Jak sobie poradzić po stracie psa.....

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Aguula164
Posty:48
Rejestracja:15 lipca 2013, 17:26

19 stycznia 2014, 16:31

dzieki ,ze tu jestescie i moge sie tu wygadac
magda147
Posty:1
Rejestracja:21 stycznia 2014, 13:40

21 stycznia 2014, 13:43

adoptować pieska ze schroniska
kazia1234
Posty:1
Rejestracja:21 stycznia 2014, 13:48

21 stycznia 2014, 13:50

najlepiej przygarnąć drugiego czworonoga
gość01

21 stycznia 2014, 14:02

Temat jakże kiedyś prowadzony super , pomagający pozbierać się po stracie ukochanego psiaka - dzisiaj schodzi na "psy" ! Głupiutkie wpisy przypadkowych ludzi , nic nie wnoszące do tematu . Wielka szkoda , że tak się to skończyło !
szarada

21 stycznia 2014, 22:12

Za to jakże na temat.
ania005

22 stycznia 2014, 13:41

Zakładam ze są to wpisy ludzi głosujących w konkursie Krakvetu .Szarado 10/10.
Gość

23 stycznia 2014, 20:14

pierwszy pies był zemna 17 lat :( nie ma go juz 8 :( a to dalej tak samo boli pomimo tego ze mam teraz dwa psy ból po pierwszym jest taki sam
grażka65
Posty:1
Rejestracja:23 stycznia 2014, 22:23

23 stycznia 2014, 22:26

Ta jedno z najgorszych rzeczy, które człowiek może przeżyć...
dorota1963

24 stycznia 2014, 18:52

Droga Aniu!, jezeli jesteś jeszcze tutaj, to wiec że rozumie Cię i wspieram w Twoich przekonaniach. Nasze pieski są nam tak bliskie, że nigdy nie uda nam się za nimi nie płakać. Ale to wiemy tylko my-miłośnicy czworonogów. Drógi piesek ma się dobrze?
dominika123456
Posty:4
Rejestracja:05 lutego 2014, 12:19

05 lutego 2014, 13:25

A co myślicie o kupnie innego psa :( nigdy to nie zastąpi, ale zawsze będzie lepiej.


--------------------
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

05 lutego 2014, 13:43

Chyba nie tylko we mnie krew wrze.

Nie, Dominiko, nie mogę kupić,/adoptować kolejnego psa. Zmarłego przyjaciela nikt nie zastąpi i to nie o to chodzi. Ludzie darujcie sobie te teksty o braniu drugiego psa/kota/ świnki/królika itp. Nie po to ten temat został założony, żeby czytać takie wpisy. To temat do dzielenia się bólem, wspólnego płaczu i wzajemnego wsparcia, bo często nie otrzymuje się go w realnym świecie. Uszanujcie to i nie wykorzystujecie go do nabicia sobie postów.
Gość

05 lutego 2014, 14:30

Seiti pisze:Chyba nie tylko we mnie krew wrze.
Mam takie same odczucia . Temat tak bardzo potrzebny dla wielu właścicieli , którzy stracili swojego przyjaciela . Tylu dobrych ludzi tu gościło , którzy pomagali i wspierali . Na żadnym innym forum nie spotkałam takich wirtualnych przyjaciół , którzy potrafili współczuć , dawać rady jak psycholog . A ile czasu poświęcili ! ....... i dzisiaj co się stało - dno !!! Durne wpisy jakiś małolatów ! Najbardziej mnie dziwi to , że moderator , który tak czuwał nad tym tematem i kasował wartościowe posty , dzisiaj tego nie widzi i nie fatyguje się , żeby te płytkie , infantylne i powtarzające się posty usunąć . A tak na marginesie , całe to forum bardzo podupadło , stałych użytkowników coraz mniej .No , ale to wola i decyzja .......... nie chcę kończyć .
ania005

05 lutego 2014, 21:42

dorota1963 pisze:Droga Aniu!, jezeli jesteś jeszcze tutaj, to wiec że rozumie Cię i wspieram w Twoich przekonaniach. Nasze pieski są nam tak bliskie, że nigdy nie uda nam się za nimi nie płakać. Ale to wiemy tylko my-miłośnicy czworonogów. Drógi piesek ma się dobrze?
Tak mój drugi psiak ma się dobrze póki co . 8)
hektor0
Posty:57
Rejestracja:11 sierpnia 2013, 21:16

05 lutego 2014, 22:36

Gość pisze:
Seiti pisze:Chyba nie tylko we mnie krew wrze.
Mam takie same odczucia . Temat tak bardzo potrzebny dla wielu właścicieli , którzy stracili swojego przyjaciela . Tylu dobrych ludzi tu gościło , którzy pomagali i wspierali . Na żadnym innym forum nie spotkałam takich wirtualnych przyjaciół , którzy potrafili współczuć , dawać rady jak psycholog . A ile czasu poświęcili ! ....... i dzisiaj co się stało - dno !!! Durne wpisy jakiś małolatów ! Najbardziej mnie dziwi to , że moderator , który tak czuwał nad tym tematem i kasował wartościowe posty , dzisiaj tego nie widzi i nie fatyguje się , żeby te płytkie , infantylne i powtarzające się posty usunąć . A tak na marginesie , całe to forum bardzo podupadło , stałych użytkowników coraz mniej .No , ale to wola i decyzja .......... nie chcę kończyć .
tak moja droga nie zastąpi drugi zwierzak tego pierwszego,ukochanego przyjaciela,ale powiem ci jedno mialam tu juz nie pisać.ale czytajac co piszesz nie zgadzam się z tobą.po odejściu Hektora bylam w strasznej rozpaczy i do dziś tesknię za nim mimo że mineło 8miesięcy.i dzięki temu forum i wsparciu tu tylu przyjaciół wziełam kotkę,bo na pieska nie mam czasu.i ona jest adoptowana przezemnie a ja dzięki niej naprawdę leczę w jakimś stopniu swoje zaplakane serce i dziś bym jej już nie odała.i śmiem muwić jeżeli jest możliwośc adopcji to naprawdę polecam to pomaga.w jakimś stopniu!
hektor0
Posty:57
Rejestracja:11 sierpnia 2013, 21:16

05 lutego 2014, 22:38

pisze to do seiti
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości