problem z psem

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

arobb
Posty:1
Rejestracja:04 kwietnia 2011, 19:29

04 kwietnia 2011, 19:35

Mam 9 miesięcznego kundelka. Problem polega na tym, że wszystko co widzi na ogrodzie (m.in. Zadaszenie od huśtawki, mopy, różne szmaty, poduszki, piłki, gazety itd itd) gryzie do najmniejszych części i rozrzuca po całym ogrodzie. Czy pies wyrośnie z tego? czy może trzeba inną metodą zwalczyć to jego zachowanie?
Awatar użytkownika
jolantat
Posty:132
Rejestracja:03 lipca 2008, 11:31
Lokalizacja:Będzin

05 kwietnia 2011, 11:49

Piesek z pewnościa się nudzi, a jest żywiołowy. Czy on ma jakieś zabawki typu piłka gryzaki, aporty ? Dobrze by było trochę się z nim pobawić rzucając mu jakąś rzecz , aby go zmęczyć, a później można mu dać do gryzienia jakiś gryzak ( kostkę lub świńskie ucho do rzucia ) to powinno go zająć, a oczywiście z wiekiem wyrośnie z niszczenia. :)
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

05 kwietnia 2011, 14:04

A ile czasu spedzasz na spacerach z psem, na pracy? Zabawie?
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

05 kwietnia 2011, 14:06

u mnie suka niszczyła jak miała za mało ruchu. Kiedy zwiększyłam ilość długich spacerów i zaczęłam ją zajmować tropieniem, zabawą kontrolowaną i gra w piłkę problem zniknął. A najgorsze ze jej destrukcyjne zachowanie zaczęło udzielać się i jej matce, na szczescie problem został rozwiązany bo bym w liście musiała się odziewać.
Awatar użytkownika
kreuk
Posty:10
Rejestracja:28 sierpnia 2010, 10:01
Lokalizacja:Manchester UK

28 kwietnia 2011, 15:52

W wieku 8-10 m-cy u psa zaczyna rosnąć pysk w tym czasie strasznie lubią gryść wszystko co popadnie /podobnie jak wyrastają stałe zęby/, moja w nocy pogryzła futrynę do drzwi ale znalazłem sposób, wieczorny długi spacer plus kładę na podłodze kości gryzaki lub grube kije fakt rano mam trochę sprzątania ale dom w całości - życzę powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości