Pies a burza

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Mickey

23 czerwca 2007, 18:21

Mój pies-Miki(mieszaniec yorka ze sznaucerem) za każdym razem,gdy jest burza trzęsie się,jest niespokojny i kuli pod siebie ogon.Co można zrobic,aby przestał się bac burz?
harpia
Posty:219
Rejestracja:28 marca 2006, 07:34
Lokalizacja:Libiąż

23 czerwca 2007, 22:33

Raczej nic z zachowaniem nie zrobisz, walczyłam już ładnych kilkanaście lat z tym u mojej psicy, teraz zasłaniam rolety, zasłony, zamykam okna, zapalam światło, żeby nie widziała błysków i puszczam radio zagłuszając grzmoty.

To samo ma się przy fajerwerkach.
chmielik

24 czerwca 2007, 02:14

Ja też myślę że nic się na to nie poradzi, człowiek też ma swoje lęki i pies też, tylko że my ,ludzie zawsze możemy udać się do psychologa itp. "Zabaw" się w takiego psychologa dla swojego psa, i spróbuj złagodzić jego lęki chociażby takimi sposobami jak opisuje HARPIA....POZDRAWIAM
Gość

24 czerwca 2007, 09:43

A może odwiedziny u zoopsychologa ??
harpia
Posty:219
Rejestracja:28 marca 2006, 07:34
Lokalizacja:Libiąż

24 czerwca 2007, 19:54

Anonymous pisze:A może odwiedziny u zoopsychologa ??
Po co?
Chyba tylko, żeby zostawić nadmiar gotówki, mam wrażenie, że osoba posiadająca zwierze dostatecznie długo i mająca choć odrobinę wiedzy o danej rasie/gatunku będzie potrafiła zrozumieć swojego pupila, jakoś ludie z mojego otoczenia nigdy nie mieli problemów z "wysłuchaniem" swojego zwierzaka, ja też nie mam z tym problemów :wink:
Gość

28 czerwca 2007, 20:30

mój boi się burzy i wystrzałów jak jest sam bo jak wyszłam na podwórko w burzę to on zaczął piszczeć a ze mną wogłóle nie widać po nim że się tego boi. wiadomo razem raźniej. :D choć ozzy zawsze za mną piszczy jak wychodzę i nie chce jeść jak mnie nie ma w domciu.
M.
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2007, 10:19

29 czerwca 2007, 10:46

Moja sunia wachtelhunda za każdym razem gdy jest burza szczeka, wariuje i chce żeby wypuścić ją na dwór. Nie boj sie ni burzy, ni wystrzały fajerwerk :)
Awatar użytkownika
Gold chocolate
Posty:3
Rejestracja:04 lipca 2007, 12:55
Lokalizacja:Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

04 lipca 2007, 22:54

moje sznaucerki chowają sie zawsze do szafy.. bo nic innego nie pomaga..
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości