Plamki

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Udu123
Posty:30
Rejestracja:20 listopada 2012, 18:34

10 kwietnia 2013, 20:47

Hejka,

Moja sunia ma dwie malutki czerwone kropeczki na skórze. Co to może być?
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

10 kwietnia 2013, 21:04

pokaż zdjęcia :)
Udu123
Posty:30
Rejestracja:20 listopada 2012, 18:34

11 kwietnia 2013, 13:25

Postaram się jakieś zrobić jednak może nie być dobrze widać to są mini plamki w dodatku w tym miejscu ma trochę mniej sierści ale to klatka piersiowa koło żeber. Nie będzie dobrze widać po pokryte jest to sierścią ja to ledwo zobaczyłam. Jest to 7-8 miesięczna sunia więc nie może to być rak albo coś takiego... Niestety nie mogę wykonać bo nie mam jak. Malutkie 2 czerwone plameczki.
szarada

11 kwietnia 2013, 16:40

Przyczyn moze by masa, sunia jest w takim wieku, ze albo juz miala,albo bedzie miec cieczke, nie skakal po na nia jakis piesek,mogly sie w ten sposob odbic pazury rowniez podczas zabawy psiaki skacza po sobie,moze zachaczyla o jakis krzak, a moze sie podrapala, albo zapchlila,bawiac z psami, ja bym obserwowala czy zanika, czy sie zmienia, a i tak musimy teraz zapezpieczyc psy-kleszcze-mozesz,juz jej wetrzec lek na kleszcze, odrazu profilaktycznie odpchlisz.
szarada

11 kwietnia 2013, 16:41

Przyczyn moze by masa, sunia jest w takim wieku, ze albo juz miala,albo bedzie miec cieczke, nie skakal po na nia jakis piesek,mogly sie w ten sposob odbic pazury rowniez podczas zabawy psiaki skacza po sobie,moze zachaczyla o jakis krzak, a moze sie podrapala, albo zapchlila,bawiac z psami, ja bym obserwowala czy zanika, czy sie zmienia, a i tak musimy teraz zapezpieczyc psy-kleszcze-mozesz,juz jej wetrzec lek na kleszcze, odrazu profilaktycznie odpchlisz.
Udu123
Posty:30
Rejestracja:20 listopada 2012, 18:34

20 kwietnia 2013, 14:04

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam ale zapomniałam, że założyłam tu wątek. No mojej suni to powoli zanika i plamki robią się coraz mniejsze. To dobrze?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości