Nadmierny popęd? Chęć dominacji?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Agnieszka S.
Posty:3
Rejestracja:24 lipca 2007, 22:47
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

02 marca 2008, 18:29

Mój 15-miesięczny jamnik, odkąd jest u nas (ponad 8 mies.), obskakuje szczeniaki i psy młodsze od siebie. Nauczył się już, że na mnie tego robić nie wolno... Ale jest coraz gorzej, bo - przepraszam, za wyrażenie! - "posuwa" właściwie wszystko co się rusza: młodsze od siebie psy, praktycznie każdą sukę i wykastrowanych samców.
Co z tym robić? Pigułki czy kastracja?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

04 marca 2008, 12:15

kastracja , bo przynajmniej nie ma skutków ubocznych w stosunku do pigułek hormonalnych.
Agnieszka S.
Posty:3
Rejestracja:24 lipca 2007, 22:47
Lokalizacja:Kraków
Kontakt:

04 marca 2008, 20:15

Oj...
Pojawimy się pewnie, popytamy (bo to pacjent Pana Doktora), pomyślimy....
Dziekuję, pozdrawiam.

PS. Ja to mam w duchu nadzieję, ze to mu przejdzie albo jednak z tego wyrośnie :)
bascha.p
Posty:34
Rejestracja:28 marca 2008, 11:41
Kontakt:

28 marca 2008, 13:39

Panie doktorze czy przyskakiwanie to tylko chec rozrodu. kopulacji u tak mlodego psa czy gra hormonow? Byc moze i dominacja prawda? chce pokazania kto tu rzadzi!! z kastarcja bym jednak poczekala ja zrobic zawsze mozna ale odwrocic sie juz nie da!!
paulaaa3
Posty:17
Rejestracja:23 marca 2008, 12:55

01 kwietnia 2008, 15:29

To jest jeszcze młody piesek i dopiero sie uczy wszystkiego. Może mu to przejdzie, ja mialam podobny problem ale z kotem i to po kastracji, chyba mu przeszło ale czy napewno... czas pokarze. Z tego co wiem, jeżeli piesek w przyszlości ma zostać tatusiem, nie wolno go karcic za takie zachowanie, ponieważ mogą być problemy z zapłodnieniem suczki. Pies bedzie się bał.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości