze, a tu sucho wszędzie tylko nie w trampku.
Wkładki, co prawda, do wyrzucenia, nie wiem, czy buty są do chodzenia, ale takiego cela ma, że fiuu. No i czy ja jestem normalna?Obrazek
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

30 września 2011, 17:50

dobbinka pisze:No i czy ja jestem normalna?Obrazek
:lol: :lol: :lol:
Chyba...........nie :roll: :wink:
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

30 września 2011, 20:06

asiryś pisze:
dobbinka pisze:No i czy ja jestem normalna?Obrazek
:lol: :lol: :lol:
Chyba...........nie :roll: :wink:
kilo wołowiny mu za to, że nie zasikał posadzki a nalał precyzjynie do buta. jutro naucz go sikać w przegródke torebki, najlepiej tą na komórke a wtedy to juz kup całego woła jak trafi :mrgreen:


stuk puk - kto tam? to tylko ja 5ta klepka, chciałam do was dziewczynki wrócić :P :wink:
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

30 września 2011, 22:02

To jak ten temat się rozkręca to chciałam Was dziewczyny zapytać jakie kupy robią Wasze kociaki? Bo nie wiem czy Mili ma prawidłowe? :? Nie ma rzadkich ale ma takie lekkie jasne. (Z tego co pamiętam Suri miała ciemne brązowe i twarde). Może to od mokrej karmy są takie lekkie kupy? Bo Suri to mokrej nie jadła a Milucha to 4 razy dziennie je. Bo nie wiem czy to normalne czy powinnam do weta iść ??? Jak możecie to poradźcie coś albo podzielcie się "kupkowym" doświadczeniem . Dzięki :D
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

01 października 2011, 07:45

ja nie wiem bo mój nawet te placki robił w normalny kolorze, ale jak u ludzi chyba karma tez ma jakis wpływ na kolor i konzystencje. z tego co wiem to żółta wodnista mazia to jest powód wo weterynarza ale taka co ty piszesz nie mam pojęcia - miałam kiedys psuczke która uwielbiaa takie kolorowe patyczki jeść, a potem robiła, ziolne, czerwone, żółte, niebieskie koopki
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

01 października 2011, 11:30

To chyba od karmy. Tak mi się wydaje. Daje jej Brit (suchą). Teraz kilka dni spróbuje Sanabelle. Zobaczymy jakie będą bobki :). Jak się nic nie zmieni to może Royala kupię i wtedy ewentualnie podejmę decyzje czy do weta nie iść.
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

01 października 2011, 22:29

Royal jest przereklamowany - płacisz za markę
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 października 2011, 19:46

Co słychać u mojego kochanego Stacha???
dobbi

06 października 2011, 10:54

K@rOLcI@ pisze:Royal jest przereklamowany - płacisz za markę

A ja tak nie uważam. Pewnie są lepsze te inne dobre karmy, ale jak kupujemy 400g +400g, to wychodzi tanio i nie sugerowałabym się aż tak opiniami (wiele znich dotyczy karm dla psów, a to nie jest do końca to samo). Do kitekatów i innych whiskasów im daleko, a te też są lepsze od karm po 5zł za 5kg w marketach niektórych, mam wrażenie. A w ogóle, jak się widzi czasem czym ludzie potrafią karmić zwierzęta (np. pies przez lata na samych ziemniakach, koty jedzące zgniłe ochłapy) to i tak myślę, że czasem histeryzujemy na temat karmienia. Teraz mnie pobijcie, ale jak widzę, że Royal jest be dla kotka i wręcz otrujemy dając whiskasa kilka razy, lecz blokowe to mogą i marketowe, bo one i tak się ucieszą, to nie do końca rozumiem taką logikę. Żołądki te koty maja przecież tak samo skonstruowane. Stach dostaje obecnie RC różne rodzaje i ma się bardzo dobrze. Teraz będziemy zmieniać na Taste of the Wild, taka moja fanaberia :twisted:


Asiu, Stach jest odkrywcą, łazi po worach z książkami i śpi na ubraniach walających się po podłodze, zwiedza tereny podmeblowe i śpi na łóżku ze mną. Ma wieczorami głośną pretensję do mnie, bo zdecydowanie go zaniedbałam - mam dużo roboty, jestem chora i jeszcze nie ogarnęłam się przeprowadzkowo.

A w ogóle, to nie mam netu jeszcze przez tydzień, więc mnie nie będzie na forum za bardzo :cry: :(
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

06 października 2011, 10:58

Oj bidulko nasza :( wracaj szybko do zdrowia!!!!
A Stach bardziej zadowolony czy nie z przeprowadzki?
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

06 października 2011, 16:14

Dobbi, zgadzam się z Tobą w 100 % :D
Nie jest potrzebna ta histeria i moda "karmowa". Jeszcze 10 lat temu whiskas był szczytem szczęścia, teraz wstyd/strach się przyznawać, ze sie go kotu podaje. Jeszcze do niedawna RC była w modzie - większość renomowanych hodowli szczyciła sie karmieniem nią swoich pupili. Teraz nagle zrobiła się be.
Ja karmie swoje koty RC. Są zdrowe, nie otyłe, robią ładne kupki ( o ile kupki w ogóle moga być ładne :wink: )
Słuzy moim kotom, więc jest dobra, czyż nie?
Modnej np.obecnie Acany nawet nie chcą wziąć do pyszczka :roll:
dobbi

07 października 2011, 13:38

Furia i Afera pisze:Oj bidulko nasza :( wracaj szybko do zdrowia!!!!
A Stach bardziej zadowolony czy nie z przeprowadzki?
Myślałam, że będzie gorzej, na razie jest bardziej zaciekawiony niż przerażony.
A w ogóle, to zapraszam cię Asiu w odwiedziny, jak się już umoszczę.
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

07 października 2011, 14:55

Zaproszenie z przyjemnością przyjmę :) daj tylko znać kiedy już się na dobre zagnieździsz!
K@rOLcI@
Posty:884
Rejestracja:08 lipca 2011, 14:08

07 października 2011, 17:50

z tym przereklamowaniem chodziło mi o to, że RC nie jest wcale taki "boski" jak kiedys mówiono, ze jest dużo innych karm, równie dobrych a nawet i lepszych i nie takich "cenowych"
MonikaMroz
Posty:737
Rejestracja:27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja:Kutno

09 października 2011, 20:11

Royal jest trochę drogi ale ja karmiłam nim poprzedniego kota i byłam zadowolona. Zapachowo jej pasował Exigent bo była BARDZO wybredna. A teraz Mili zjadła Sanabelle i Brit i nie wybrzydzała. To na prawdę zależy od kota. Myślę, że nawet Whiskasa by zjadła ale to chyba dam jej(może kiedyś) w ostateczności. Czekam teraz na karmę bez zboża Applaws. Ciekawe jak na nią zareaguje. Ale ten sklep z którego była zamawiana to jakaś masakra. Mam nadzieję, że jutro dotrze bo już jestem wkurzona :x
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości