nie spi w nocy

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

dorotka
Posty:17
Rejestracja:07 września 2006, 12:01

07 października 2006, 21:37

witam. mam 7tygodniowego goldenka (sunie) ktora przesypia caly dzien a w nocy budzi sie co 2 godziny w wedruje po pokoju, czasem zaskamle zeby zwrocic na siebie moja uwage. czy ona z tego wyrosnie? bardzo ja kocham i rozumiem ze to malutki piesek, ale musze przyznac ze to dosc uciazliwe bo nie przesypiam nocy. co o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
kaasia
Posty:166
Rejestracja:11 sierpnia 2006, 22:11
Lokalizacja:Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

08 października 2006, 12:31

Oczywiście, że wyrośnie. To jeszcze maleństwo i potrzebuje dużo snu. W ciągu dnia, kiedy się obudzi, baw się z nią i poświęcaj jej dużo uwagi. Nocne wstawanie ignoruj w miarę możliwości (wiadomo, że często trzeba wstać i posprzątać niespodzianki). Zobaczysz, że niedługo zacznie przesypiać spokojnie całą noc, no a na razie trzeba się po prostu przemęczyć.
dorotka
Posty:17
Rejestracja:07 września 2006, 12:01

08 października 2006, 22:13

ciesze sie ze mi odpisalas, kazda opinia jest dla mnie bardzo cenna. bedE informowac o dlugosci snu mojej TEQUILI:) POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

10 października 2006, 11:05

spróbuj ją zająć czymś w ciągu dnia , zmęcz ją trochę zabawą to nocka będzie śpiąca. Oczywiście w ciągu dnia też pozwól jej zmrużyć oko.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości