WKLEJAJCIE ZDJĘCIA SWOICH PSÓW

Dyskusje o pielęgnacji psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Talia
Posty:108
Rejestracja:13 lipca 2007, 08:24
Lokalizacja:Toruń
Kontakt:

17 marca 2008, 18:39

Sali jakiego Ty masz psa? To jest jakaś mieszanka amstafa?
Malutka śliczna:)
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

20 marca 2008, 17:02

Mały trening z oponkami i rozgrzewka z talerzem :)


Obrazek

Obrazek
0704magda
Posty:46
Rejestracja:27 listopada 2007, 08:40

21 marca 2008, 09:06

jaki sportowiec-super :lol:

a moja Luna to ostatnio tylko śpi :wink:
Obrazek
sali
Posty:56
Rejestracja:06 lutego 2008, 11:01

26 marca 2008, 08:47

Talia pisze:Sali jakiego Ty masz psa? To jest jakaś mieszanka amstafa?
Malutka śliczna:)
amstaff,bo znam właścicieli rodziców :wink:
Valar

26 marca 2008, 15:57

[quote="sali"]fajny psiak ,podoba mi się taka sierść u psiaków :D kiedyś chciałam sobie kupić akitę zamiast amstafa ,ale wystraszyło mnie to gubienie sierści hehe


Sali, to nie wiem czy dobrze zrobiłaś. Generalnie trudniej czyści się sierść psów krótkowłosych niż takich jak mój :). Ja mam jasne podłogi, więc sierść mojego psa jest praktycznie niewidoczna. No i przede wszystkim nie wbija się w meble (materiałowe), prześcieradło, dywan itd. !!!!!!!
Pieska masz słodziutkiego nawet nie wiedziałam, że te psy są takie słodkie i ładne jak są małe ;).

BOS - Valar 9 m/ż

Obrazek
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

26 marca 2008, 18:39

Valar pisze:
sali pisze:

Sali, to nie wiem czy dobrze zrobiłaś. Generalnie trudniej czyści się sierść psów krótkowłosych niż takich jak mój :)]
dokładnie!!!
Ja mam pitbulkę, rudą, jak się z niej sypnie włos to wszedzie te igiełki są powbijane, odkurzać to z np tapicerki auta to gehenna!!!! Kiedyś miałam wyżla węgierskiego - bardzo podobny typ sierści- to też był dramat ;)
Dla odmiany z cocker spanielem nie było takiego problemu, trzeba było tylko regularnie czesać.
Jeden plus to taki że mój pies nie ma podsierstka wiec gubienie wiosenne mamy z głowy :)
Valar

27 marca 2008, 09:47

Gosiu :) He,he... no, no, ja miałam raz gościnnie na dwa dni znajomych z suką boksera. Ponieważ oni nucyli ją spac z państwem w jednym łóżku a ja gÓpia oddałam im sypilniane wyrko to potem przez następne dwa dni je odkurzałam, a prześcieradło dopiero po kilku praniach nadawało się do użytku.
A tak na marginesie Białe owczarki szwajcarskie tudzież Białe owczarki niemieckie są w "wersji" krótkowłosej :wink:
Hodowla krótkowłosych: http://www.bialapasja.com/gallery3/Rico07.html

A to sunia Bosa-a - Kama
Obrazek

Mnie osabiście w tej rasie bardziej podobają się psy no i oczywiście długowłose :)
kasiulek
Posty:3
Rejestracja:25 marca 2008, 21:08
Lokalizacja:Puck

27 marca 2008, 23:29

A to jest wlasnie moja Roxi
Obrazek
Tutaj w szalonym skoku
Obrazek
no i jeszcze w pieknych okolicznosciach przyrody
Obrazek
Dodam tylko, ze wszystkie fotki zostaly zrobione dzisiaj tj. 27 marca 2008 roku

Ps. Jezeli troche rozjechalam forum to przepraszam, ale dopiero przy ostatniej fotce udalo mi sie ja wkleic pomniejszona
sali
Posty:56
Rejestracja:06 lutego 2008, 11:01

01 kwietnia 2008, 11:41

http://img296.imageshack.us/img296/1413/78368951bg9.jpg

Nie przeszkadzać-jem :)
Obrazek

Obrazek

dość fotek ! :lol:
Obrazek

hehe
Obrazek

Obrazek

nie ma to jak na kolankach u pani :wink:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2008, 11:21 przez sali, łącznie zmieniany 1 raz.
sali
Posty:56
Rejestracja:06 lutego 2008, 11:01

04 kwietnia 2008, 08:46

Obrazek

Obrazek
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

04 kwietnia 2008, 16:44

Zdecydowanie nie obcinać ucha!!! Świetnie wygląda z ucholami, zaczynają jej się załamywać więc powinny się dobrzy układać, a po drugie to nie jest pies rasowy więc nie ma sensu narazać jej na ból, narkozę itd tylko dla podkreślenia uroku głowy.
wisnia
Posty:181
Rejestracja:15 października 2007, 19:30
Lokalizacja:Mazury

04 kwietnia 2008, 19:16

Absolutnie nie obcinać! :evil:
Brak uszu jeszcze u nikogo nie poprawił urody!

:evil: :evil: :evil:
ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

04 kwietnia 2008, 21:31

Jarek pisze:zgodnie z ustawą jest to zabieg zabroniony - wykonujący jak i zlecający podlega karze!!!!!!
Jest kilka wątków na ten temat, między innymi ten:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... wanie+uszu
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

05 kwietnia 2008, 09:28

Dokładnie, ja dodam też jeszcze że nieobcięte ucho pozatym że można fajnie wymiętolić psiaka, a uszka są takie aksamitne i mięciutkie, to wcale nie przyczynia się do żadnych chorób!!!! To jest bzdura szerzona przez hodowców i pseudohodowców ras u których od lat cięto ucho żeby się "głowa w ringu lepiej prezentowała". Dla mnie to totalne barbarzyństwo i głupota. Asty i Pity mają ładne, lekkie uszka, i skoro nawet takie Bassety i Cocker Spaniele mają wielkie, cięzkie uszyska, i czasem im się zdarzają infekcje, ale nikt im ucha nie tnie, a jedynie bardziej dba o higienę, o która tak czy inaczej dbać trzeba.
Jedyną sytuacją w której jestem w stanie zrozumieć- choć sama bym tego nie zrobiła- to sytuacja w której ktoś kupił wystawowego psa, z rewelacyjnym pochodzeniem, idealnym eksterierem, a przytrafiło mu się ucho które dyskwfalifikuje psa z rywalizacji- wielkie, ciężkie, opadające - takie spanielowe właśnie- ale to są wyjątki naprawdę rzadkie!
MAMAMIKIWIKI
Posty:96
Rejestracja:06 sierpnia 2007, 08:17

06 kwietnia 2008, 14:13

No to ja znów chwale sie Tosia :D i tym jaki kijowy ze mnie fryzjer :oops:


Tosia jeszcze w dłuższych włoskach :D

Obrazek

Zabawa w chowanego :D

Obrazek
Obrazek

Ucieczka przed dzidzią :D

Obrazek


Nie ma to jak ostry sex :twisted:

Obrazek


Teraz prezentacja mojej klęski fryzjerskiej :oops:
Psiego fryzjera ze mnie nie będzie :(
Tosia jak zobaczyła fryzurke swoja to sie załamała i jej sie z rozpatrzy uszka na boki rozjechały :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obiecałam sobie że jej sama nigdy nie obetne , szkoda tylko że ja słów nie dotrzymuje :oops:

Basia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości