Mój pies ucieka!! ;(

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

pysiaaa94
Posty:3
Rejestracja:29 lipca 2008, 12:10

29 lipca 2008, 13:02

Widze,że to nie tylko ja mam ten problem ale mam psa [shih-tzu] który ma dokladnie 2 lata!! ak byl mniejszy chodzilam z nim na spacerki i spuszczalam go ze smyczy i mogl sie wybiegac i szlismy juz bez smyczki do domu. Po jakims czasie postanowilam wychodzis juz z nim ale byl juz bez smyczy tak wychodzi do dzis tylko ze moj problem polega na tym ze jak wychodzimy na spacer to pies na poczatku chodzi slucha mnie itp. a jak zobaczy jakiegos innego psa to jest juz koniec! Po prostu robi co chce biegnie przez ulice nie patrzy czy jakis samochod jedzie czy cos tylko biegnie!!;( Nie reaguje na żadne wolanie ,kiedy podejde ucieka i kreci sie wokol osoby ktora prowadzi tego posa..uwierzcie ze to jest bardzo krepuace tak biegac za psem wokol jakies obcej osoby. No a kiedy go juz w koncu zlapie i idziemy tam gdzie bylismy ,spuszcam go znow i juz jak mamy isc do domu to idzie ladnie.Ale jak juz wchodzimy do klatki to on ma mnie ''w nosie'' i idzie sobie i czasem musze stac pod ta klatka jakies 30 minut a on dalej nieprzychodzi to wtedy musze isc po niego a on ucieka!!:( Nie wiem co z tym zrobic dlatego pisze bo byc moze Wy tez macie podobne przypadki wiec prosze Was o rady :P Pozdrawiam!!
bies
Posty:4
Rejestracja:02 lipca 2008, 12:06

30 lipca 2008, 12:25

przeczytaj najpierw dziesiatki tematow o uciekaniu, poszukaj w necie, twoj pies nie jest az tak wyjatkowy, zeby istnial przepis tylko dla niego
pysiaaa94
Posty:3
Rejestracja:29 lipca 2008, 12:10

09 sierpnia 2008, 17:26

Nie mowie ze moj pies jest wyjatkowy ale pytam czy znacie jakies sposoby na to...
harpia
Posty:219
Rejestracja:28 marca 2006, 07:34
Lokalizacja:Libiąż

09 sierpnia 2008, 17:38

Smycz rozciąganą.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości