Jak sobie poradzić po stracie psa.....

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Elenar

10 września 2012, 14:02

Ciągle śni mi się chory... Bardzo chory, w ciężkim stanie. A ja w tych snach główkuję jak go wyleczyć. Dziś w nocy robiłam wszystko by go nakarmić...
mariantoru1954

10 września 2012, 14:21

Ja bym chciała, żeby moja kochana dziewczynka śniła mi się co noc, chociaż w ten sposob mogłabym być z nią.Idę teraz po wnuka do żłobka i potem muszę go kilka godzin zabawiać , bo jego rodzice dziś zajęci poza domem.
Elenar

10 września 2012, 16:15

To są bardzo nieprzyjemne sny. Pełne lęku, smutku, bezradności, współczucia wobec cierpienia.
mariantoru1954

10 września 2012, 21:26

Elenar pisze:To są bardzo nieprzyjemne sny. Pełne lęku, smutku, bezradności, współczucia wobec cierpienia.
Właśnie wróciłam, miałam na myśli te piękne sny.
mariantoru1954

12 września 2012, 16:02

Aniu, jesli zaglądasz na forum to odezwijsię . Mam do Ciebie pytanie jako do pielęgniarki, moja córka jest chora i wlaśnie jest w drodze do szpitala. Chciałam Cię zapytać , czy słyszałas o podobnych przypadkach?
mariantoru1954

12 września 2012, 17:28

ania05 pisze:Jestem .
Byłam na forum, szukalam czegoś na temat dolegliwości córki. Od kilku dni bardzo bolały ją ręce ,dłonie i do łokcia i uda. Zrobila dzisiaj badania i CPK ( norma do 200) jej wyszło 1200. Dostała skierowanie do szpitala bo lekarz rodzinny nie wie co to może byc. A w necie czytalam o jakichś dystrofiach i innych świństwach. Jestem przerażona , bo to wszystko bardzo grożnie wygląda.Podobno przy boreliozie też jest wysokie CPK , a chyba kiedyś miała kleszcza.Chciałam Cię zapytać,czy spotkałaś się z kimś kto miał wysokie CPK i jakie były diagnozy? W wielu miejscach w necie piszą ludzie, że lekarze nie wiedzą co im jest. Teraz w napięciu czekam na jakąś wiadomość od córki lub zięcia bo wiem,że już dotarli do szpitala. A ja w nerwach i mam duszności jak zwykle, w nerwach to mnie dopada.
ania05

12 września 2012, 18:03

A nie bierze żadnych leków ?Z tego co wiem o borelce to jedynym wskażnikiem czy jest czy nie są testy na obecnośc tejże ale może cpk też jest wysoka .Powinna też zbadac serce i tarczycę .Nie spotkaąłm się z nikim kto by miał taki wynik .Musisz spokojnie czekac na pewno porobią dodatkowe badania ,może "po prostu"zapalenie stawów ma ?Oby tylko nie serce .....Napisz jak będzie coś wiadomo .Ja stawiam na stawy .
mariantoru1954

12 września 2012, 18:24

Wiem,że nie bierze żadnych leków. Jak ją lek. rodz. badał to też powiedział ,że serce bije mocno i nie rowno ale ciśnienie miała bardzo dobre, morfologia i OB idealne, CRP też w normie. Żeby to nie była dystrofia mięśni. Jak będę coś wiedziała to dam znać.
Elenar

12 września 2012, 18:36

Obawiam się Mario, ze musicie uzbroić się w cierpliwość. Bo tutaj diagnostyka musi być szeroka - obejmować liczne badania laboratoryjne i córka musi być zbadana przez kilku specjalistów. Sam wynik CPK to bardzo mało by coś zdiagnozować. Mi osobiście skojarzyło się w pierwszej kolejności zapalenie wielomięśniowe. Jednak potrzeba wielu innych badań by to wykluczyć/potwierdzić. Bardzo dobrze, ze córka jest w szpitalu, to diagnostyka powinna pójść szybko.
mariantoru1954

12 września 2012, 18:39

Przed chwilą córka dzwoniła, jest jeszcze na izbie przyjęć, pobrali krew, zrobili EKG i ma czekać, okaże się, czy zostaje na oddziale. Ale kilku lekarzy przeprowadzało z nią wywiad i twierdza,że nie wiedzą co to może być.
Elenar

12 września 2012, 18:41

Poczekajcie na wyniki z krwi. Konieczna konsultacja reumatologiczna i neurologiczna.
mariantoru1954

12 września 2012, 18:48

Dzięki dziewczynki,że się odezwałyście.Sorry, bo to forum dla psiarzy ale samej trudno czekać w nerwach, no i przy okazji nadzieja,że może ktoś słyszał o podobnych przypadkach.
ania05

12 września 2012, 18:56

Nie szkodzi że to forum o psach czy innych krokodylach .W końcu tworzą go ludzi którzy mają różne problemy i musza sobie pomagać .Jesli nie wiedzą co to to chyba zawał wykluczyli po wynikach .A tarczycę ma zdrową ?Nierówna praca serca i wysokie cpk moze świadczyć też o problamach z tarczycą .
mariantoru1954

12 września 2012, 19:07

ania05 pisze:Nie szkodzi że to forum o psach czy innych krokodylach .W końcu tworzą go ludzi którzy mają różne problemy i musza sobie pomagać .Jesli nie wiedzą co to to chyba zawał wykluczyli po wynikach .A tarczycę ma zdrową ?Nierówna praca serca i wysokie cpk moze świadczyć też o problamach z tarczycą .
Wiem,że kilka miesięcy temu robiła TSH ze względu na to,że ja jestem chora na tarczycę a to lubi być dziedziczne ale wynik był w normie. Chyba,że ostatnio coś się zmieniło?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości